Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

sechil said:
bok gibi günler geçiorum günlük senide çok özledim yaa offf bitsin artık okulll bıktııım şenliklerde bitti hiç eğlencemiz kalmadı

bitincede ağlarsın ama böhüü böhüü okulumu özledim diye
ne kaldı haftaya son işte cık cık

nese günlükcüm bugün yukardakiyle birlikteydim öyle terminale yürüdük geyik muhabbeti vs.. işte(:P)
Sosyal ağlarda paylaş

aslında şunu yapmak lazım; evlere servis köy kahvaltısı:
-köy tereyağı (öle pastörize, ambalajlı falan değil. burada biz dolduruyoruz plastik mini kaplar içerisine)
-özel üretim bal
-mandıra peyniri, isli çerkez peyniri, taze kaşar ve az biraz eski kaşar
-tarladan daha bu sabah topladığımız domates ve salatalıklar, taze yıkanmış mini bi göbek marul ve biraz maydanoz
-büyük boy yumurta (kuş gribi var diye bu keskinoğlu jumbo boy yumurta)
-çekirdekleri çıkartılmış, doğranmış yeşil siyah zeytin
-sıcak gözleme/katmer etc.
-eşinizin annenizin ananenizin yaptığı gibi ev yapımı çilek/incir vs reçelleri
-salam, sosis
-ve ev yapımı sucuk ile pastırma

ve en önemlisi yanında kıçı kırık kavruk 2dilim ekmeği "bakın kızarttık" diye önünüze koymuyoruz. bariz ikilik dev boy köy ekmeği veriyoruz!

üstelik lipton earlgrey çay da veriyoruz

hepsi sadece 12ytl, aylık aboneliklerde 250ytl!

hemen şimdi arayın!
Sosyal ağlarda paylaş

günlük okul bitmio olsaydı bugün o çocuğu tavlamak için elimden geleni yapardım evet yapardım! çok tatlıydı ya piercingine kurban olayım ben senin
neyse kendine gel kızım.
yarın işe gidicem şu download sitesinin tasarımına başlıcam yeşil ve turuncu geçişli bişey yapıcam ilk olarak beğenmezsem mavi tonlarını kullanıcam hadi bakalım.
yaratıkta çarşamba,perşembe geliyomuş evdeki huzurlu ve bi okadar da mutlu günler finito yani:(
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:
günlük üstte lezbiyen var

Marl0_on said:
uu sweet.

günlük yaa bu insanlar beni kıskanıyor. sjhfd

onu geçte günlük param yok yaa. bugün acıdılar bana resmen. param yok diyince bir paket açılmamış sigara hediye ettiler sonrada hadi bu da bizden olsun diyip bize çay ısmarladılar. bu hallere nası düşerim ya shsdg
Sosyal ağlarda paylaş

arkadas, dost ya da sevgili hiç farketmez
bi insan icin calisip didinip sorunlarinda yaninda olup karsiliginda sadece guler yuz bekledigin oldu mu gunlukcum?
benim oldu
karsiliginda ne aldim biliyor musun?
"sen benim hatalarimi soylicek insan degilsin" cumlesini.

su gerizekli sehirde artik hic kimseye 1 damla guvenmiyorum, universite hayatinda dostunu/aşkını bulan insanlar kitlesine ben dahil olamadim, olamicam da bundan sonra. ne laklak yapmalık ne de oturup derdini anlatabilecegin hiç mi kimse olmaz ya?
herkes mi bi cikar pesinde olur?
ne kadar igrenc bu insanlar?

dostluk yalan
ask da oyle

butun gerceklik wowdaki itemlarim. bi tek onlar kandirmiyor beni. uzerine de enchanti basinca babalar gibi oluyor.

gunluk, kizilayda cay icmeyi ozledim. banklarda oturup portakal suyu icmeyi ozledim. oyle boşboş konusarak saatlerce yurumeyi ozledim bi insanla. boyle giderse şizoya baglicam.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük yav. sabah deneme sınavı vardı girdim ne güzel. sınavda çok sıkıldım bee. tamamını yapsaymışım süper olcakmış ama neyse artık. össye de az kaldı be.

onu geçte akşam dersim var. bu antkart zımbırtım yok benim ya nasıl gidicem para almıyorlar artık. şaka gibi bir sistem geldi bu antalyaya. antkartı olmayan dolmuşa otobüse tramvaya binemiyor. mecburen kazık kartlardan alıcam. ne bişim iş bu ya. kart almaya gitsen kilometrelerce kuyruk var. sabah gidip akşama anca alırım heralde. sinirlendim. neyse bakıcaz artık bi çaresine.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...