Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls IV: Oblivion Announced

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

We are pleased to announce that The Elder Scrolls IV: Oblivion is currently in development for PC and future generation consoles. In development since 2002, Oblivion is another leap forward in role-playing with its combination of freeform gameplay and cutting-edge graphics. The world-exclusive details on Oblivion are featured in the October issue of Game Informer. Check out their mammoth 12-page cover story to get all the details and screenshots. (And yes, that's in-game art on the cover.)

Screenshotlar için siteye üye olunması lazım, güzel olcak inşallah. Forumlarında da ilginç şeyler konuşuluyor bakın derim. Hadi hayırlısı...
Sosyal ağlarda paylaş

Bethesda yı çooooooook seviyorum!

Varsın bugları deli etsin, varsın her şehirde belli noktalarda masaüstüne düşeyim, varsın karakterim mal mal takılsın...

Bu herifler RPG den anlıyor.
BETHESDAYI SEVİYORUUUUUUUUUM[signature][hline]MSN = [email protected]
Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, A Freedom Fighter from Eclipse.

Umut, uyanık adamın düşüdür - Aristothales
Sosyal ağlarda paylaş

hicbir zaman sevemedim morrowindi

seni tutan bole cok saglam ana bir hikaye yok. ve skill kasma olayi da uolasiyo bi sure sonra ;P

bunu da denicez tabii[signature][hline]Borbag, 25 Eylül 2004 21:55 tarihinde hakli olarak demiş ki:
yeteri kadar seksi ve/veya güzel bir kız her adama her istediğini yaptırır.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jadelith, 28 Eylül 2004 23:35 tarihinde demiş ki:
hicbir zaman sevemedim morrowindi

seni tutan bole cok saglam ana bir hikaye yok. ve skill kasma olayi da uolasiyo bi sure sonra ;P

bunu da denicez tabii

Yapma abi hikaye süperdi bence, explarda da main de de.[signature][hline]MSN = [email protected]

Sosyal ağlarda paylaş

O süper müzikler, o süper grafikler, harika hikaye.

Aaah ya tüylerim diken diken oldu, arkada dım dım dııııııım dım dım dııııııım dım dım dııııım dıbı dım dım dııım
diye morrowind title çalıyor, giymişim deadric setimi, elimde crescentim.

Bırakın ağlıcam ya ühühühühühü[signature][hline]MSN = [email protected]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
HellHound, 29 Eylül 2004 00:07 tarihinde demiş ki:
o diil de simdi su aklima geldi, su grafik motoru ayni zamanda fallout 3'te kullanilacaksa, aman aman diorum sabahlar olmasin

*!ss'leri görüp önce oha sonra felamn olmuştur*

AAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH BU OYUNLARI OYNAMAK İSTİYORUUUUUUUUUUUMMMMM!!!

hey yarabbi hem es4 hem fo3!!!!! bu bir rüya olmalı!!!!!

*!"fo3 3d olmasın" diyenlere birer tabanca dağıtmaya gider şakaklarına sıkmaları için*

morrowind çıktığında da kökleyememiştim herşeyi, bu oyun çıkınca da kökleyemeyeceğim herhalde.. şu iki oyun için makine değiştirilir, hatta dünya bile değiştirilebilir!

*!can keyc dansı yapmaya başlar keyiften*

var ya şimdi rome: tw'yi oynayıp sonra bu oyunlar çıkana kadar dondurtmak isterdim kendimi! :lol:[signature][hline]Deekin - Level 4 Kobold Bartman vs Raistlin - Level 41 Demi-Goth
*Raistlin casts Haxxored Hantergranate of Doom 3*
*Deekin plays Kalashnikof*
*Raistlin dances to the rythym of the drums and afterwards the lead*
*The party gains experience: IDKFA XP*
*Deekin gains new character level: Über-Char of TSR Writer*
Sosyal ağlarda paylaş

ilginç bilgiler var o ss'lerin yanında okunabilen yazılarda, mesela anladığım kadarıyla oyunun tümü ya da önemli bir bölümü arena ve daggerfall'daki gibi otomatik olarak yaratılacak generator tarafından. sonra cyrodiil'de geçecekmiş, empire'ın başkenti. (bunun olmasını diliyordum, keşke altılıyı tahmin etseymişim :-p ) sonra yaratıklar otomatik olarak güçlenip zayıflaşıyormuş yetenek seviyelerine göre. sonra ata binilebiliyormuş. (resmi de var zaten süper) sonra yüz ifadeleri de değişiyormuş sanırım. dahası (bu süper) karakterler yaşlanıyormuş fiziksel olarak, iki ss koymuşlar genç bir kızın yaşlı hali olarak, çarpıldım resmen, müthiş. bu arada o orman resmi x-box 2'ye aitmiş galiba, görülen en iyi konsol grafikleri olduğunu yazmışlar. ha bir deoyunun başında gene bir zindandan kaçıyormuşuz.. :) (bişiler daha var ama anlaşılmıyor pek)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

inanmiorum istedigim oluyor daggerfall + morrowind yaratiliyor demekki...

ata biniliyorsa kesin, at arabasi da geri getirilir. belki boylece morrowind'de ise yaramaz olan thief karakteri sonunda daggerfall'daki zenginligini kazanir, yine dukkanlardaki malzemeleri at arabalarina yukler soyar zengin oluruz! bohuhu heycanlaniorum boole! ah ah keske eyalet sistemi de geri gelse tam efsane olur...

BUG'IN OLAYIM BETHESDA, YAP SUNLARI!

[ayrica oyun basinda zindandan kacma da direk daggerfall'u sey ediyor bana... ah ulan aaaah damarim kabardi yine][signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
42
"Do you ever just get down on your knees and thank God that you know me and have access to my dementia?" - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy

[Bu mesaj HellHound tarafından 29 Eylül 2004 02:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

mmo filan yapmasınlar mommok olur.. multiplayer da olmasın hatta, zaten resmi forumlarında anket yapıldı, ezici çoğunluk mp istemediğini söyledi.. mp oldu mu değişiyor oyunun olayı, en kral kim hekşat çekere dönüyor..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

2.1 When will the game be released?
The only release date so far is Winter 2005, which translates to around the November and December months of 2005 (For those not in the US).[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...