Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük bugün arkadaşların gazıyla okulun havuzuna götürüldüm, var ya çok feci hamlamışım her 50 metre yüzüşümden sonra 3-5 dakika dinlenmek zorunda kaldım, sanırım 500 metre sonunda tansiyonum düştü ve çıkmak zorunda kaldım havuzdan. şu an baldırlarım feci ağrıyor ama bu iş burada bitmez, şimdilik hedefim tek seansta 1 km...
Sosyal ağlarda paylaş

günlükçüm canım bidenem, yarın sınavım var.tarihten hemde, derslerin yarısına girmedim girdiklerimde uyudum vs vs vs
çalışmadım ki nerelere çalışıcam onu dahi bilmiyorum şans dile bana pls, birazdan çalışacakmışım gibi kendimi kandırıyorum fakat eminim saçma salak bi bahane bulup çalışmaycam ve ilerde kendimi suçlama vakti geldiğinde bu aptal mazereti irdelicem kendi kendime..giren de bana çıkan da :(
Sosyal ağlarda paylaş

günlük sabah zorla kalkmak kadar kıl olduğum bişey yok.fosur fosur uyumak varken 10-11 gibi uyanmak istemiyorum günlük..bu sitemim sana deil ev sakinlerine..nyse günlük uyandım dedem filan bizdeydi onları evine bıraktım geldim sora hazırlan okula git filan geç kaldım die tırsarak gittim ama meğer hoca daha gelmemiş..nyse 20 dak kadar bekledik geldi..1 saat bişeyler anlattı üç beş kelime not aldım ayıp olmasın haftaya sınav var die..eve geldim sora yolda burnum dondu günlük..
bide günlük bu metrobüs denilen icat süper bişey..düşünenden Allah razı olsun..nyse günlük şimdilik bu kadar yeter bide yatarken yazarım sana bişeyler..
lan günlük unutmadan söyliim bu kız olayları yavaş yavaş canımı sıkmaya başladı hea..
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk
universe benim mutlu olmamı istemiyor. evet ben yani, secilmis kara bulut. tepemde benim. şu iki gundur cektiklerimden bezdim yani. hayat resmen .. geciyor benimle.
anlatayım:
dun yeter bu depresyon yeter bu boşluk dedim, wowumu actırmaya karar verdim. sanal kartıma para gecirdim internetimi kestiler. 120 milyon kadar borcluymusum telekoma. ulan 120 milyonluk hizmet aldim mi ben senden it!
ama hayır.
adamlar grevde, peki neden baglantiyi kesen adam grevde değil?
telekoma en buyuk kazıgı bu sekilde atmazar mı aslinda? düşünsene yani kimse para odemiyor ve baglanti hiç gitmiyo :;:;:;

neyse wow boyle gg oldu, hatta değil wow butun sanal hayatım baltalandi. universe 1 dori 0

bugun, 12de uyandim, okula gitmedim. cunku gereksiz buldum. yattım uyudum, sonra inat ettim dogal gaz yuklemicem diye. tam 15.30a kadar surdu bu inadim daha sonra yine universe ve kalbim buna dur dedi gittim 40dk en az sıra bekledim ve yaptim.
universe 2 dori 0
sonra doguyla bahceliye bigmc yiyip, çikolata kaşiklarla kahve içmeye gittik.
lakin ben yine secilmiş insan olarak
once mc donaldsa girdik,
aldik bigmclerimizi tam merdivene yonlendim. duygu(ruya topicinde bogazlandigim kiz)
universe 3 dori 0
-.-
tamam dedim masaya coktuk
yemek yedik ve ordan defolduk
kahve icmeye gittik
20 dk gecmedi kapidan biri girdi
acaba kim kim
duygu -.-

universe 4 dori 0
YETER LAN.

dertleştik falan doguyla.
sanırım ben cok kotu bi insan olucam.

universe bile bana karsi
adamin bi tomar işi var, küresel isinma, saddam, bush
ama o doriyle ugrasiyo
YA Bİ BAS GİT!

of. simdi de c++ calismaliyim
dogulara geldim

ha unutmadan
temzlemek için 1 saatimi verdigim, evimizin tuvaletine ev arkadasimin yaptigini anlatmak istemiyorum. su kadar soyliyim: sanırım 5 blok oteden cıglıgım duyuldu.
universe 5 dori 0

gunluk
may layf saks.
ve ben cok zavalliyim.
asiri doz duygu aldim bugun
gozler bi salona gider, boyle süper bi ortam vardir ve bi syah cocuk kousur:
"xx'i duygudan daha fazla seven bi kiz yoktur"
ve sen gg olursun. istemeden, zorla bi takinti yaparsin.
terkedilirsin o kiz ruyalarinda bogazlar seni
kutuphanede darlar,
kantinde bunaltir

yatay gecis arastirmayi düşünüyorum
yaver giderse de universeun boş anını yakalarsam, cankaya gunlerime elveda dicem.
yeter duygu istemiyorum ben.
gunluk, bu benim icin omrum boyunca içimde kalicak bişey, yazdim kendimi daha iyi hissetim saol.
Sosyal ağlarda paylaş

**
20.53 "mrb ben berkan hayalindeki prensinle tanısmaya ne dersin cevabını msjla bekliyorum"

21.09 "lütfen cevabını bekliyorum canım"

hey allam. sen bana bunları gönderirken neden yeterli miktarda sabır göndermedin? yo amacım seni sorgulamak değil de hani ben de işi gücü olmayan biri değilim ki.

işsiz güçsüz yaratık nerden canın oluyorum ben senn terbiyesiz adam. hey allam ne hanzo adamlar var ya

aman arar arar susar.

