Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

evlilikte bekaretin önemi

tikkycemal

Öne çıkan mesajlar

vanille köylü zihniyeti dediğin bekarete önem vermek ise şu soruma cevap ver bir zahmet.. dediklerinden ben bunu anlıyorum sen bekarete önem vermiyorsun ve bekareti önemsiz buluyorsun. ve bekarete önem verenlere aklın sıra köylü diyerek aşağılıyorsun.. bana senin bu şekilde agresif şeyler yazmana neden olabilecek tek bir şey geliyor o da senin ve seninle birlikte olacak kişileri ilgilendirdiği için hiç sormuıyorum. ama sana zhmet klavyene hakim ol en azından klavyene. başkalarına hakaret etme.
Sosyal ağlarda paylaş

--------------------------------------------------------------------------------
bu konu harıcınde konusulcak gulşen gelıosa aklına o senın sorunun daha önemlı cok sey war ama senın kapasıtenle alakalı bı durum tabii
Famy
pati 06 Şubat 2006, Pazartesi - 01:12 [ üye bilgi ] [ özel msg ] [ alıntı ] [ şikayet et ]
--------------------------------------------------------------------------------
bu konu harıcınde konusulcak gulşen gelıosa aklına o senın sorunun daha önemlı cok sey war ama senın kapasıtenle alakalı bı durum tabii zorlama sen kendıni!!!

Lol.Herhalde amcama cevap vermedim diye Double gitmiş.Rofl.

Bide aklıma gülşen geliyorsa o benim sorunummuş Hmm :(

[ Mesaj 06 Şubat 2006, Pazartesi - 04:11 tarihinde, Pikachu tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

geffen
said:
vanille köylü zihniyeti dediğin bekarete önem vermek ise şu soruma cevap ver bir zahmet.. dediklerinden ben bunu anlıyorum sen bekarete önem vermiyorsun ve bekareti önemsiz buluyorsun. ve bekarete önem verenlere aklın sıra köylü diyerek aşağılıyorsun.. bana senin bu şekilde agresif şeyler yazmana neden olabilecek tek bir şey geliyor o da senin ve seninle birlikte olacak kişileri ilgilendirdiği için hiç sormuıyorum. ama sana zhmet klavyene hakim ol en azından klavyene. başkalarına hakaret etme.

benim kastettigim önüne gelen kari ile yatip sonra bakire bi hatunla evlenmek isteyen heriflerdi yani soorada burun kiviriolar ya hani bakire olmayanlara haksiz yere.kendisi bakir olmadigi halde , bakire kiz bekliyor. öyle bi hakka sahip degil bence.
4. sayfada da yazdigim gibi zaten

said:
zaten kizlar bilmemkac erkekle cikinca adlari ka$ar'a cikar direkt. erkekler yapinca birsey olmaz, adlarinin playboya cikmasindan baska.
sen önüne gelen kariyla yat , karininda bakire olmasini bekle. peki oldu tamam. zihniyete bak ya.
en son birisi demisti ; bekâret akildadir diye. ne güzel söylemis.

ha bide, köylü muhabbetini de sadece genel lafa atıfta bulunmak icin söyledim
köylüleri asagilama diye cikar bi sivri zekali simdi .(asagilamiyorum.)
cünkü triptir, köyden kari bulucam el degmemis diye.

ayrica dikkat et, hakaret etme derken ,kendin büyük hakaretlerde bulunmussun bana. dikkatli olursan sevinirim. bu topic altinda tek ''köylü'' lafina deginen de ben degildim ayrica. niye bana patlaniliyo ?
Sosyal ağlarda paylaş

ben en az 27 yaşında evlenmeyi düşünüyorum.ve o yaşa geldigimde bakire bayanlar az olacaklar
yani bi kız illaki 27 senelik hayatında bana gelene kadar bişiler yaşıcak.belki lisede belki universitede aşık oldugu sevdigi ve ilişkiye giricektir.yani bu bizim başımızada gelcek bişi.beni çok seven biriyle ilişkiye girdim diyelim.ilerde evlenmiyecekmi ?.

