Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük aptal aptal rüyalar gördüm durdum sürekli. az uyudum yine, neyse otobüste uyurum. yarın sabah antalyadayım. denize falan gidicekmişiz annemle. iyi ki gidiyorum gerçekten ihtiyacım var.bilgisayarımı da burda bırakıcam. evdekinin başnda da çok oturcağımı sanmıyorum, soyutlamam gerek kendimi biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

böyle 2 gün dolu dolu yaşayıp, sonra 2 gün bomboş oturmak, sonra yine 2 gün full, 2 gün boş, olmuyor. al yine canım sıkılmaya başladı, yapacak çok şey var ama can sıkıntısını almıyor. şu tempoyu eşit olarak dağıtmak lazım günlere :/
Sosyal ağlarda paylaş

selam günlük!
bugün eve döndüm. yorulmuşum bayağı, uyuyorum uyuyorum kendime gelemiyorum. işin garip tarafı hiç de bir şey yapmadım ki. ne bayram ziyareti ne bişey. aylak aylak yürüdük bol bol vakit geçsin diye. başka bişi yok.

canım çok sıkılıyor. big bang theory, himym ve house un bu haftaki bölümleri de bitti, izlenecek film yok. saat daha 22. saatlerce de uyudum. nasıl vakit geçicek bilmiyorum. böyle can sıkılması dışında bi sıkıntı var üstümde ama ne çözemedim, hayırlısı ne diim.

öyle işte.
Sosyal ağlarda paylaş

çok garip be
ağlayasım geldi az önce
facebooka girmiş bugün
ben bakmadım(aha dur sayfasına bakayım neden aklıma gelmedi bu?)
(taam baktım bi gariplik değişiklik yok)
blabla fotosuna yorum yapan o karıya cvp yazdı diye notif. gelmiş
peki.
bugün hiç konuşmadık
pazartesi dönüyorum zart zurt dedi dün gece
ararım görüşürz bilmemne
peeh

bugün de yiiti bi kızla gördüm
söylemeli miyim acaba arkdaşıma?
hayır di mi?
Sosyal ağlarda paylaş

garip bi şey bu arkadaşlık günlük bir elemanla 5 sene boyunca takıl. Anne baba ayrı, kardeşimdir de sonra birden bire hiçbir şey yokken arama sorma kesilsin. Paso aramayı kendine yedireme sende onu arama.

Tüm gün boyunca sanki arkadaşlarımın bende kaçtığı düşüncesine kapıldım ki gün bitti ben hala aynı düşünüyorum.

yeniden hatırladım günlük seneler önce (siktir lan emomuyum ben) diyerek lugatımdan çıkardığım cümleyi. (yalnızlık bir ömür boyu)

sinirden sağa sola saldırmak istiyorum anlatamam. Yarın kick-box yeniden başlatatimde en azından sinir atarım. Bide şu "bayramın" bitmesine sevindim. Ailemle oraya buraya gitmek zorunda kalmayacağım sonunda.

bakalım bu sinirli halim ilk kime patlayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...