Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

evlilikte bekaretin önemi

tikkycemal

Öne çıkan mesajlar

@Nae sadece bu konuda utanmıyorum tutupta burda milliyetçiliğin tartısılması komik olur. Kaldıki en milliyetçi olan insanlar satabiliyorsa neyin milliyetçiliğini tartısıcaz belki sondaki cumle biraz agır olabilir ama bu kadar kendini bilmez abuk sabuk kendini birşey zanneden delikanlığın kıtabını biz yazarız tribal enfeksiyonuna kapılıp aptal aptal yorumlar yapan bir halltan cakmayan insanlar oldukca bu ulke geri kalmaya mahkumdur. Tutupta bu durumda pollyanna cılık oynamanın anlamı yok dimi?

P.S: Konu cok uzadı daha fazla tartısmanın bi anlamı yok gereksiz yorum yaptıysam eger affola bende herkez gibi kendi dusuncelerimi yazdım ve bazı dusunceleri elestirdim sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

olıvıes aynen katılıorum demek ıstedığım seyı cok guzel ifade etmişsin..banane senın kızın hymanınden bu senınle onun arasındakkı olaydır ister onem wer ıster vermez.benımkını düsünecek adam da düsünür dusunmez bu kımseyı ılgılendırmez bızım aramızdaki olaydır..burda konusulanları bı de bu taraftan değerlendırın ya baska olay mı kalmadı saçmalıyosunuz pasoo....
Sosyal ağlarda paylaş

Bize ne elbet!
Bu zihniyet değil mi insanları namuslu namusuz diye yaftalayan, lafımız onlara! Düzelirler birgün umarım.

İkiyüzlü erkeklere lafımız. Kendileri bi melek bi masum ki sormayın! Akılları başlarına gelir birgün umarım.

[ Mesaj 06 Şubat 2006, Pazartesi - 20:43 tarihinde, matematik tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

küçük hanımlar sizin muhattabınız iki yüzlü erkekler mi?
hayatında sadece bir kadınla birlikte olan erkek yok mu?
anneleriniz size kötüden örnek olmaz diye demedi mi hiç?
kimi erkekler önüne gelen kadınla birlikte oluyor diye sizin de onlara benzemeniz mi gerekiyor..
biri ne güzel yazmış kadınlar birden fazla erkekle birlikte oldu mu kaşar erkekler birden fazla kadınla birlikte oldu mu çapkın oluyor.. sadece bizim toplumumuza mı özgü bu? tabiki değil.. bunun temelinde annelik dürtüsü yatıyor.. siz bir annesiniz bu ünvanı en güzel şekilde taşımalısınız.
ha takıldığınız bir konu olursa söyleyin biraz acele yazdım işim gücüm var.

[ Mesaj 06 Şubat 2006, Pazartesi - 21:38 tarihinde, geffen tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hemcinsim matematik..
ben kimse beni örnek alsın veya almasın demedim..

sadece annen notların neden kötü dediğinde?
sümüklü velinin notları daha kötü diyerek kötüden örnek almış olursun. ama senin yapman gereken senden daha iyi notları olan dörtgöz nejlayı örnek almak. anladın mı? bişeyler girdi mi kulağından içeriye?

[ Mesaj 06 Şubat 2006, Pazartesi - 22:11 tarihinde, geffen tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...