Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

evlilikte bekaretin önemi

tikkycemal

Öne çıkan mesajlar

komik gerçekten.
13 sayfa yazı var.
ne söylendi bu konu üzerine bu kadar yahu!
1-2 sayfaya baktım herkes aşın bunları falan diyo sürekli.
13 sayfa da bunlarla doluysa eyvah.
herkes vicdanı ya da eğitimi , çevresi doğrultusunda bir şeyler yapıyor. bu konuyu çok deşerseniz işin içine din girer , sosyoloji girer , örf-adet girer, tarih girer ve çıkılmaz bir hal alır.
benim düşüncem bu konuda kim ne isterse onu yapsın.
çünkü aksine kimsei ikna edemem az önceki sebeplerden dolayı.
kolay gelsin...
Sosyal ağlarda paylaş

erkekler genelde kızlarla beraber olmaktan cekinmez.Yani o kızla ciddi biseyler düsünmeden beraber olabilr ama ilerde o kadın icin ne sıkıntılar -sorunlar- cıkacagını düsünmez.
Ve kendide el degmemis kız ister.E kardesim madem bekaret önemli sende yapıyorsun,sonra sende bakire istiyorsun,iyi yani.
tuvaletlerde yazar ya
nasıl bulmak istiyorsan,öyle bırak
haha
Sosyal ağlarda paylaş

biz bu adama o kadar laf ediyoruz ama bunlar sayesinde adamın topicleri en üst sıralardan inmiyor popülaritesi almış başını gidiyor bence post atmasak daha iyi böyle topiclere gerçi benim hoşuma gidiyor gülüyorum eğleniyorum bu adam sayesinde ama fazlasıda zarar yani ...
Sosyal ağlarda paylaş

amma çok kalite kontrol uzmanı varmış yaw.. kim nasıl karar veriyo ki yakışıp yakışmadığına.. fikir paylaşımı yapılıyo bu sitede adam merak etmiş sormuş.. fikir almaya çalışıyo.. belki onun içi önemli?? kim nerden bilecek..

"paticiğe yakışmıyo" ..... saçma
Sosyal ağlarda paylaş

bana koyan o kişinin zarının olup olmaması değil. benden önce ki herhangi biriyle yaşadıklarının boyutu bana koyar. yani bu kişi bakire olupta, bakireliğinin bozulması kısmına kadar olan herşey yaşanmışsa, benim için bakireliğinin gitmiş olmasıyla aynı derecede. hayır böyle bişey için asla vazgeçmem ama harbi koyuyo...
hele bide işin içinde 1001 türlü yalanlar varsa.
Sosyal ağlarda paylaş

@tikkycemal: bu konuyu ne tür bir kafa durumu ile actın hiç bi fikrim yok ama madem bu kadar önem veriyorsun ilişkiye baslamadan once sor bakiremisin diye. bu kadar önem veriyorsan uygula ve bak ne kadar az kız bulabiliyorsun. ha baktın bakire degil ama cok seviyorsun demişsin ya "diktiriyorlar" diye, azcık para ver diktir 0 numara sevgilin olsun. harbi ne biçim bi topic bu ya. sana git bu forumda ne kadar jenerasyon problemi olan konu varsa onları ortaya atıp milleti gaza getir diye para falan mı veriyorlar??
Sosyal ağlarda paylaş

Kişinin kendi düşüncesi..

Bakireliğe önem veriyorsa düşündüğü gibi biriyle olmak ister.
Bakireliğe önem vermiyorsa sorun değildir.
Bu Ne geri kafalılığı,nede geniş olmayı gösterir.!Herkezin kendi seçimi!Ülkemizde Bayanlarda Bekaret önemli!KADIN Bizim iÇin! NAMUS demektir!Kendi düşüncem!Benim gördüğüm bildiklerim..!Sizi Bilemem!
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...