Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hababam Sınıfı / Üç Buçuk

Eternal

Öne çıkan mesajlar

Koskoca efsane,Türk Sinemasının en kral komedi film serilerinden Hababam Sınıfı ancak bu kadar rezil,kepaze ve aşşalık hale getirilir.Mehmet Ali Erbil falan bu şaklabanize insanlarla neyin hababamını çekiyosunuz.Hadi 1.yaptınız rezalet oldu.
2.yaptınız askerde maskerde sefil felaket bişey oldu
3.yapıyolar korkutmak için falan.
Bu kadarmı rezil edilir koskoca klasik.

Ya neden yapıyolarbunuben anlamıyorum ki.Gidin kendinize zamanınıza özgü kadronuzla güzel bi komedi serisi cekin izliyelim.Herkes kendi gibi olsun Mehmet Ali Erbil denilen adam Şener Şeni taklit etmeye calısmasın.

Allahından bulsunlar artık bunlar.Lafım yok başka.[signature][hline]"Gülün ve bütün dünya sizinle birlikte gülsün,ağlayın ama yalnız başınıza ağlayın."

[Bu mesaj Eternal tarafından 09 Kasım 2005 19:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yaratıcılık die bişi kalmadı malesef artk.
yeni film yapamıolar, eskilere el atıolar iice b*kunu çıkardılar işin.[signature][hline]Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler
Yormasın seni boşa geçen günler
Aldatmasın seni çekip de gidenler
Sakın arkana dönüp bakma
Krallar önde gider!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Her film ayrıdır, ayrı olarak ele alınır, tarihleri yönetmenleri yazarları bellidir. Şu an çekilen hababam sınıfı serilerini ertem eğilmez'in hababam sınıfıyla karşılaştırmak doğru değil. Bu yüzden şimdiki serinin eski filmleri lekelediğini de düşünmüyorum. Türk sineması için iyi veya kötü tecrübeler bunlar. Hiç film çekilmemesinden iyi bu tür girişimler. Ayrıca demekki para kazandırıyor ki yenilerini çekiyorlar, demekki izleyiciyi sinemalara çekebilmiş, beğenilmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
ben hababam sınıfının eski tadını aramıştım ilk filmine gittiğimde,büyük hayal kırıklığı olmuştu...ama ikincisine böyle bir beklenti olmadan girdim ve çok da beyendim..
hababam sınıfının tadını wermiyo tabii ki de,güzel yapım ama koydukları ad yanlış..
ben 3buşuğa da gidicem,,ama hababam sınıfı izleme beklentisiyle diil..ve bence komik olur...
Sosyal ağlarda paylaş

Asıl en büyük saçmalığı sizler yapıyorsunuz Hababam sınıf ile yeni nesil Hababam Sınıfını karşılaştırarak.

Ben 1. ve 2. sinde güldüm bayağı eylendim.Hababam Sınıfımı hababam sınıfı işte.
Ama bir karşılaştırma yapmadım.
Çünkü yapılmaz.Hababam sınıfının o ruhunu geri getiremezler.
Adiemus un da dediği gibi her film ayrıdır.[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

eski hababamın kadrosu bir araya gelmez artık kemal sunal desen dünya çapında bir oyuncu şener desen en az onun kadar iyi tarık akan-münir özkul-halit akçatepe-ayşen gruda bunlar müthiş kaliteli oyuncular

yeni çekilen filmin fragmanlarını gördüm gerçektende üzüldüm yani korku filmi çekmek istiyorsan yeni bi konsept yarat kardeşim yeni bir film çek bu ismi kullanmak nedendirki halen?[signature][hline]camiye gittim ama allah bilir niye
ne namaz kılmaya ne dua etmeye
eskiden bir kilim aşırmıştım camiden
o eskidi, gittim yenisini yürütmeye
ömer hayyam
Sosyal ağlarda paylaş

