Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Sevgili günlük,

ben artık pek yazamıyorum. Çünkü önceden yazarken hep ilhamımı emo kişiliğimden dertlerden alıyorum. Saçlarım yine uzadı acayip oldu. Rüzgarda önüme geliyor. Önüme gelince gözlerimden 1 yada daha fazlasını kapatıyor. Emo olmayım diye sakalları uzattım. Sıcakta kaşınıyor. Ama böyle paspal olmayı da sevdim bak. Dedim nasıl oluyomuş nerde akşam orda sabah yediğinin çöpünü yere at sonra kendime bakma falan. Ondan da sıkıldım. Sonra saçım sağlıklı olsun diye yağ sürdüm. Siyah noktalarım çıksın diye de yosun maskesi yaptım. İrem bana kokona derken sibel üzülmiyim diye metroseksüel diyip geçiyo. Hiçbiriyim aslında. İnsana benzeme çabalarım bunlar çünkü babadan yadigar XXLyağlı bi cildim , kedi tüyü saçlarım var. oley. Gel zaman git zaman yazın yarısı gitti ben hala part time iş beğenemedim. 3 kuruşa web sitesi yapmakla olmuyo da bu işler. Gerçi para biriktirip napıcam? Sağda solda yicem. Para biriktirip de onla büyük bişey almayınca biriktirdiğim bütün para boşa gitmiş gibi geliyor.
Wow'u bıraktım. Zirvede bıraktım evet çok mutluyum. Az daha oynasam sunwell'de yenen wipe'lardan benim noob olduğumu anlarlardı. Olsun güzel oldu. Rumi çok pis azarlıcak beni ama napalım kader. Dotaya döndük. Dota iyi. amatör ruhumuzu koruyoruz.
Yaz boş geçiyo. Babamın evde olup bütün gün level kasması falan can sıkıyo biraz gerçi. Babaların başka bi hobi bulması lazım.
45 yaşında adam sen kalk git guild arkadaşlarınla çarşıda kafelerde buluş. Olcak iş mi.
Kardeşim bi yalancı, biraz da düzenbaz. 5 hak verdim. 5 yalan yakalayınca dövücem.
Günlük bi yönden ciddi ciddi dertliyim. Arkadşlarımı bir bir kaybediyorum. Erozyon gibi durduramıyosun.
Aralar açıldıkça, farklı şehirlere dağıldıkça. Aynı şehirdeyken bile günlük karmaşanın içinde kimse birbirini aramıyo gibi geliyo. Çok sevdiğim bi insan, 1 ay aramayıp sormayınca, erkek kız farketmez o bana baya bi koyuyo. arkadaşlığın boşa gitmesi ne kötü bişey. Ya da ben çok abartıyorum kimse beni siklemiyodursdfdsf. neyse. olucana varır.
bugün spor salonunda bayılıyodum çaktırmadım. gözüm karardı derlerdi de nasıl olurdu ben anlamazdım. anladım sonra.
Bursaya balıkesire falan kaçmak, ordan akçaya ordan izmire ordan muğlaya en son da antalyaya utkuya gitmek, sonra yazın sonunda evime dönmek isyorum. Bunları yaparken yanımda fatih olsun istiyorum. aaah ah.
Bundan sonra gönüllü gruplarla yapılan işlere hiç kalkışmıycam günlük bu da kendime not.
bi de annemi ikna edip bi ayakabı aldırmam lazım. çalındı çünkü benimkiler. yenisine sağlık.
şimdilik bu kdar. görüşürüz.
Sosyal ağlarda paylaş

selamos tatlıms.korkunc sekidle uyandırıldım gunluk,ingiltereden donen ev arkadası kapıyı adeta kırdı.uyurken kapatıorm ben telefonu ne edeyim.hayır bi de o kapıseslerini duymuyor değilim ama ust katımızda allahın her gunu tadilat oldugundan ona yormusttum.ama hatun saglam cıktı inletti kapıyı,kalktıgımda da cok sovmedi allahtan...şimdi de memleketine gidecekmiş ohh dedim iyi ben yerleşmiştim zaten senin odaya.)oyle işte,peki ya havanın bu kadar guzel olması gunluk,nasıl tatlı boyle ılık ılık gunes yok,ohh gunes kremi derdi yok vıcık vıcık,derse de gitmemişim gereksiz bir huzur içimde.vapura fln bineyim oldugu gibi geri doneyim istiorm ya,bakalım,haydin chav caneem!
Sosyal ağlarda paylaş

