Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Yarım günde olanlara bak günlük.Koskoca adam bahçenin ortasına yığılıverdi.Hayatımda hiç bu kadar hızlı düşünmemiştim sanırım.Kalp krizi-beyin kanaması-felç-güneş çarpması hepsini aynı anda düşünmek...Neyse allahtan ilk müdahaleyi sorunsuz halledip hastahaneye gönderdik.Ordan da dokuz eylüle gönderdiler.Çok ilginçtir bütün belirtiler kalp krizini gösterirken beyin damarlarında tıkanıklık çıktı.Ameliyatı sanırım 1-2 saat daha sürer.İyileşip gelsin 5 semaver çay demlemezsem şerefsizim.
Sosyal ağlarda paylaş

selam günlük
ben pert oldum sersem gibiyim
yaptıklarımı anlatsam dibin düşer..hatta dur anlatim bakalm düşçek mi?..
1.gün -- beyaz (canlı müzik + dierleri..)
2.gün -- armağan (canlı müzik + yorucu bi diğerleri)
gece 5te uyuyup 8te kalkıp 3. güne başladım..
3.gün -- 23 nisan çekimi (canlı müzik + yorucu ve sıkıcı dierleri)

sadece pazartesi dinlenip 5 günlüğüne çanakkaleye gidiyorum.. ordan fırsatım olursa sana yazarım günnük..

öptm cnm bye
Sosyal ağlarda paylaş

sevgilüü günlük.
hay!
bugun cok bayık bi gundu
cevremde insanlarin bir sürü olaylar yasamasi falan eksin katip, gunu monotonluktan cikarsa da, birine bile cozum bulamamamiz beni fazlasiyle üzdü. elimden de bişe gelmiyodu ki, ben sadece akil verdim, ama akil akil gel.. fill in the blanks.
freddyle dün durum yedik
tavuk, domates biber, ekmek
20 gunluk kedi utanmasa uzerine sigara yakcak karsimda ahah
cok şeker bişey gunluk, insanin evinde boyle bi hayvanının olmasi cok mukemmel bişey. butun gunu dolduruyor, gozunun onunde buyuyor, yeni bişe yaptiginda mutlu oluyosun ve her daim senin etrafinda hic canın sıkılmıyor.
nasil desem ki,
ulan su kedi olayını bi kaç ay once düşünseymisim ilk donem ortalamin da, hayatımın da daha az icine edebilirmisim

simdii advanced calisiyorum
byebye
Sosyal ağlarda paylaş

sabahladım ama çalışmadım ders mers falan. habire çalıştım çalışıcam.. çalışamadım, çalışırım. çalışırsaaaam..

ama çalışma malışma yok. zaten adam her şeyi yoğun bilgi gerektiren yorumlardan sordu. sıkış tepiş doldurdum kağıdı. bi tane bile matematiksel işlem yoktu yahu! sadece ve sadece yorumlar, detay çizimler, bilmem neyin açısını da gösterin donatılar üzerinde.. bilmem ney neydi bilmiyorum bak hâlâ!

neyse yoğun uykusuzluk sonrası explodelama sendromu YUSES adını verdiğim döngüye girdim ben de şu an. yalnız evde çay yok. markete gitmek lazım. iyi çay yoksa da bulana kadar dolanırım ben.. uyku muyku falan zaten gün ışığında yalan.. gidelim doğru çayları alalım, bi güzel harm harm diye harmanlayalım.. formulümü büyük şirketlere satıcam!

o değüü de tübitak işini hocaların ağırdan alması beni feci demoralize ediyor. aradan çıkarsa tübitak bi yerde topu doksana sokmuş oluyorum! olmazsa eski taş eksi haşaş (değiştirdim sözü evet) mal gibi kalırım ortalıkta. büyük ihtimalle ZÖBÖTÖRRRT!! diye de bir ses çıkartırım o durumda.

diş etlerim fevkalade sağlıklı gözüküyor, renkleri güzel ve parlak. şişiklik yok, diş taşı yok ve fakat deli gibi diş etlerim çekiliyor! çekilmeyin, diş etleri ilk hedefiniz diş üstü!!! desem dahi çekiliyor itoğluitler! finallere kadar takılın ulan! sonra öttürücem hepinizi dişdonktorunk ile beraber diyorum buradan onlara! topoşlar! büyük ihtimalle yüksek stress vurdu garibanları ama sebebini değil sonucunu önemsiyorum ve geri çekiliyor dingilmaldangözler!

işte böle.. de hayde!
Sosyal ağlarda paylaş

beş buçuk saattir hiçbi şey değişmedi günlük, hala sıkılıyorum ehez. yatıcam birazdan.
bi de yarın göz doktoruna gidiyoruz annemle, gaza gelip lens falan alırım belki, tabi umarım bu sefer 0.75 numara miyop gözlerime lens almak isteyince "o kadar numaraya lens mi alıcan? pua, zua." tepkisi vermeyen bi göz doktoruna gidiyoruzdur. hem zaten 1 numarayı bulmuştur bu gözler, gözlük takıyor muyum takmıyor muyum farketmiyorum bile bazen. bulanık bulanık hep.
günlük zaten kulaklarım da yan basmış. insanlarla konuşurken sürekli "ha? ..ha?" demekten insan ilişkilerim zayıfladı. duyamıyorum hiçbi şey, bulanık duyuyorum onları da.
bi ara da dişçiye gitmek lazım, üst dişlerimde sağ arkadan bi yer sızlıyordu iki gün önce, geçti gerçi ağrısı sızısı yok ama kendi kendine tedavi olmicağına göre gidip göstermek lazım bi ara. hem o su püskürten matkap gibi bi alet var eğlenceli oluyor o bızz diye. sırf onun için giderim dişçiye.
bi de nezle oldum, üşütmeyle bahar nezlesi karışık böyle, çok süper oldu. aynaya bakınca kendimi tanıyamıyorum, silkelenip kendime gelmem lazım. yarın da babama geri dönücem, sıkıldım burda günlük.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...