Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

cola ve doritosdan midem kalktı böğk maç çok güzel ve çekişmeli....hadi hadi batı hadi batı die evin içinden sesler yükselio (annem gelcek şincik babamla beni fena fırçalıcak):lol:[signature][hline]Hayat merdivenlerini çıkarken insanlara iyi davranalım.Çünkü inerken gene aynı insanlara rastlayacağız...
Sosyal ağlarda paylaş

*!günlük dillenir:
hyr spidee hiç sanmıyorum bunu yapmak için insan dışı olmak gerekio...
o zaman ne die sorma çünkü onu ben de bilmiom*:lol:[signature][hline]Hayat merdivenlerini çıkarken insanlara iyi davranalım.Çünkü inerken gene aynı insanlara rastlayacağız...
Sosyal ağlarda paylaş

öf be günlük maçı doğu aldı...mvp iverson oldu pff ya keşke batı alsaydı...ama iyi maçtı be günlük adamların hakkını yememek lazım lebron james ve vince carter coştu ...vince carter bi ara potaya falan saldırdı yicek sandık burda yastıklara sarıldık:lol:[signature][hline]Hayat merdivenlerini çıkarken insanlara iyi davranalım.Çünkü inerken gene aynı insanlara rastlayacağız...
Sosyal ağlarda paylaş

naber lan günlük
şu an okul labındayım.kantin kalabalık oturup bi sigara içecek yer bulamadık yine.neden çünkü "hazırlıklar"ımız geldi.hani şu piyasacılar.geçen hafta bölümler ne güzel sakin geçinip gidiyorduk.
yinede sewiom okulu be.tuba ünsalıyla yalınıyla çöpçüsüyle kantinin hamile kedisiyle ve benle(tabiki) güzel bi okul burası =op[signature][hline]FUCK= Fornication Under Control of the King
pati pati resim =op
sende yaz yaz yaz =oP
Sosyal ağlarda paylaş

said:
undomiel, 21 Şubat 2005 13:50 tarihinde demiş ki:
naber lan gunluk
valla bugun daha yenı kalktım basım zonkluo all*star macınıda izledim cıllop gibi oldu
simidi gidorum ama aksam gene yazıcam :-P[signature][hline]Msn : [email protected]
so you think you can tell
heaven from hell,blue skies from pain,

| Cheetser | Sözlük |
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 18 Şubat 2005 09:43 tarihinde demiş ki:
Sevgili günlük;
nabers? ben iyis bugün son sınavımı olacapğım ondan sonra 1 hafta tatilim var şu geçen hafta yağmakla kalmayıp ağzımıza ağzımıza giren kar saolsun ertelenen sınavblar oldu eh böylelikle ders yapmamaya karar vermişler. ne mi yapacam peki? evet günlüks işte en sevgili olay geliyor.. WOW aldım sonunda onunla çıldıracam obaley kıymetlimissss.. neyse günlük ben daha 10:40 deniz otobüsüne yetişeceğim şimdi gitmem lazım byessss..

ildeniz bunu kiz arkadasin yazdi dimi[signature][hline]Volfied, 04 May 2003 08:18 tarihinde demiş ki:
A mug of ale, and a fine tale!
Gimli yönetti
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük be. Askerlik gerçekten çok mu zor? :hmm: Babam orda kesin akıllı biri olucan diyor. Abim piskopat olucan diyor. Ben sigarayı bırakıcam diyorum. Arkadaşm orda 3 pakete çıkan diyor. BEn kafamı dinlicem diyorum. Nöbetten uyuyamıcan diyorlar. A.q Napcam ben?!?![signature][hline] "Bu Sabah Bir Umut Var içimde... Nasıl Olsa Geri Gelirisin Diye. Her Şey Yerli Yerinde Yine... Bu Sabahların Bir Anlamı Olmalı...."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mrproblem, 22 Şubat 2005 12:34 tarihinde demiş ki:
sewgilimle olan ayrılıgımıza son werdik.tekrar ayın 19 u yıldonumu gunumuz oldu ama aylar arasında iki ay fark oldu bu sefer.Dunyanın en mutlu erkegi benim.
Askere gidip gelip calıshmaya tekrar baslayaym gidip isticem :D ailesinden

En sonunda:D[signature][hline] "Bu Sabah Bir Umut Var içimde... Nasıl Olsa Geri Gelirisin Diye. Her Şey Yerli Yerinde Yine... Bu Sabahların Bir Anlamı Olmalı...."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SteelBB, 22 Şubat 2005 12:45 tarihinde demiş ki:
said:
mrproblem, 22 Şubat 2005 12:34 tarihinde demiş ki:
sewgilimle olan ayrılıgımıza son werdik.tekrar ayın 19 u yıldonumu gunumuz oldu ama aylar arasında iki ay fark oldu bu sefer.Dunyanın en mutlu erkegi benim.
Askere gidip gelip calıshmaya tekrar baslayaym gidip isticem :D ailesinden

En sonunda:D

senin imzan da anlam bulsun ben de en sonuda diim :)
haha belki de cifte dugun yaparz bi kac sene sonra :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...