pogo benden ayrıldı böhii sdgf.
günlük günlerdir göçebe hayatı yaşıyorum ama iyi böyle. bugün küçük kuzenimin üstüme atlamasıyla uyandım. bi gün de normal bi şekilde uyansam kendimi kötü hissederim heralde. o gün güzel geçmez, herşey üstüme üstüme gelir. neyse yazarım elki sonra ba baay.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük sabahtan beri "bi saniye ben sizi hedeye bağlıyim" cümleleriyle dolu uzun telefon konuşmalarından sonra en sonunda seçtiğim derslerden birinin bile yaz okulunun açılmadığını öğrendim
başka bi üniversiteden bu dersleri almak için de vakit çoktan geçti
yani BİRİNCİ sınıfta 2. kez kaldım sanırım
sinirlendim ve ağlamak istiyorum ama hiçbi şey yapmıyorum çünkü kendi düşen ağlamaz anasını satiym, bütün sene yat sonra yumurta kapıya dayanınca uğraş didin
yok günlük, temiz bi sopa yemiş kadar oldum şu an, bundan sonra eşşek gibi çalışmayan ibnedir
tüm derslerime gidip hepsinin sınavına çalışıcam, baydım resmen
ve ortalamam 0.30 yüksek olsa geçicektim bu sene
çok pis baydım
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:
günlük sabahtan beri "bi saniye ben sizi hedeye bağlıyim" cümleleriyle dolu uzun telefon konuşmalarından sonra en sonunda seçtiğim derslerden birinin bile yaz okulunun açılmadığını öğrendim
başka bi üniversiteden bu dersleri almak için de vakit çoktan geçti
yani BİRİNCİ sınıfta 2. kez kaldım sanırım
sinirlendim ve ağlamak istiyorum ama hiçbi şey yapmıyorum çünkü kendi düşen ağlamaz anasını satiym, bütün sene yat sonra yumurta kapıya dayanınca uğraş didin
yok günlük, temiz bi sopa yemiş kadar oldum şu an,bundan sonra eşşek gibi çalışmayan ibnedir
tüm derslerime gidip hepsinin sınavına çalışıcam
, baydım resmen
ve ortalamam 0.30 yüksek olsa geçicektim bu sene
çok pis baydım

Ben hatırlıyorum buraları bi yerden ya.
Sosyal ağlarda paylaş

dynun said:
Bursaya balıkesire falan kaçmak, ordan akçaya ordan izmire ordan muğlaya en son da antalyaya utkuya gitmek, sonra yazın sonunda evime dönmek isyorum. Bunları yaparken yanımda fatih olsun istiyorum. aaah ah.

geldim bebeem. tabi başka fatih yoksa hayatında üstüme alındım birden de.

o diilde ben gene hayvan gibi uyudum sıkalardan mı nedir anlamadım ki. bi de şey var. bana bakıyolar böyle ters ters kızı grubundan. eleman var bitane sanki bana böyle nası aldım elinden der gibi bakıyo. öyle bakmıyodur aslında da ben dayak atmak için bahane de arıyo olabilirim. mesela şimdi bakıyo bu tarafa evet okuldayım kalkıp döveyim dur

lan bi de laptop klavye kullana kullana normal klavye iğrenç bişeymiş gibi geliyo. böyle hayvan gibi tuşlar filan. elemanı da dövmedim zaten. sülalesiyle ilgili bi bakış attım sadece
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:

hacı bana fatihle beraber geliosun zaten. 11 aastos. ayarla kendini^^
Sosyal ağlarda paylaş

S.a. Günnük bey amca oğlu..

Yaz gelsin gelsin dedik bütün kış, güya dötümüz donmuştu ya, ee geldi işte şimdide dötümüzden ter damlıyor. Gerçi bugün ıslattı baya bi ama kaç yazar yarın yine kurdeşen dökeriz.

Sokağa çıkıyorum herkes yanmış ne güzel bronz bronz dolaşıyorlar ortada.Yanlış anlama bronzlarını kıskanmıyorum kırk yıl yansalar bana yetişemezler =) ama insanlar tatil falan yapıyor.Ohh..

Bizde evde oturuyoruz, fena değil aslında takılıyoruz bizde kendi çapımızda.Çokta şikayetçi değildim, hala değilimde şöyle deniz kumsal vs. fena olmazdı.

Biz niye evdeyiz, ee paramız yok. Sahile çay içmeye yürüyerek gidiyoruz, arabada serviste sonuçta.Eee geriye ne kaldı amca oğlu.. Kalanlarda yok artık.Bir ben varım bide sen.

Yeter mi ? Yetmeeeezzz....
Sen nesin ki..
Benim küçük şizofrenik bi parçamsın.
Şu halime bak, kendimde biz diye bahsediyorum.Sanal defter.
Senin ben içine edeyim ya.
İyice delirt beni.

Yarın kan tahlili var yine, bakalım ne kadar delirmişim.Cuma söylüüücek Doktor bey..

- Doktor neyim var !?!
+ 2 gözün üstünde 2 kaşın var..
- Deme ya o kadar kötü demek.
+ De git !
- Nasıl yani doktor ?
+ İlacını 2 katına çıkarıyorum.
- 2 gözüm var diye mi ?

ya şu saçmalığı götürsem tımarhaneye tıkarlar bizi.. beni !
Sizi de, seni yada.

Öyle işte yazdım ama bi işe yaramadı. Hastayım evet. Depresifim ve depreşiyorum ! Depreştirme beni..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...