Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

sevgili günlük
öncelikle bana bu kalbin kadar tupturuncu forum köşesini ayırdığın için sana tişkür ederim.
bugun 9 saat dersim vardı 3 saat uykuyla hepsine dayandım feci yoruldum.akşam da üstüne 3 tur batak ve yaklaşık yarım saat de ping pong oynadık.anlayacağın yarına yine işim var.bugun ne öğrendim : erkek kız karışık yurt hem ii hem de kötüymüş.ama iyi yanı ağır basıyormuş=)
ii cegeler öpsün seni cüceler
*olga*[signature][hline]FUCK= Fornication Under Control of the King
pati pati resim =op
sende yaz yaz yaz =oP
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük..
nabers? ben kötüs hem de çok kötüs, 3 gün dür durmadan sınav oluyorum yeter artık ambale oldu kafam.. gelen geçen sınav azıma azıma vuruyor.. sabahçıalrdan soruları alıyoruz faklı çıkıyor.. yani tek istediğim 35-40 arası bir not almak.. senc eçok şey mi istiyorum be günlük.. bir ara bana uğra gelirken de yanında bir büyük geitr ben de mezeleri hazırlarım hem dertleşip hem içeriz kafa dağıtırız.. öptüm gözlerindne yengeye selam peder beye hürmetler[signature][hline]Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HymnOfChuck, 15 Şubat 2005 21:16 tarihinde demiş ki:
Bugün kendimi bi kere daha öldürdüm günlük...Bu kaçıncı hatırlamıyorum...

Sevgili günül;
Yulkarıda alıntı yaptığım arkidiş süfer bir yorum yapmış felsefi bir günlük yazısı olmuş helal olsun.Bu arada yrn okula gitmek istemiorum ben of günlük of dilin yok ki konussan....[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
dikkat ederseniz hayvanın midesine bakıyor ve ne kadar çok gaz var böyle diyor içinden

-------------------------------------------
En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

günlükcüm az önce yolda kadının teki adres sordu ben bilmiodum . ama kadın güzeldi o yüzden saçma sapan biyer tarif ettim az sonra kadın karşıma cıktı ,pis pis baktı .bi utandım bi utandım .. pişmanım yaptığıma ama elden ne gelir..
saolasın günlük beni dinlyen bi tek sen varsın :)[signature][hline]Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

aaa biz neciyiz burda :)[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
dikkat ederseniz hayvanın midesine bakıyor ve ne kadar çok gaz var böyle diyor içinden

-------------------------------------------
En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
driftintosin, 16 Şubat 2005 17:12 tarihinde demiş ki:
günlük dio ki __ namıssız insanlar dövülmek için yaratlmıştır .iyi yapmışsın. ))

Sen günlükmüsünde cvp verion :)[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj Horrible tarafından 16 Şubat 2005 17:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

gunnuk ilk ve son kez anlatıyorum bu konuyu bida yok..
uzun uuraşlar sonucu hırsla istediim fakat elde edemeden kalbimden yitip giden bir aşk, sevgi.. şimdi bana el uzatıyor..
kabul ediyorum fakat ne için, ne biliyorumki?
guvenmekten başka çarem yok..Ama! ama uff.. ya herşey yalansa, kafamdan silemiyorum.. ama bunu onada açamıyorum.delirmek üzereyim sanırım...herşeyin bu denli kötü olması beni felaket derecede sinirlendiriyor...halbuki buyuk aşk tekrar alevlenicek derken neden bu şüphe..bende bilmiyorum, öğrenmedende edemiyorum... öğrenmeliyim; birşeyler bitsede bitmesede.. çünkü böyle yaşanmaz, biliyorum...[signature][hline]Come with me my friend, come and see the end..
www.myuo.org
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili günlük
Bugun Ultima Oynamadim Arcadia kapandi :(
Artik paticikte takiliyorum
Bugun Ortalama yükseltme sinavlarina girdim
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi
Fizik
Ve Kimya mutluyum hepsini vercem eahaeheah
Bu hafta çok iyi geçecek çünkü All-star haftasi
Çikmak istediim kiza bugun dahada yakla_tim ve yarin i_allah çikma teklifi etcem :)
Saol günlük iyi geceler.[signature][hline]Gaius Julius Caesar
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili günlük bu gün coğu kişiye göre güzel bir güna ama benim belkide hayattaki en kötü günüm.Bugün hayatımın tek olşkı olan kişinin beni red edip arkadaşımla çıkmaya başladığı gün.Ne zaman onu görsem yada ismini duysam yüreğim ağrıyo canım acıyo pnu unutkmak için bu gün cok uğraşıcam yılın diğer 364 günü uğraştığım gibi ama sonuç yine aynı alacak.O yine içimde bir yerlerde.
kafanızı ütülediğim için özür dilerim

[li][b]Zaman unutmayı öğretir,alışmayı asla...[/b][/li]
Sosyal ağlarda paylaş

okulun yeni sitesinde super mod oldum ama ben adminlik istiyorum:( bugn dier günlere göre bayaa güzel geçti.keşke hergün böyle geçse....ama çok ödev var her zamanki gibi yapmıcam ve okulda yetiştirmeye çalışcam....[signature][hline]Çok Kere En Kuvvetli Tenkit Ses Çıkarmamaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugun cozemediim bir konu hakkında internette arastırma yapmaktayım sabah dokuzdan beri.Sanki biri gozlerimi eline almıs sıkmakta,felaket bir agrı icinde calıshmaya calıshmaktaym.Bu hafta cok daraldım yarın olsa ve yarın gecse de haftasonu tatilme kavussam diyorum.Okul bitti tatilleri ozler oldum ve calıshtıım yerdeki ilk senem o yuzden senelik iznim de yok :(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...