Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

sevgili gunluk
bugun farkettim ki ben olmadik zamanlarda olmadik yerlerde olmayi basarabiliyorum. hayır düşünürsen gun 24 saat demi
ortalama gidecegim yere yurumem, yavas adimlarla 20dk, gun icinde 24*60/20 kadar var bu dakikalardan ve ben en olmazini seciyorum.

ne kadar garip gunluk hayat resmen egleniyor.

guzel haberlerim yok simdilik

ama olmasi icin ugrasiyorum

gunluk biliyo musun ben piskolojik deliymisim, oyle dediler.

"tamam, tamam kabul" diyorum. burdan selamlar, anneme babama, almayadaki dayima etc.

gidiyim de sucuk ekmek yiyim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bişeyler patlayacak ama bakalım hayırlsı. Ya bakacam ya çıkacam. Batarsam batışım çok acılı olacak. Birçok şeyi mahvedecem. Ama bir çıkarsam var yaaa. O zaman UberArma olarak çıkacam. Riskli iş. Ama almam lazım bu riski. Bir kaç güne kadar kulağına bişeyler fısıldayacam. Şimdi gidip patates kızartacam. Ne zamandır kola içmiyordum. Şimdi buz gibi bir kola içecem. Masanın üstünde duruyor. Dolaba atayımda patates kızarana kadar ısınmasın.
Aklımdayken söyleyim. Gerçi daha sonra daha detaylı olarak yazacam ama. Bazı şeyleri çok pis seziyorum lan. His ve sezgileme güçleri aslında çok kuvvetliymiş onu anladım. 6. his asdsaf. Neyse saçmalamayım. Ben kaçar. Selametle.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlüğüm, kuzum naber? =p

Günlük, son anlattığım ankara'daki sevdicek ve sevginin tükenişinin ardından, bir süre sevgi adına boş geziceğimi düşünürken, ya da dinlenmeyi dilerken bir anda hiç olmadık bir yerde bir bayanla tanıştım.

Artık dinlenmek istemiyordum, onu istiyordum. Bir süre konuşarak devam ettirdik arkadaşlığımızı, ama o kadar hızlı gelişti ki olaylar. Aslında gayet iyi gidiyordu. Ben ilk defa sevgilim olmayan bir bayana birlikte birşeyler yapmayı teklif ettim, hemde iki defa. Hoş, ikisinde de sorunlar çıktı buluşamadık. Bu arada ikimizin ortak arkadaşları tarafından laf taşınmakta olduğunu anladım. Kendilerine göre nedenleri olabilir, onlara kızmıyorum. Ama ben belli bir süre, en azından belirsizliklerin aydınlanmasını beklemeyi planlarken bu olayın ardından o benim ondan hoşlandığımı, ben de onun benden hoşlandığını öğrendim.

Bu sırada belirsizlikler aydınlanmak zorunda kaldı. Bitmiş ama konuşulmamış bir ilişkisi olduğundan bahsetti ve bir sonraki gün konuşup bitirdiğini söyledi. Ama her ne kadar hoşlanıyor olsakta ne o beni tanıyordu, ne de ben onu...

Tam olsun derken, oluruna bırakmayı planlarken, ikimize de birbirimizi tanımak için zaman sağlamayı düşünürken eski erkek arkadaş yeniden olaya dahil oldu. Değiştiğini, eskisi gibi olmuyacağını ve yeniden başlamak istediğinden bahsetti bayan arkadaşa. Bana bundan bahsetti, insanların değişim süreci ve geçici çözümlerin sonuçları hakkında bir kaç düşüncemi belirtip çekildim olaydan.

Ama gece yatağıma yatmış, sessizlikte düşünürken en azından tavrımın ne olduğunu bilmesi gerektiğini düşündüm ve bir sonraki gün buluşmamızı istediğimi ona bildirdim. Kabul etti, buluştuk. Onunla ilgili düşüncelerimi, hislerimi söyledim. O da neler düşündüğünden bahsetti. Akşam üzeri ayrıldık.

Bir sonraki gün mesajlaşırken verdiği karardan bana bahsetti.

Sonuçta, birbirimizi tanımıyor olmamızın ana etken olduğunu sanmakta olduğum bir karar verdi, eski erkek arkadaşına bir şans daha vericekti.

Belki daha sonra, bir yerlerde... diye açık bir kapı bıraktı. Bende eğer ki o zaman gelirse aynı heycanı bulabiliceğimizi diledim ve başlamadan bitirdik.

Eh, işte böyle günlük. Şimdi arkadaşız, artık ne olucağını zaman göstericek.

Doğru olanı yapmak mı, yoksa istediğini elde etmek mi diye bir soruyu da kendime sordum bu olayın ardından. Belki de doğru olan istediğini elde etmektir. Neyse. Ders almak sanırım önemli olan.

hadi kuzum.
bb.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük. İlkokul arkadaşlarımı sonunda buldum. Tabikide feysbuktan buldum. Sora nimet lan bu feysbuk dedim. Aradan 1-2 saat geçti bi arkadaşla konuşuoduk msnde. orada "geysbuk" olarak telafuz eyledim. Sonra düşündüm durdum. Lan nimete gay dedim. Oha filan diye. Sora saçmaladığımı farkettim :D

Her neyse günlük. O bu değil ben bi garip oldum bugün. Pek bi garip oldum hatta :D Ama nedenini hiç sorma, ben de bilmiyorum çünküm.

Kolam bitti be günlük. Bu saatte, bu soğukta da hiç çekilmez bakkal yolu :D Kilom bugün 96,6 idi en son. Uzamışım bi de geldiğimden beri sanırım. Öyle dediler yani, onların yalancısıyım.

Hikayelere ne zaman devam edicem çok merak ediyorum günlük. Bi el atsana toparlayalım birlikte :D

nese günlük ben çok uzatmiyim saçmalamaya başlıcam çünkü eminim yani :D dittim, öptüm.

:elsallayanchibismile:
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...