Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls IV: Oblivion Announced

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

e tamamda daha önce modeller yüzünden beğenmemiştim demiştin."modeller torment ta iyi" dediler;bu sefer zaten bakış açısı yüzünden beğenmedim diyosun.çelişki dediğim o."abi torment ta fps veya tps bakış açısına geçiliyo deseler.bu sefer "evet ama kaşının üstünde gözü var diyceksin :)

o manivela bulamama o kadar oyun içinde tek oyunda oluyodu.o da icewind 2 (yanılmıyosam bioware ın üstünde en az çalıştığı en çok aceleye getirdiği oyun.)ben beğenmemiştim zaten.onu savunacak değilim.ama ordada motorda değil manivelayı koyan arkadaştaydı suç.nedense tab e basınca görünmüyodu.tıklanabişlen yeride bayaa ufaktı yanlış hatırlamıyorsam.

e o kadar oyun içinde (en iyisinide oynamamışsın) bunun yüzünden eleştiriyosan e peki...

ama o da o maniveladan bahsediyosan.başkasıysa motorun hiç bi suçu yok :)

hayır beğenmek zorunda değilsin.benimde milletin bayılıp sevemediğim bi sürü oyun,motor var ama çamur atmak başka bişe...
Sosyal ağlarda paylaş

fenris arkadaşım bak yukarıda yazmışım, fp yapmakla bitmiyor olay. ama evet, fp atmosfer için çok önemli bir olay ciddi yapılırsa. yoksa doom'da da ondan önceki 10-15 yıllık oyunlar gibi önüne geleni vuruyordun. demek ki düzgün yapılınca ciddi fark yaratıyormuş. rpg gibi atmosferin önemli olduğu bir oyun türünde elbette fark yaratıyor düzgün yapılmışsa.

infinity motorunun en ciddi sorunu yahu bu, çamur atmakla ne alakası var. ciddi eksiklikti. 2d ve izometrik başka rpg'lerde de sorun vardı fallout gibi gerçi.

neyse 2d nihayet tarihe gömüldü, kurtulduk.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben tam anlamadım daha önce yazdığımla bu dediğinin bağlantısını ama boşver daha fazla uzatmıycam tartışmayı.

benim orda dediğim önce motorun beğenmediğin yanını söyledin.sonra o şu oyunda daha iyi denince bu sefer başka bi kusur buldun.

yani motorla alakası yok.tamamen tartışma tarzınla alakalıydı dediğim.

benim eleştirdiğim o.e kaldı ki zaten 2d yi hiç sevememişsin yani neresinden baksan zaten olayın tümüne karşısın :P

bişeler daha yazardım ama tartışma uzar.pek zevk vermemeye başladı bu tartışmada bana o yüzden fazla uzatmıyım.

senden bi ricam olacak.lütfen torment ı oynama.hakkaten lütfen es geç onu.bi klasik eksik olsun...zaten sevmiycem diye başına oturup güzelim oyunu mundar etme :P

[ Mesaj 27 Eylül 2007, Perşembe - 17:45 tarihinde, fenris tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

olabilir daha iyi ama motorun kusurunu söyledim, birkaç ayrı oyunda sıkıntı yarattığını gördüysem demek ki oyunla alakası yok sadece. zaten grafik motoru diyoruz sonuçta hepsinde aynı motor.

2d rpg'ler için çok yetersizdi, hayli sıkıntı çekmişimdir. bütün oyunlar 2d idi elbette ama her türde aynı oranda sıkıntı yaratmıyordu. neyse kurtulduk dediğim gibi çok şükür. :p

"sevmiycem torment'i" gibi bir düşüncem olduğunu nereden çıkardın? tam tersine beklentim var hayli ama elde etme fırsatım olmadı, sonra unuttum uzunca süre. halen aklımda var ama ki öyle 7-8 yıllık oyunları pek oynamayı düşünmem normalde. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Ben rastladım, biri alakasız bir şey söylerken diğeri daha da alakasız bir şey söylüyordu da
İNİNİNİNİNİNİNİNİNİNİNİ diye gezen argonian ilk kez gördüm =)
Nerde o dayı ya gidip izlemek istiyorum ahahah
Adamlar ayık gezmiyor dedim de bu kadar da değildi yahu.

edit: videoda yazmış adam nerde olduklarını tamam =P
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...