Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls IV: Oblivion Announced

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
http://www.fileplanet.com/157380/150000/fileinfo/The-Elder-Scrolls-IV:-Oblivion-Gameplay-Footage-%5B20-Mins%5D

fileplanet accountu olmayanlar icin account:

[email protected]
espiao-jogo

dikkat uyariyorum, izleyince iciniz gidebilir, oynadiginiz oyunlardan soguyabilir, benim bilgisayarim bunu nasil calistiracak diye bunalima girebilirsiniz...[signature][hline]RKÜTMEYIN ULAN VAKVAKLARI!"

[Bu mesaj HellHound tarafından 04 Ekim 2005 06:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sizde de karanlık mıydı video genelde?
kontrastı falan sonuna dayadım yine o karanlık mekanlarda hiçbişe göremedim

ama netice olarak süper bir oyun geliyor diyebiliriz :)
çok güzel yapmışlar, 200 dungeon falan diyor ki breh breh
ayrıca Patrick Stewart'ın seslendirmesi de çok nefiz olmuş yani :D[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

3. kere seyrettimde "ağlamak istiyorum" diyebilirm, fizik motoru, grafikler çok güzeldi. Bizim eleman biraz ölümsüz gibi artı karşıdakiler çabuk ölüyor sanki ama muhtemelen video için bu şekilde ayarlamış olabilirler. Tek kelimeyle şu hali bile süper..
Bu arada köpeğini öldüren kadın hoş olmuş, ayrıca büyü hakkında bilgi yoktu pek benim asıl beklediğim o kısım.
not:bende sadece dungeon da karanlıktı ama oda normal, şehirde gayet netti.
[signature][hline]The one side moon is always dark.

[Bu mesaj dreagloth tarafından 04 Ekim 2005 16:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Kadın öldürmedi o köpeği, sadece canını acıttı biraz. Öyle pskikopat ai yapmamışlardır :)

Ayrıca bu oyunun ışıklandırma efektleri benim odamınkinden daha güzel :-p Gerçi Radeon 9550 ve 1gramde o grafiklerin yarısını bile göremeyeceğimi sanıyorum.

Hmm demek Fallout3'ü bu motorla yapıyorlar.. Hadi bakalım[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

öyle öyle hatta çıkış tarihi itibaiyle daha da geliştirilmiş olacak bu motor fallout 3 çıktığı zaman ...
morrowind deki güzelliği yapıp cont. kit lerinide birlikte verseler tadından yenmez ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

Türkiye cumhuriyeti kuruldugunda bu vatanın milleti olan kişilere TURK halkı denır ne mutlu TURK um diyene ...
Sosyal ağlarda paylaş

oblivian forumlarında sistem gereksinimlerini de yazmışlardı adam uzun uzun yazmış, 6800 2gb ram 2 ghz işlemci çok rahat çalıştırır diye işallah çalıştırır çıksın çalıştırmazsa alınlarını karışlicam.

yanlız dikkatimi çekti muhteşem bir oyun olmuş, 4 4 lük fakat hala adamların yürüyüşleri biraz angut gibi geldi bana, oldukları yerde yürüyolar felan mesela, yan giderken ileri adım atmalar morrowidden biraz kalmış bu çok çok dikkatli izledim gözüme battı. Şu anda tek - si bu gibi gözüktü oyunun bana.[signature][hline]WoW EU - Burning Legion
= Gaiseric Orc Hunter = Guild Hajnal
For The Horde!

Sosyal ağlarda paylaş

ben de yürümelere takıldım
geliştirilebilirdi, next generation demek için biraz acele etmişler yani, frp açısından olabilir de grafikleri ve real time hedeleri bu kadar geliştirirken bunu da geliştirebilirlerdi isteseler gibime geliyor

ikinci takıldığım yer de npc'lerin yüzleri :)
hoşuma gitmedi pek, SWG ve EQ2'deki karakter suratlarını gördükten sonra kaptım bu virüsü ;)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

adamın oynadıı bilgisayarda bile savaş sahnelerinde takilmalar oluyodu
benim fx5700üm yanar bu oyunu açarsam

oyunun başında adam zinciri kaldırınca zincirin bükülmesi inanılmazdı gerçek yapmış adamlar tam, zincirin her parçasına göre eğimli bükülüo ohannes

bu arada sırf mage olmak zevksiz olcak galiba çünkü kılıç savaşları 10 kat daha zevkli gözüküodu
heralde daggerfall'daki gibi warlock tarzı bişey olmak lazım zevk almak için tam olarak

stealth sistemi de inanılmaz ayrıca

bi de seslendirme yapanlara baktım da artık pes dedim
Sean Bean
Patrick Stewart
Terence Stamp
ayakta alkışlıyorum

[Bu mesaj Aytoz tarafından 05 Ekim 2005 19:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

stealth'den pek bir sey gormedik acikcasi ama stealth sisteminin arkasinda thief serilerinde calisan amcam var bos olmayacagina emin oldugum seylerden biri yani... yani en azindan morrowind'deki rezalet stealth sisteminden kat kat iyi olur herhalde hehe[signature][hline]RKÜTMEYIN ULAN VAKVAKLARI!"
Sosyal ağlarda paylaş

Ya combat sistemi daggerfalldan beri pek gelişmiş gibi gelmedi gibi bana.. Hele dremora'nın AI'si hiç tatmin edici görünmüyor..[signature][hline]Touch of death is never gentle...

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect; God makes no mistakes

Sosyal ağlarda paylaş

evet evet
demodaki eleman da öyle demiş :)

gamestop 21/11/05 olarak vermiş çıkış tarihini ;)

http://gamestop.com/product.asp?product%5Fid=646003

[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 07 Ekim 2005 01:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...