Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 2

arcane

Öne çıkan mesajlar

EA 2005 baharında çıkarılmak üzere Battlefield 2'nin yapımına başlamış.Oyun 100 online oyuncu hedefliyormuş ve 30'dan fazla araç içeren modern savaş konulu bir oyun olacakmış.Oyun motoru tamamen yeni olacakmış.Amerika, Çin, Orta Doğu Koalisyonu olmak üzere 3 taraf seçebiliyormuşuz.Oyun motorunun yeniliklerinden biri de çevrenin zarar görebilmesi olacakmış.Oyun sırasında Generals daki gibi rütbemizi yükseltip yeni silah, madalya vs... alabiliyormuşuz.Battlefield 1942 gibi oyunun yapımını İsveçli Digital Illusions firması üstlenmiş.
www.megagames.com

Sosyal ağlarda paylaş

Oha!
MÜkemmel birşey!
hayır ama...2005 Baharında çıkmasın :P Öss-Ders mers,plan mlan derim...
yatar hepsi aman!
Gelsin,dağıtalım ;)

*!Baretini kafasına geçirir,M-60 ını doldururup ateşe başlar*

"REQUESTİNG REİNFORSMINS!"[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!
[29.04.2002-29.04.2004]
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle şunu söyleyeyim tf2 half-life2 ile beraber çıakcak diyorlar. Bu bir söylenti ama hl2 nin motorunu kullanan bir tf2 kulağa çok hoş geliyor.
BF2 ise resmen EA in bu iş tutuu şimdi bunun türevlerinden binlerce oyun yapalım ayağıyla çıkıyor. Adamlar bir efa tutturdular baktılar ii para gelio doğal olarak yenisin de çıkartırlar. Ama işin için modern savaş girince umarım saçmalamazlar. EA in son modern savaş oyunu generals dı ve bence konseptin içine etmişlerdi.
Bir de günümüzde eskisi gibi savaşlar olmadığı için (sialhların menzil ve hasar oalrak inanılmaz gelişmesi nedeniyle) bu konuda batırmazlar umarım.[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Dün demosunu oynadım. Resimlerdeki gibi grafik istiyorsanız aşmış bir sisteme ihtiyacınız var. Zira ben

Amd 2200+
1024 MB 333 MHz DDR-RAM
128 MB Sapphire Radeon 9600 Pro

ile 800x600x32, low details anca oynayabildim. Grafikler zevk açısından çok önemli olsa da, oyun yavaşsa, mouse'u kıpırdatırken gecikme oluyorsa oyunu adam gibi oynayamazsınız.

Grafikler dediğim halde iken ise yukardaki resimlerle alakası yok, bf1 'in biraz gelişmişi gibi. Oynanış olarak da bf1 ile aynı hemen hemen. Yabancılık çekmiyorsunuz.[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

nedense devam oyunlarının demoları hep asıl devam oyunundan çok daha uzak olurlar... tabi bu bi genelleme...[signature][hline]You say you're nasty pirates...
...scheming, thieving, bad bushwhackers?
From what I've seen I tell you...
...you're not pirates! You're just slackers!
A pirate I was meant to be!
Trim the sails and roam the sea!
Sosyal ağlarda paylaş

Demodan sonra oyunda değişiklik yapıldığını pek sanmıyorum. Sadece bir harita var ve süre kısıtlaması koymuşlar. Rank falan yok bi de. Zaten demo çıkalı bir kaç gün olmuş, oyun da 10 gün sonra mı ne çıkıyor.[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

-Gigabyte 8KNXP-i875 Anakart
-Intel P4 Prescott 3Ghz HT Islemci
-2*512 Mb Dual Ddr400 Kingston Ram
-Samsung SATA 2*160 Gb 7200 rpm hdd (raid 0 320 gb hdd )
-HIS Ati Radeon X800Xt Pe ICEQ2 256Mb ekran karti

Bunlarla her şey max. 1280*960 aa4 af16 50 fps aldım herhalde. Ancak Nvidia olduğu için oyun arada grafikler kafayı yedi. Hem de hep farklı şekillerde yedi :).

Umarım Ati'ye olan gıcıklık orjinal oyunda giderilir ya da patch çıkar. Yoksa her oyunda en az 1 kez grafikler kafayı yedi. Oyun çökmedi gerçi.[signature][hline]What we do in life,echoes in eternity.
Sosyal ağlarda paylaş

Mathias, ATI"ye giciklik yok da, yeni catalyst`lerle uyumsuzluk varmis. Yeni versiyonda sorun düzelene kadar eski sürüme dönün diye bir uyari gördüm bir sitede (5.1 mi 4.1 mi ne yükleyin diyorlardi).

Bu arada video options`tan cozunurluk dahil olmak üzere bir cok ayar yapabiliyoruz zaten, ne gerek var ki böyle kasmaya :p.[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]

[Bu mesaj Mirage tarafından 13 Haziran 2005 10:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

demo güzel. fx5200 ümle herşey low da oynasam da (fps yüksek olsun diye yaptım medium a çıkabiliyor) grafikleri güzel. (low da bile) zaten çatışmanın ortasında dah bayır grafik izelyecek haliniz olmaz.

demoda tek map var onda da uçan hiç bir araç yok :( ayrııca çatışmada yanınızda tank ateş edince maymuna dönüyorsunuz. herşey bulanıklaşıyor. sesler garipleşiyor. daha doğrsu hiç bir şeyi duyamıyorsunuz. aslıdna iyi olmuş ama kendi tankınız yanınızdaysa resmen dezavantaj olyuor bu.

hiç dikkat etmedim ama lean tuşu var mıydı? (direkt oyuna daldım :D )

bir de demoyu netten oynamayı denedim. account açtırtıyor bin tane sorun çıkarttı oynayamadım. Yapab biri varsa anlatsın lütfen.

21 inden sonra paticik lan party yapıp 50 kişi oynayalım bu oyunu :D (eksi sözlük lan party si olmayacak :( )[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
Sandrue
human paladin (Burning Legion)
oxxx[==============>
Sosyal ağlarda paylaş

geçen 32vs32 bi oyna girdim...demonun multiplayer haritası o singleplayer haritasının 2katı boyunda ve helikopter+uçak VAR...vallahi çok muhteşem olmuş...özellikle hedefe kilitlenen stingerlar...MEC lerin her aracının rusça arayüze sahip olması küçük ama gerçekten oyna zevk katan detaylar[signature][hline]seni 250 milyara değişmem ama 3 trilyon verseler seni nasıl döverim biliyomusun ağzını burnunu kırarım. dünyaya geldiğine pişman olursun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...