Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik albüm (tekrar)

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

Saeros said:
Eternal said:
He onu geçtim şu tiple kaç tane hatun yapabiliceksiniz ömrü hayatınızda.

belki insanların başka hedefleri vardır hayatlarında, hatun yapmaktan öte

Laf çarpıtması yapma cigerim..erkekler kızlara ilgi duyar.. Ve yaşamı boyunca kızlarla takılır,eglenir,cinsel ilişkiye girer,hayatını paylaşır sevgili olur evlenir karısı olur.
Buda hayatın parçasıdır...
Demek istedigim bu.
Oturup karıya kıza kasıyoruz biz demek degil yani..
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:
Laf çarpıtması yapma cigerim..erkekler kızlara ilgi duyar.. Ve yaşamı boyunca kızlarla takılır,eglenir,cinsel ilişkiye girer,hayatını paylaşır sevgili olur evlenir karısı olur.
Buda hayatın parçasıdır...
Demek istedigim bu.
Oturup karıya kıza kasıyoruz biz demek degil yani..

cigerim, isteyen istediği gibi takılır, kafasına göre bi kız bulur onunla beraber takılır

nedir ki illa belli bi kılık kıyafete bürünmek

nasılsa ilerde herkes toplumun belirlediği kalıba giriyor öyle ya da böyle, bunu şimdiden istemek, hızlandırmaya çalışmak neden?
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal çok ciddiye almışsın sen sanki o resimleri? Ne kadar dandik resim varsa albüme konuluyo işte, sonra gülüyoruz eğleniyoruz. Ben de koyuyorum komik çıktığım resimleri, gerçi benim genel halim öyle hehe. Heyo bakın nasıl da alterno gençliğiz gibi bi hava yok ortada. Bellow dışında :P Onu da böyle kabul ediyoruz artık.

Bide kareli pantalon giyen kızdan öteye gitmek nedir? Sanki bi hedef var gibi demişsin bunu. Uluslararası çalışıp otel odalarında ukraynalı kovalıyamıyo anacım herkes. Ki o kare pantalonluyu bulamayan da var :/
Sosyal ağlarda paylaş

Tanımadan yorum yapmak kolay Eternal. KingofLoss şahsıyla karşılaşmış, oturup 2 çift laf yapmış bir insan olarak, kendisini mantıklı, hoşsohbet ve zeki bir insan olarak hatırlamaktayım.

Ayrıca sana göre tarzları abzürt gelebilir, fakat senin kulaklarına taktığın küpeler bazı insanlar tarafından ibnelik göstergesi olarak tanınıyor. Arada fark var deme aynı şey.
Sosyal ağlarda paylaş

Odium hafiften efemine olmanın dışında gayet kafa çocuk, arada bir buluşur, konusuruz.

Eternalus'un dedigi bazı insanlar için doğru olan birşey. Ama bu forumda bu kategoriye giren çok fazla insan yok, odium da dışında bu tayfanın.

Odyum

Odium geceleri ''Tenini özledim.'' diye mesajlar atıyorsun ben korkuyorum o zaman.

*Saeros'a cinsel içerikli sms atmaya girişir*

Atmayın olm.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...