Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Stalker: Shadow of Chernobyle

Lethious

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
bu oyunu duyrulduğu günden beri bekledim. şimdi yeni sistem geldi eve.

p4 3.00 Ghz dualcore
1 gb ram
512 mb radeon x550 ekran kartı

"sorun yaşamazsın" diyenler parmak kaldırırsa sevinir ve oyunu orjinal olarak aramaya giderim.

ayrıca dual core desteği var mı?

[ Mesaj 18 Temmuz 2007, Çarşamba - 22:33 tarihinde, Durotan tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Oyun baya iyi, atmosfer iyi verilmiş, attığımız her kurşunun hesabını yapıyoruz, bir dost görünce, bir ateşin kenarına kurulunca için gerçekten rahatlıyor.

Ama açıkçası biraz daha geniş bir alan olabilirmiş, ben öyle bekliyordum. Sadece Çernobilin güneyi var ve alanlar kutu kutu. Kutular arası geçiş noktalarıda sadece birer ufak nokta. Eh o da belli bir çizgisalliğe zorluyor insanı sonuçta. Ben daha geniş, daha serbest bir oyun bekliyordum. 50kilo olayıda gerçekçi ama hemen doluyor. Şöyle kendimize ait bir zulamız fln olsa...

Edit: Bunun aynı adlı 79 Rus yapımı bir filmi varmış. Onada bakmalı bir.

[ Mesaj 09 Ağustos 2007, Perşembe - 01:04 tarihinde, Apis tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Apis@

STALKER'in filmi efsanedir,günümüzde pc efektleriyle zar zor yapılan ışıklandırmaları Tarcovksky usta doğal yöntemlerle yapmıştır.Çekim tekniklerini bırakın,konusu döneme göre çok ağır ve eleştirici olduğu için çok büyük sorunlarla karşılaşılmıştır.

1 sene süren ilk çekimler sonucu film banyoda teknisyen hatası yüzünden yanmış ve çekimlerin büyük bir bölümü heba olmuştur.Tarcovsky intihar etmeyi bile düşünmüş bir ara ama sonra yeniden projeye başlayıp,ilkinden çok çok daha iyi bir film ve bir efsane çıkarmış :)

Kanal D Home Dvd'lerini satıyor STALKER'in 2 Disc'lik versiyonlarını.Alınıp izleyin,efsanedir.3 Kişinin etrafında dönen 3 saatlik bir film olmasına rağmen harika,şu oyunu bitirdiğim süre içinde aldığım zevkin aynısını filmin ilk 5 dakikasında fazlasıyla aldım onu söyleyebiliyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

tam agroprom'u bitirdim, oyun durmaksızın kitlenmeye başladı. bu gibi durumlara karşı birkaç ayrı savegame tutuyorum kısa aralıklarla ama en son iki savegame filan çöküyor. forumuna baktım gene vista & 8800 bugı demişler. deli etti yani..

ve evet koşma olayı çok bayıcı. bir de anlamadığım iki olay:

- stalker nüfusunun üçte biri gitar çalmayı biliyor mu nedir? :p

- kadınlar nerde? hiç mi yok?

yeter pes ettim, en son üç savegame hepsi birden çöküyor. requirements: below 8800 & xp deselermiş bari.

[ Mesaj 26 Ağustos 2007, Pazar - 01:28 tarihinde, Sam tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Vistayla ilgili sorunları var zaten biliniyor.Xp'de 8500 ekran kartı e4400 core2duo ve 2gb ram var bir sorun yaşamadım(maksimum 25 fps ortalama 15 fps ve minimum 10 fps almam dıiında :P) 1.004 patchide yeni sürüldü bir dene istersen

[ Mesaj 26 Ağustos 2007, Pazar - 01:36 tarihinde, SadGamer tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Phyx, 26 Ağustos 2007, Pazar - 13:03 tarihinde demis ki:

1.004 patchini yapınca cd deki crack sorun çıkartıyor galiba 3. yükleyişim sabahtan beri var mıdır sizde yeni crack

Hay allahım cd'deki versiyon 1.0'sa sen 1.004 yamasını yüklediysen o versiyonla uyumlu bir crack bulman gerekir sana google'da "gamecopyworld stalker" yazmanı öneririm.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...