Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

foton kuşağı.. wtf?

Dwinz

Öne çıkan mesajlar

Bir kere saçmalık var, foton kuşağına girince 12 sarmallı hale geçen DNA'mız foton kuşağından çıkınca eski haline mi dönecek? Ayrıca DNA'nın sarmal sayısına mı bağlı ölümsüzlük ve diğer güçler? Beynimizin tam potansiyeli ile alakalı bazı teorilere göre ki bundan çok daha mantıklı teoriler. Bullshit diyorum.

12.497 yıl önce insanlar bir anda uçmaya, ışınlanmaya falan başladı ölümsüz oldular, 2000 yıl geçti bütüüüün engin bilgileri kayboldu, yetenekleri gitti, ölümsüzlükleri ellerinden alındı, vücutları ve dna yapıları eski hallerine döndü ve bu olay unutuldu. Yazıyı falan da bulamadılar yani bu 2000 yıllık üstün dönemde :D lol lol ki ne lol. Foton kuşağından geçerken mutasyona uğrayabiliriz belki ama kimse bunun iyi mi kötü mü olacağını ve de sonuçların tam olarak ne olacağını bilemez. Ayrıca zaten geçmişte girmişiz. O zamandan kimse kalmamış yani :D peh. Çok saçma. 2000 yıllığına kanatlarım çıkıcak ölümsüz olucam, sonra ışık gidince bi anda eski halimle ölücem. Vampir gibi sanki :)
Sosyal ağlarda paylaş

bu maili 9 dkk içinde 9 kişiye gönderirsen XL Aura

90 dkk içinde 9 kişiye gönderirsen L Aura ( Mavi ve Pempe renkleri mevcut )

9 saat içinde 9 kişiye gönderirsende M Aura sahibi olacaksın.

Buna inanmayan ve göndermeyenler 2012 de aurasız dolasacak !!!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
@Fly

4. boyutu sormuşsun, 4. boyut zaman boyutu.
5. boyutu da bilim adamları tartışıyor diye biliyorum, bir taraf manyetizma diyor, diğer taraf elektrikle ilgili bi şey.

yanılıyorsam düzeltiniz.

ps. bir de aklıma takıldı, bu uzaylı dediklerimiz zamanında dünyadan gidip, geldikleri yerleri özleyen eski insanlar olabilir diye :p (bu da bir ihtimal; atmak serbest)

[ Mesaj 16 Nisan 2007, Pazartesi - 22:32 tarihinde, maelstrom tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

4. boyut zaman olabilir de boyutlar varlığın bulunduğu yeri gösterir. Zamanda ve 3 eksende bir yerlerde bulunulabilir ama enerjinin ya da manyetizmanın üzerinde bir yerde bulunmak fikri saçma gibi. Zaten herşey enerjiden çıktı, enerji evreni kaplar ama biz de onun maddeleşmiş formlarıyız. Manyetizma desen o bir etkidir zaten, bulunulabilecek bir konum değildir. Yani sanırım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bi yerde okuduğum bi yazıya göre de, 3 boyutla sınırlanmış düşünsel bi varlık olarak insanın 4. boyutu tanımlaması mümkün değil. Önermeler yapmak, hayal kurmak falan tamam da kanıtlamak yalan yani.
Herkesin bi kuramı var tabi bu konuda. 4. boyut olarak zaman kulağa çok mantıklı geliyo ama böyle olmayabilir de (kanıtlandı mı bilmiyorum, kanıtlandıysa düzeltin beni). Benim de konu hakkında çok saçma kuramlarım var da çok uzun, bazen ben bile unutuyorum başını sonunu :P
Sosyal ağlarda paylaş

4. boyutu kanıtladılar.

manyetizma üzerinde durmamız saçma demiş nipe. bence hiç de saçma değil çünkü yeryüzünde bile görebildiğimiz her şey, göremediklerimizle beraber maksimum %20lik bir oranı kaplıyor. göremediğimiz %80 ise bir sürü ışın ve tanımlanamayan kavramlar olduğunu söylemişti bilim adamları. bulabilirsem kaynak vericem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...