Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls IV: Oblivion Announced

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

Sylian o level'da zorlayan yaratık çıkıyor mu? Ben thief/warrior karakterimle level 36 olduğumda damage veremiyorlardı bana, ben de bir kaç saniye içinde indiriyordum herkesi. Sıkıldım baştan başladım. High elf mage açtım, %25 weakness to fire, shock ve cold alıyor. Bir de üstüne sign olarak the apprentice seçtim, o da %100 weakness to magic alıyor. Büyü kullanan düşman görünce kaçıyorum yani, feci zorluyorlar. Zevkli oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok butun yaratiklar lvl 25de sabitleniyor zaten CS'i kullanirsaniz gorebilirsiniz orada ama boss yaratiklar seninle birlikte level atliyor yine de soyle diyeyim o kadar uber itemlar var ki oyunda(Misal %140 chamelon veren armor set+2 ring yaptim kendime 3x dmg veriyorum durmadan)o yuzden boss'lar takir takir iniyor

[ Mesaj 06 Nisan 2006, Perşembe - 21:40 tarihinde, Sylian tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth ben level atlayacağım diye uğraşmadım ki. Tatildeyim diye nerdeyse bütün gün oblivion oynadım bilmem kaç boyunca. Abarttım doğru, ama zevk de aldım. Sadece level 25'ten sonra zevk gitmeye başladı o da yaratıklar güçsüzleştiği için. Daha doğrusu sen güçleniyosun yaratıklar aynı kalıyor falan fıstık :p. Sonuçta oyunu zevk almak için oynuyoruz. Tavsiyen için saol.

[ Mesaj 07 Nisan 2006, Cuma - 00:07 tarihinde, Mirage tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Lopeth:

O quest zor ya. İstediği "git şu mağarada şu yaratıkları kes, şu dungeon'dan şu aleti getir" gibi şeyler olsa çok rahat yaparsın. Ama gidip bulunması zor şeyler istiyor ve yerini söylemiyor. Hele daha önceden bulup sattıysan yada kullandıysan (ben öyle yapmıştım, canın çıkıyor).

İlk olarak istediği mesela:

[spo]5 boş grand soul gem. Grand soul gem dolu ver etrafta, en basitinden her mage guild'inde bir tane satılıyormuş. Display case'lerde de oluyor bir sürü, onları da çalabiliyorsun. Ama ben onları çoktan alıp/çalıp doldurmuştum. İçine soul koyduktan sonra petty olsa bile bir daha boşaltamıyorsun çünkü. Kullandığın zaman yok olup gidiyor.

Bunu yapabilirsen diğerleri biraz daha basit. Ben bulamamıştım o yüzden devam etmedim. Ama bir yerlerde okuduğuma göre garlic gibi ot falan istiyormuş, alchemist'lerden alabileceğin yada ormanlarda toplayabileceğin şeyler.[/spo]

kingpin:

Oyun çok güzel. Çok uzun süre hiç sıkmadan oyalıyor. Morrowind'i pek oynamadım ama morrowind'den daha sevdim. Onun gibi karanlık değil atmosfer. Kırlarda seke seke gezebiliyorsun en azından. Dünya morrowind'den 5 kat büyük (diye okudum bir çok yerde), 200'den fazla dungeon ve yüzlerce point of interest var. Yani ben günlerdir durmadan oynuyorum ama Cyradiil'in daha çok küçük bir bölümünü keşfedebildim.

Serbest'sin, ben ana quest'e başlamadan şehirlere gidip guild quest'lerini yapıyordum. Ana quest'e hiç başlamadan level 36 olmuştum öyle düşün. Bu sırada ise mage guild ve thieves guild questlerini bitirmiştim, ama fighters guild ve dark brotherhood quest'leri olduğu gibi duruyordu. Ve dünyada gezilecek yüzlerce dungeon vardı. Ayrıca shrine'lardan özel görevlerle artifact falan da toplayabiliyorsunuz.

Ana quest bittikten sonra da devam edebiliyorsunuz tabii ki. Sonuçta aynen dediğin gibi o quest bizim bu quest bizim diye dolaşabiliyorsun. Hatta bir quest yapcam diye yola çıkıp quest yerine ulaşamadan 3 tane birbirinden güzel dungeon gezdiğin bile oluyor. Ne yapayım o kadar güzel ki insanın illa giresi geliyor, yanından geçip gitmek olmuyor. :p

[ Mesaj 07 Nisan 2006, Cuma - 17:18 tarihinde, Mirage tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 07 Nisan 2006, Cuma - 17:31 tarihinde, Mirage tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...