**
aklıma kurt düşürdüler bugün. acaba? yok canım yapmaz.yapar mı? yapmaz ya neden yapsın? yapmasın.
**
uykusuz'daki fırat'ı evlat edinmek istiyorum.
eski sayılarını attığım için şuan deli gibi uykusuz arıyorum
nolur biri bana ilk 8 sayıyı bağışlasın.
**
yarın kelime sınavım var. çalışmadım. ezberlemedim. okumak güzel şey de sınav kötü şey. artık bölümüme geçmek istiyorum.
**
bayramda izmirdeyim. çok ilginç. bayramda ankarada olabilirdim. ehe
**
abim askere gidicek
**
ilgi?
**
alışverişim geldi feci ama durmak yok yola devam! bugünlük hariç
**
boş boş kitap okumak istiyorum. hem de bütün gün.
**
ya bu oda ne ara dağıldı?
**
kelime ezberlemeye gidiyorum

side effect=yan etki
nourish=beslemek,büyütmek
reduce=azaltmak
Sosyal ağlarda paylaş

hart hurt.. hart hurt!! HART HURT!

kaşınma efenkti bunlar..

yine malca verilmiş bir misyonu daha geç de olsa tamamladım.

mission accomplished yazısı kapalı gökyüzüne doğru yükselirken hiç mutlu gözükmüyordum. tam aksine; pis, bakımsız, traş olması gereken bir yüz ve ona eşlik eden göz altı morlukları...

evet, ya işte bok gibi gözükmekteydim kısaca. ancak yan gelip yatmanın faturası elbette ödenmeliydi ve bir sonraki işe başlanmalı, tamamlanması için kafa yorulmalı idi..

aslında bu gece verdiğim hede geçen hafta bitmiş olmalı ve yarın gün içerisinde yetiştirip (1gün 0_o!) teslim edeceğim naneye 1haftaya yakın süre ayırmalıydım.. ve fakat işler yaptıkça daha çok yığılıyor. dolayısı ile biraz fazla sallıyorum. "bu çocuktan iş gelmez.. salla" demelerini bir miktar sağladım.. şimdi sağlı sollu tembellikler ile, yatışlarla ve "tamam, yarına kesin biter"ler ile iflahlarını kesiyor ve iş yükleyicilerde derman bırakmıyorum.. yakında pes edip KO! yazısını göreceğim! işte buna inanıyorum.

bir yerde kendime de çelme taktığım doğru olsa dahi nefes alacak süreye sahip olmak ve 8saat uyumak herkesin hakkı.. di mi?

ama şimdi kafamı kaşıyorum.. nası halledicem ben bu işleri de ders çalışıcam? kendi derslerim/sınavlarım için bunları kısa yoldan temizlemem lazım.. ama nasıl? bilmiyorum..

HART HURT! kafamı kaşıyorum ben de.. bir çözüm bulucam elbette, her zaman olduğu gibi bi çözüm bulucam..

argh.. yarına sanırım ödev var. tahmin edin?

evet yapmadım.. biri kopyala mı dedi?
fikir için teşekkürler ^_^

edit: ha bu arada bilgisayar ile bişiler yapmak dünyanın en sıkıcı işleri arasında olabilir.. bir numara çinli fabrika montaj işçisi falandır herhal.. ama bu olay da üst sıralardadır. berbat!
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,
bir güzel günün daha sonuna geldik. yatmak hiç canım istemiyor ama uyumam lazım. kendime güzel bir şarkı buldum dinleyip dinleyip duruyorum, sözlerin gücü diyorum başka bir şey diyemiyorum. ve bırakamıyorum dinlemeyi ühü.

yarın tarih çalışmaya devam edeceğim. tarihi seviyorum. keşke sps'i de sevsem :(.

yarın yoğun bir gün olacak bol bol dersim var, öyle öğle uykusu için kaçamam da :P.

tüm bunları geçelim. hepsinden önemlisi, ne yapsam? böyle durmak hoşuma gitmiyor. neden frenleme mekanizması var ki insanda acaba, yeterince kapılmışken?

sanırım yatmak güzel fikir. uu saat 2 yi geçmiş amanin.
güle gülee...
Sosyal ağlarda paylaş

sanırım benical ve antibiyotik bir arada kafa yaptı. çok tuhaf davranışlar vuku bulmakta bende. kahrolsun farenjit. peki bu kafayla yarın çalışamadığım hukuk sınavı nasıl geçecek?

bence her şeyi kapamalı ve sabah kalkıp çalışmalıyım. evet. yoksa bu böyle gitmez yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Bak nazar duası öğrendim ben..

هي قطعة من الورق أو بيان مطبوع أو قطعة معدنية أو جلدية أو ما شابه ذلك تلصق على البضاعة أو على الوعاء الذي تعبأ فيه البضاعة لوصف محتويات الوعاء وذكر الجهة التي تشحن البضاعة إليها ولبيان منشأها وسعرها.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük, haftasonu hayatımın ilk profesyonel musabakasına çıkacağım. Ondan iki gün sonra da 12 sınavlık hayvani vize dönemi başlıyor, tabii bu hafta içinde yetiştirmem gerekenler de var. Bir de tüm bunlar yetmiyormuş gibi aşk meşk gibi boş işlere de kafam kaydı... Off of

Ha bu arada kafamdan hala kum çıkıyor, halı sahalardan nefret ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...