Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

said:
Horrible, 24 Mayıs 2005 17:26 tarihinde demiş ki:
said:
fiona, 24 Mayıs 2005 17:15 tarihinde demiş ki:
ya yarın almanca yazılısı var üfffffff be günlük canım hiç çalışmak istemiyoo bıktım atrık okuldan kapansa da kurtu.lsam:D

offff aynen yaa.Yrn almanca yazılısı var hiçç bişe bilmiorum 0 alıcam ve çalısmak istemioruuum.ya ben öliim kurtulayım bıktım yaaaa :( yaaa günlük işte bölee

bazen yeteeeeeeer die bağırasım geliyo:([signature][hline]Hayat merdivenlerini çıkarken insanlara iyi davranalım.Çünkü inerken gene aynı insanlara rastlayacağız...
Sosyal ağlarda paylaş

Öss'ye giricek arkadaşlara başarılar valla ne diim.Size daha büyük yazık ama siz tüm sene çalıştınız eminim aşarılı olcaksınız ya.Ben garanti 0 alcam kahrolsun alamanca :p
Nese harbiden össye hazırlananların işi zor sefgili günlük :( Ama basarılı olcaklar ben inanıorum...[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
dikkat ederseniz hayvanın midesine bakıyor ve ne kadar çok gaz var böyle diyor içinden
Sosyal ağlarda paylaş

bakarız orasına 1 saat az uyuyim de bari yemek yiyip s.çmaya yer kalsın.

*planında eksikler vardır tekar gözden geçirmeye gider*[signature][hline]:." Storm Earth and Fire! Heed my call!
Ben istemedim gitmeni,kedi istedi.

[Bu mesaj Dynun tarafından 24 Mayıs 2005 22:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günluk
su aralar sana yeniden kavusmanın mutluluyla dolup tasarak kalbin kadar beyaz sayfayi kirletiyorum =)
paticik gece 12.00de acilcak sandim(zavallı ben) ve saat 6 ya kadar bekledim.ne yazıkki açılmadı ve uykuya yenik düştüm.bu yüzden de dersi kaçırdım(ilgililere duyurulur,işte paticik aşkı)
ama yinede özlemişim bea!
1 haziranda finallerim basliyor
o yuzden gidip ders çalışmak lazım gelir ey millet
öpüldünüz(kocaman)
muck muck
-olga-[signature][hline]FUCK= Fornication Under Control of the King
pati pati resim =op
sende yaz yaz yaz =oP
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük yeniden sana ve paticike kavuşmanın içimi doldurduğu sevinç ne yazıkki hayatın önüme koyduğu başka engeller yüzünden fazla süremedi.
bugün gözümün önüne en güzel şeyi bile koysalar onda dahi sinir olacak binbir şey bulabilirim,herşey o lanet olası ortodontik teller yüzünden...
dün bütün öğleden sonra ve gece,bugün teslimin son günü olan ödevimi bükmeye çalıştım aptal ve uzuunn bir tel parçasından.sabah kalkıp "aaa şurda az bi yamukluk var,onu da düzeltiyim" derken,benim saatlerce uğraşıp telden bükmeye çalıştığım o araba,iki saniyede mutasyona uğrayıp telden yumak oldu...
bu saatten sonra bugün herşeye sinirim bozuk,yolda ayağıma
çarpan adama,karşıya geçerken yol vermeyen taksi şoförüne, centilmenlik olsun diye merdivenlerde yol veren saçları inek yalamış gibi görünen çocuğa...
ama günün bitmesine daha çok var poffff...
tamam biliyorum,"sakin ol zehra,pozitif düşün,gevşe,gülümse, sorun yok"
-HAYIRRRRRRR
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük;

artık kafayı yemek üzereyim. Ö Se Se denen pis sınav yaklaşıyor. benim stresim bana yetmiyormuş gibi etrafımdaki baskı da sürekli artıyor. artık kafayı yemek üzereyim demiş miydim? havalar ısındı dışarıda kuşlar şakıyor falan, e haliyle çalışma isteği de sıfır. aah günlük ah bi atlatsam[signature][hline]:." Storm Earth and Fire! Heed my call!
Ben istemedim gitmeni,kedi istedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Kocaelide yine geldi gelincik zmnı geceleri sahil bir başka ya bu şehirin delisiyim günlük küçük ama bnm için bu şehirin anlamı çok büyükk[signature][hline]İş Hayatı
İstediğimiz hayat çalışıp adam olmak
msnicq
freddy12, 17 July 2003 00:22 tarihinde demiş ki:
şımdı şuan oyundayım ve akşlım katışrı acayıp bı yerdeyım şiımdı napmam gerekıyor bırıtanya nerde ben nerdeyım bılşmıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük,

ÖSS'ye şurda birşey kalmadı, ama ben hala internette geziniyorum, çıkıp arkadaşlarımla sabahlıyorum, bi filmden çıkıp öbür filme giriyorum..

Son denemede 282 yaptım, biraz oturup çalışsam da istediğim yere girsem diye düşünüyorum ama zevklerim, hobilerim vs. daha ağır basıyor..

İmdat..[signature][hline]Never come near me again..
Do you really think I need you..
John_Petrucci, 23 Ocak 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
Neil Armstrong muson du zaten.Beklenir ondan
Sosyal ağlarda paylaş

yarın edebiyat sınavım var...iki sınav üst üste 15 aldım..yarında istikrarımı muhafaza edicem hayırlısıyla...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...