yani bende istemiyorum istemem öyle olsun.ama öyle olabilir olursada doğal karşılarım ki seviosam ediosam evlenmeyi düşünüosam dert etmem.bütün çıktıklarım bana versin ama evlendigim bakire olsun diyemem yani
Sosyal ağlarda paylaş

bi kere evleneceğiniz insanla, evlenmeden önce birlikte olmamak, evlendikten sonra çok büyük sorunlara yol açabiliyor. cidden küçümsenecek bişey değil. ten uyumu diye bişey var. komplekslerimizi bi kenara bırakalım, insan 15-16 yaşlarından itibaren cinsel olarak aktif hale geliyo, evlenme çağına kadar hiç bir "aktivite"de bulunmamasını beklemek çok gülünç olur. o zaman evlenene kadar mastürbasyon da yapmasın, başka bir erkeği düşünüp kendini tatmin de etmesin, çok mu farkı var, öyle olunca "kirlenmemiş" mi oluyo? ilerleyin..
Sosyal ağlarda paylaş

Yoo erkek yapar. Erkek kötü kızlarla birlikte olabilir. En azından mastürbasyon yapmaya hakkı vardır. Kadın yapamaz. Şirret olur.

Duruma göre; Başka yollarla seks yapmış bir kız, aşık olduğu ya da çok sevdiği birisiyle normal ilişkide bulunup bekaretini kaybetmiş bir kızdan daha hayırlıdır. Önemli olan bunu kimseye söylememesidir.

Hele dulların sonu sonsuza kadar yalnız kalmaktır.

Erkek hata yapabilir. Tecrübe kazanabilir. Ancak kadın hata yapamaz. Kadın sevemez. Kadın hissetmez ki. Gerekirse 40 yaşına kadar beklemelidir. Belki ondan sonra.. Yo hayır asla!

Kadın dediğin nedir? İçi açılmamış bir paket halinde sunulmadıktan sonra kadından geriye ne kalır?

Yaşasın erkekler. Süperiz be. Heyt be.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bir insanı evlenecek kadar çok seviyorsan, bekaretini önemsemeyecek kadar çok seviyorsun demektir.

Bu tartışmaya son noktayı koymalıydı ama işte bakire olmayanı sevemezlermiş bu insanlar.

Bakire olmayan insan değildir demeye getiriyorlar. Bekaretini kaybettikten sonra kadınlar mal oluyorlar herhalde. Erkeklerin ikiyüzlülüğü!!!
Sosyal ağlarda paylaş

@matematik: Ben evlenene kadar bir ilişkiye girmemişsem bekaret beklerim,eğer ben bir ilişkiye girmişsem beklemem iki yüzlülük olur.Evet belkide bir insanın bekaretini önemsemiyecek kadar sevebilirsiniz ama ben bir insanı o kadar sevecegime inanmıyorum yada örf ve adetler beynimizi bu kadar yıkamışki bunu kabul etmek istemiyoruz.Ne kadar modern bir insan olsamda sonuç olarak türküm ve bazı konularda modern olamıyorum...
Tartışmanın bir manası yok bencede sonuç olarak bu insandan insana değişicek bir düşüncedir,kimi insan kabul eder kimi insan kabul edemez bünye meselesi gibi birşey...
Sosyal ağlarda paylaş

Uckuruna ne kadar duskun insanlar varmıs hala aramızda. Bir insana duygularından sana kattıgı değerlerden cok ortalama 60 kiloluk et parcası gibi davranmak ne kadar cok kulturlu ve eğitimli oldugumuzu soğan zarından farkı olmayan bir seyi ne kadar aydın olarak değerlendirdiğimizi ve Turkiye nin boyle kafalarla ne kadar ilerlediğini gordukce doğdugum ülkeden dolayı utanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...