Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Her gün boş ama her gün çok hoş boş=hoş hoş=boş olayına girdim boşum ben boş ne kadar hoş[signature][hline]İş Hayatı
İstediğimiz hayat çalışıp adam olmak
msnicq
freddy12, 17 July 2003 00:22 tarihinde demiş ki:
şımdı şuan oyundayım ve akşlım katışrı acayıp bı yerdeyım şiımdı napmam gerekıyor bırıtanya nerde ben nerdeyım bılşmıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

ya günlük..
i rule ama life sux..e yani anlayacağın tesis yok bende..
ne yapacağım ya..

hiç bişi istediğim gibi ilerlemiyor..
aklımdan geçen şeyler ya bürokrasi ya da halk tabularına takılıyor..[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür.(chE)
Yeni Rockı | Üstüne Şehir Örten Şehir

[Bu mesaj Cthulhu_ tarafından 26 Şubat 2005 23:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bak o gün yazdım loto çıkar fln diye tık yok hala bekleyişlerdeyiz. bugünde para bitti sigaram yok elim ayagım titriyo 8-9 bardak kafeinli patlattım gözlerim fıldır fıldır dönüyo. biraz daha böyle devam edersem tımarhanede açıcam gözleri . para yolla bana para çok acil lazım. yollamazsan konfeti yaparım seni.[signature][hline]lvl 45 glacier/light - karus - diez
lvl 46 assassin - karus -diez
(clan teklifleriniz degerlendirilir)
http://server3.uploadit.org/files/theunholy-sign.JPG
Sosyal ağlarda paylaş

onlar uzatırken düşünmüyolarsa sen de keserken canlarını takma kafana..ama kuklalar işte naparsın...değmezler hiç bişiye yalancı yapay yaratıklar...[signature][hline]Hayat merdivenlerini çıkarken insanlara iyi davranalım.Çünkü inerken gene aynı insanlara rastlayacağız...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
said:
fiona, 24 Mayıs 2005 17:15 tarihinde demiş ki:
ya yarın almanca yazılısı var üfffffff be günlük canım hiç çalışmak istemiyoo bıktım atrık okuldan kapansa da kurtu.lsam:D

offff aynen yaa.Yrn almanca yazılısı var hiçç bişe bilmiorum 0 alıcam ve çalısmak istemioruuum.ya ben öliim kurtulayım bıktım yaaaa :( yaaa günlük işte bölee[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
dikkat ederseniz hayvanın midesine bakıyor ve ne kadar çok gaz var böyle diyor içinden
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...