Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 2

arcane

Öne çıkan mesajlar

Ya oyun güzel, ama oynayanlar rezalet. Belki demo olduğundan diyedir bilemiyorum. Takım oyununa rastlamak çok güç. Herkes frag peşinde. Squad yapan yok, commander desen artillery ile adam öldürme frag yapma derdinde.

Bayrak ele geçirmeye giriyoruz, yanda 2 adam var. Ben adamlara saldırırken, yandaki takım (!) arkadaşım adamları bırakıp bayrağın yanına koşuyor ki puan alsın.

Blackhawk'a binmiş adam, arkaya biniyorum. Adam abuk subuk bir yerde haber bile vermeden atlıyor, kurtulabilirseniz ne güzel.

Şöyle adam gibi 3-4 squad olan ve işe yarayan bir commander'ı olan bir takım görmedim daha. Bunlar olmadan da oynanmak zevk vermiyor. E oyuna girmeden de anlaşılmıyor. Sonuçta oyun çok zevkli, ama rezil takımlar yüzünden pek bir şey anlaşılmıyor.[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

beyler güzel ve boş bi server bulup onda toplanıp oynasak? çoğunluk bizden olur güzel olur, takım olayı da kolay olur(inşalla)

yanlız oyunda uçak ve helikopter kullanımı desert combat taki gibi zor olmuş, 1942 veya vietnamda ki gibi değil, sanki invert mouse var gibin.

[Bu mesaj othinn tarafından 18 Haziran 2005 16:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Eheh bunu nasa komputerlerinde çalıştıryolar herhal! Aşmış grafikler ya. Aşmış ta benim boyumu da aşar yani. Dün teknoloji Tv de oynuyolardı demosunu... bilmem gördünüz mü? Adamlar pek iyi oynayamasa da oyun güzeldi çok.[signature][hline]Yazdıklarımla ilgili bir soru(/n) olması durumunda "özel mesaj" atarsanız daha hızlı yanıt alırsınız
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda BF42den beri sevmediğim şey çok ruhsuz olması ve hala da devam ediyo. Piyade savaşının hiç bir zevki yok. Yani başka bir FPS'de adam vurunca alınan haz yok. Silah sistemi de bence çok kötü. Yani "hmm şunu seçsem şurdan şöyle saldırırımi şunu seçsemse bunu böyle yaparım" diyeceğinize "piff bunun şu dezavantajı var bunla da böle yapılmıyo" diye olumsuz baktırtacak kadar kötü. Ancak adam gibi bir squad bulup da squad sistemiyle ciddi ciddi oynayınca çok zevkli oluyor. Bunu da inkar edemem tabii. Yine de bence orjinal alınmaya değer değil. Anca "bi köşede dursun, can sıkıldıkça oynanır" denecek 2. sınıf oyun bence. Eğlenmek değil can sıkıntısından kaçınmak için

Tabii bunlar demosundan edindiğim izlenimler.. Bir orjinal alan birinin yanında da biraz oynayıp kesin kararımı verecem.[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...