Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

sewgili günlük,bugün sewgilimden ayrıldımm..
hem huzuru hem de üzüntüyü bi arada yaşıom,huzurluyum çünkü sewmediim biriyle daha fazla dewam edemezdim,bu ilişkinin bitmesi bence çok iyi oldu,artık sewginin kalmadıı biriyle ilişki yürütmek cidden zorrr..insanı yıpratıo..
üzüntülüyüm,çünkü arkamda benden ayrıldıı için üzülen bi eski sewgili bıraktım,,başka birine üzüntü werdiimi düşündükçe kendimden soğuyorum...
kafam cidden çok karışık!!!....
Sosyal ağlarda paylaş

günlük, bugün kimsenin çözemediği bi soruyu direk çözdüm. sonra hoca var mı kendine güvenen dediğinde, ben!! ben! diye direk sazanladım. 50 kişinin gözü önünde (belki daha fazladır) kalktım ve çözemedim! rezil oldum. nefret ettiğim bikaç çocuğun kıs kıs gülüşleri bitirdi zaten beni. grr grrr

eve geldim, oturdum, kedimi besledim, gene oturdum. hayatımın manasızlığını anladım. yine depresyona girdim. çıkamadım. mutsuz hissediorum şu an. bi an paticiği bırakmayı düşündüm. manyak mısın dedim kendime, ölürsün. sonra demorah'ı özledim. uzaklarda gurbet ellerde. sonra üzüldüm.. sonr.. lan kimse okumaz ki bunları
Sosyal ağlarda paylaş

nbr lem günlük
2 gün kar tatilinden sonra bunyem kaldırmadığı icin yine okulu astım bi yandanda öss yaklasıo içim sıkılıo okulda dewamsızlık dayandı 15e naapcam bilmiorum

benden sana igrenc bi sarkı

cinayeti kör bir kayıkcı gördü
ben gördüm kulaklarım gördü
wapur kudurdu kuduz gibi böğürdü
hiç biriniz orada yoktunuz
a. kaya
Sosyal ağlarda paylaş

selam günlük,
bugün, 1 litre süt içmenin bünyeyi hayli yorduunu ve ölüme yaklaştırdıını gördüm. bi de hiç görmek istemediim birini görüp; arkadaşımdan örenmiş olduum casusluk yetenekleri sayesinde, kendisine görünmemeyi başardım. sonra eve geldim. şimdi günlüğe yazı yazıyorum. bleach'in bölümünü indirmeyi şimdi aklıma getirdim; aklımı seveyim aklımı!
çok güzel türevler alıyorum; matematiği sevmeye başladım yeah! fire elemental olmak isterdim; hiç diilse 1 günlüüne.
yarın daha iyi bi gün olmiycak ama temizlikçi gelmezse daha da az kötü olabilir; ben de buna kesinlikle hayır demem.
kthxbye günlük...
Sosyal ağlarda paylaş

çok berbat bir gün geçirdim günlük hastaydım,sabah dershaneye gittim dershanenin en soguk sınıfı bizimki bir kutup havası vardı içerde 5 saat boyunca o soğukta hastalıgım katlandı sanırım :s dershaneden eve geldim ama bu sogukta ev bile buz gibi geliyor bana biraz uyudum uyandım ama yinede kendimi iyi hissetmiyorum hastalık feci birşekilde yakaladı beni bırakmıyor :( birde dershane içinde olan olaylar var tabi her tenefüs karşıma çıkan kişi ve kulağıma milletin senden hala hoşlanıyor seni seviyor gibi zırvalar söylemesi ben ne kadar ondan hoşlanmadıgımı söylesemde insanlar beni anlamak istemiyorlar bende onları anlamıyorum zaten beni rahat bıraksınlar gerisi pekte önemli değil sanırım ...birşey daha var ama artık sıkıldım yada bunaldım uğraşmak istemiyorum bende insanım.
Sosyal ağlarda paylaş

insanlar tüm hoşgörüsüzlükleri ve gerzeklikleriyle onlara karşı duyduğum sevgiyi yok ettiklerini farketmeden salak salak davranışlar da bulunuyorlar.
hani içine kapanan yalnız adam klişesi vardır günlük, ne zaman o yalnız adam klişesini bozsam, tüm doğa ona geri dönmem için uğraşıyor gibi.
ve en kötüsü de, beni tanımayan çoğu insanın beni süper görmesi, ama içimde kimi zamanlar o kadar zavallı hissediyorum ki, ellerimden başlayarak tüm kanım çekiliveriyor kalbime doğru.
yani anlayacağın, diğer insanları anlamaya çalışmam yetmezmiş gibi, bir de değişen "beni" anlamam bekleniyor benden.
çatır çatır değişiyorum çünkü boyuna, eskiden sahip olduğuma inandığım her şeyi aslında bir giysi gibi üstüme giydiğimi farkediyorum. ve artık çoğu zaman çırılçıplak geziyorum. belki de o yüzdendir artık bir şeyler yazmamamın nedeni, çatır diye kusuyorum çünkü o an içimde ne varsa. daha mı iyi daha mı kötü böyle olması bilmiyorum ama, ben yapamıyorum bu hayatı böyle. lütfen değişsin, değişsinler, değişeyim, hızlıca.
Sosyal ağlarda paylaş

bazen düşünüyorum da bu dünyaya ait miyim diye?geçen sene dersanedeydim etrafıma bakıyodum çoğu insanın dünya umrunda deil ama ben içine kapanıklıktan ne yapsam kurtulamıyorum.bu olay iyice canımı sıkmaya başladı.beynimi kontrol edemiyorum sanki.ne zaman açılmak için çaba göstersem mıknatıs gibi kendisine çekiyo...sıkıldım bu hayattan...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...