Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Urza 10 milyarı ne yapacak? (d.b.d. Urza'yı gören oldu mu?!?)

Gimli

Öne çıkan mesajlar

Yaklaşık 1 ay önce söylemişti kazandım insan sarrafını diye. Bi güzel dalga geçmiştik adamla, ne yapıcaz lan? Nerde bu?[hline]Volfied, 04 May 2003 08:18 tarihinde demiş ki:
A mug of ale, and a fine tale!
Gimli yönetti
Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri.
Sosyal ağlarda paylaş

Urza valla bodrumda imiş.. Çok geyik ya.. Kim derdi bizim urza sustalı maymun gibi oturup ondan sonra 10 milyari alacak..[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Chemical, 25 June 2003 21:33 tarihinde hayatinin en düzgün lafini etmiş ki o da şöyle birşey:

Havaya zıplamış araca birkaç saniyelik zıplama hareketi "Uçan araç" sıfatını kazandıramadığı için air Force One adını almaz
Aracın "Uçan araç" sıfatını kazanması için uçmak için dizayn edilmiş ve yer üstündeki faaliyeti havadakinden daha fazla olmamalıdır

Sosyal ağlarda paylaş

Bodrumda ye ye bitiremessin o kadar parayı (-8

Bence devekuşu çiftliği açıcak urza. Beta test işini büyütüp bunun fabrikasını kuracak[hline]Volfied, 04 May 2003 08:18 tarihinde demiş ki:
Gimli yönetti
Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri.
Sosyal ağlarda paylaş

Bodrum'da yenilmez o kadar para... hem kendi basina da yenmez!

Bi fasil yapalim paticik olarak :P[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

1000'den fazla postu olanlara birşey ısmarlasın.
ya da şu bir önceki topicteki destekleyenlere..

50-100 dolarlık birşeyleri gayet rahat alabilir aslında bize.
Mesela birer orjinal oyun.

Ama anahtarlık gibi şeye de razıyız. Hatıra niyetine..
Hatta üstünde Urza yazsın, resmi olsun..

Bak en iyisi bize t-shirt yaptırsın :)[hline]Yaşa Urza Yaşa
Sosyal ağlarda paylaş

eh kaçırmışım bee, gerçi yarışmayı bir kere bile izlemedim ama görmek lazımmış.. :)

ekleme: bonecrusher abarttın sen de sanki adama 1 trilyon çıktı da bize bişi alacak.. :-p[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."

[Bu mesaj Sam tarafından 30 August 2003 01:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 30 August 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
şu paticik t-shirt lerine sponsor olsun işte kasmayalım kargo muş 10 milyonmuş falan :)[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Urza 30 ağustos akşamı saat 00,15 de kanald de insan sarrafında demiş ki: Zoru başardım

Harika fikir!!!! "Sponsored by Urza"[hline]Volfied, 04 May 2003 08:18 tarihinde demiş ki:
Gimli yönetti
Sosyal ağlarda paylaş

konuştum 1.30 saat önce, bodrumdaymış çılgınlar gibi paraları havaya atıomuş demin programı izledim dedi işte 20 küsur sayfalık topic oldu dedim hass rezil oldum falan dedi :)

işte oldukça iyiymiş 1-2 güne istanbula döncekmiş dönsün bakalım :)[hline].::Azmodai::. (4:28 PM) :
ama oyle degilmi abi? allah icin soyle :) sevimli degilmiydim?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gimli, 30 August 2003 02:53 tarihinde demiş ki:
air brush alıcak maket için :P Sabo bilir :P[hline]Volfied, 04 May 2003 08:18 tarihinde demiş ki:
Gimli yönetti

evet canım
bi de dünyadaki bütün oyunların beta testini yapmak için para verir bütün şirketlere. "beta test" "beta test" diye dolaşıyo ortalıkta ne de olsa[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...