Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik albüm (tekrar)

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

Netcafe said:
Cons said:
Netcafe said:

evet gayet psikopat oldugumu hissettigim zamanlardan biridir bu resminide koydum oldu iste...

edit:link wtf oldu =) ulan bi yapamadım aglıyorum beah!

blow magnum ? dfklb

onun gibi bişi yaa :P

-Cleglaw- said:
Netcafe said:

evet gayet psikopat oldugumu hissettigim zamanlardan biridir bu resminide koydum oldu iste...

edit:link wtf oldu =) ulan bi yapamadım aglıyorum beah!

bu en be? haydin kızlar necafeye yavşayın.. töbe töbe...

filmden fırlamış objektife karizma bakış atmış. wuhuu sdfsd

boşuna uğraşıyosun hadi samimi olalım birbirimize kız mız kaldırmaya kasma hiç.

aaa tüh lan hayallerim suya düstü biri farketti amacımı ben paticige sadece kız kaldırmak icin takılıyodum oysa ama 2001den beri sadece aktif ve shewky'yi kaldırabildim lanet olsun! off banlayın beni cıkıyorum ben patiden yetti be bi karı kaldıramadım 2001den beri cıkmadı bi kız yaa o yuzden böle dayadım silahı kafama zaten off paticik off sana verdigim emekleri kızlara verseydim ama napam inat ettim patiden bulcam diye gurur yaptım off ama olmadı off aglıyorum suan bırakın beni kendi halime cok bitkin vede yorgunum...

asdasdasd

not : yazdıklarım tamamen şaka iceriklidir ama unutulmamalıdırki her şakanında bir gerçek payı vardır O_o

X(

fghfgh
Sosyal ağlarda paylaş

Marl0_on said:
saygı duyarım. B)

teşekkür efenim. :D

Griswold said:
Ali favorilerini acil düzeltmelisin abicim.

olm ne alıp veremediğin var favorilerimle. yanlışlıkla öyle olmuş ve uğraşmak istemediğim için bırakmış değilim. kasten öyle kestim hoşuma gitti:D dursun bi süre nasılsa hiç bi sakal şekli toplamda 2 aydan fazla sabit kalmıyo bende biliyosunuz:D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...