Dün özel gösterimine gittim bu gece de gidicem mecburen . Film izlenebilir yani eğlenceli ama filmin ağır toplarını çok az gösteriyorlar . Mesela Halit Akçatepe filmin sonlarında anca çıkıyor . O psiko olayı götüren adam bence ve 1 sahnesi var hala hatırlayıp gülümsüyorum bence o herifi daha fazla göstermeleri lazım . Onun dışında çok çok aman aman bir film değil ama gidilip görülebilir .[signature][hline]g3nk
Sosyal ağlarda paylaş

bence güzel olacak gibi.. böle turk filmlerine ön yargılı bakmayalım..hababam sınıfının her serisini beendim ben açıkcası..[signature][hline]-houston, üşüdüm olm ben güneşe yaklaşıcam biraz.
-apollo bu cok tehlikeli yapma. gemiye zarrar verebilirsin.
-hey .....na koyum ne değerli geminiz varmışş sicem yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu filmlerin kötü olması eski hababamları karalamaz,kötü yapmaz.3 film boyunca sırf isimden primde yapmasıda imkansız 1 kötü 2 kötü 3 üncüye gitmezler.

bir başka konuda oyuncular.Sorun Erbil de değil o yeri geldiğinde iyi bir oyuncu (hemşo).Sadece insanlar onun o cıvık halini sevdiğinden öyle rollerde oynuyor diye düşünüyorum.Evet maalesef :D:D.
Yani sorun Erbilde değil,Şafak Sezer ve onun akıllara zarar sefil yoldaşlarında (peker açıkalın falan) ne o hırsızlı bi film çekti ne kadar iğrençti ya? adamlar ekrana hareket çekiyor millet kahkahaya boğuluyor.Espriler kalitesiz falan...bunlar bir araya gelmesin tek başına daha başarılılar :D[signature][hline]HIT THE LIGHTS!!!alights alights alights...HIT THE LIGHTS :):):)
Sosyal ağlarda paylaş

Öncekileri izledim ancak nötr kaldım pek bişey ifade etmedi
yenisi olsada olur olmasada olur.
Klasiklere zarar verebileceğini düşünmüyorum zaten Mali ve kadrosuda bi saygısızlık yapmamak için bu konuyla ilgili pek çok açıklama ve röportaj yaptılar kötü niyetli değiller.[signature][hline]Viski gibi asil,konyak gibi sıcak,şampanya gibi özel,şarap gibi tutkulu,kokteyl gibi muhteşem ol...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fiercewind, 05 Ocak 2006 01:47 tarihinde demiş ki:
ya bu filmlerin kötü olması eski hababamları karalamaz,kötü yapmaz.3 film boyunca sırf isimden primde yapmasıda imkansız 1 kötü 2 kötü 3 üncüye gitmezler.

bir başka konuda oyuncular.Sorun Erbil de değil o yeri geldiğinde iyi bir oyuncu (hemşo).Sadece insanlar onun o cıvık halini sevdiğinden öyle rollerde oynuyor diye düşünüyorum.Evet maalesef :D:D.
Yani sorun Erbilde değil,Şafak Sezer ve onun akıllara zarar sefil yoldaşlarında (peker açıkalın falan) ne o hırsızlı bi film çekti ne kadar iğrençti ya? adamlar ekrana hareket çekiyor millet kahkahaya boğuluyor.Espriler kalitesiz falan...bunlar bir araya gelmesin tek başına daha başarılılar :D

Peker Açıkalın ve Şafak Sezer inanamayacağın kadar iyi oyuncular ben açıkçası bu filmde bu kanıya vardım . Hele Peker Açıkalın 2 tane sahnede beni benden aldı adam gerçekten işini iyi biliyor . Yer aldığı prodüksyonlardaki senaryo kıtlığı ve fikir eksikliği onun ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu gölgeliyor belki ama ciddi anlaşılıyor mimiklerinden vs.[signature][hline]g3nk
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...