Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

yukarıdaki bir arkadasın kaderini paylasıyorum ben de gunluk yarın babamlarla bile bayramlasamadan karga bokunu yerken kalkıp hazırlanmam lazım. bi yandan da garibim sanki cocukluk halimi üstümden atamadan babamın ceketini üstüme geçirmiş gibi hissediyorum kendimi yapmak istediklerim var bunlar ucuk kacık hayaller bile değil ama ne yapacak zamanım var ne de fırsatım. okulu bıraktım, yeni bir okulda taze bir başlangıc yaptım ama eskiden hangi cafede,hangi barda takılsak diye düşünmektense simdilerde nerede staj ayarlamalıyım dilimi geliştirmem lazım ikinci bir dil olarak hangisini seçersem daha avantajlı olur, su programlama dillerini de üstüne ogrenip , server kurma sertifikamıda almam lazım tabi arada yurtdısına cıkıp yükseklisans için fırsat yaratmam lazım diye soru işaretleri ile arkadas oldum.

iyi güzel de nasıl =) ben nasıl nefes alıcam..

typo
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük durduramadığım bi biçimde kilo alıyomuş gibi hissediyorum..
Hissediyorum diyorum çünkü tartı arka arkaya 3 kez tartılınca 120-125-130 lbs gösterdi.Ya tartı bozuk, ya da bu yol yol değil..

OF!

not:lbs den feet ten foottan fahrenayttan hepsinden nefret ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

wow altı saat sürücek olan haftalık bakımına girmeden yarım saat önce uyandım
şimdi kapalı serverlar
herkes yattı uyudu
downloadlarım da bitmiyor
yani yapıcak hiçbi şeyim yok
"biraz uzanıyim" diyip godoş gibi saatlerce uyumaktan nefret ediyorum lan
Sosyal ağlarda paylaş

doktora ayarım feci.

ulan sprey veriyor günde 2 kere sık diyor.

nıye soylemıyorsun ağrı olunca sık diye, meğerse mucizevi birşeymiş bu arkadaş. 15 -20 dakka beni ağlatacak derecedeki ağrımın 30 sn de geçmesi nası bir mutluluktur anlatamam. ve sağ burun deliğime tek bir fısla oluyor. mucize mucize mucizee
Sosyal ağlarda paylaş

sinirim bozuk..niye mi?kucuk kuzen gitmiş system dosyasını silmiş .Bende o sinirle format attım sora verileri kurtarmak icin kolları sıvadım bi de ne goriim salak gibi aynı yere yuklemişim windowsu herşeyim gitti gg..neyseki dier suruculer saglam sıcıcam ya kucuk kuzenlerden nefret ediom
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...