Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

n00bz

DraculaVigorous

Öne çıkan mesajlar

üzüldüm şimdi ya :( :( :(
önce sağlık...[signature][hline]DraculaVigorous, 11 Temmuz 2005 00:25 tarihinde cyper açıldı forumunda demiş ki:
boşverin usko'yu bence de.
usko öldü.
devir orcların devri. devir myko devri - Biraz LoR den alıntı oldu ama olsun. :)
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

buffy niye gelmesin olm czye priestlara bişey olmaz. bende heyecan yokda sinir var. bide beni gör burda monitöre kafa atıcam nerdeyse sinirden. bikaç sene önce öyle bitanesinin camı çatlatmıştımda bu pahalı bi monitör onun için duvarları yumrukluyorum sabahın 5inde[signature][hline]unholy ownz u

kalgeldi vs. _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

yav beyler o kadar sorduk lvl sınırı kaç banada kucağınızı açarmısınız diiye cevaplayan olmamış geride kalmış benide alın aranıza yav bende istiyorum oraya gelmek hadi bekliyom cevaplarınızı haydea paticik birliği :P (aslında lvl sınırını sölemesenizde olur yeni char aççam çünkü kastırırsınız artık :) )

Not:Çok şeymi istedim??
Sosyal ağlarda paylaş

Onu sormuyo.Clana girmek için level sınırını soruyor.
Sanırım 30 istiyo.Ama yalan soylemiyim.Murtaza açıklasın Clana giriş kriterlerini.
(İkametgah , Önlü arkları nufus cuzadnı fotokopisi , 2 resim , sabıka kaydı ve dosyanın arasına sıkıştırılmış 50 milyon yeterli sanırım. :P)[signature][hline]Name : Yuuzhan_Vong
Nation : Karus
LeveL : 3x
Clan : nOObz
Server : Myko / Deimos
X X X İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu X X X
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cobra226, 19 Temmuz 2005 00:56 tarihinde demiş ki:
yav beyler o kadar sorduk lvl sınırı kaç banada kucağınızı açarmısınız diiye cevaplayan olmamış geride kalmış benide alın aranıza yav bende istiyorum oraya gelmek hadi bekliyom cevaplarınızı haydea paticik birliği :P (aslında lvl sınırını sölemesenizde olur yeni char aççam çünkü kastırırsınız artık :) )

Not:Çok şeymi istedim??

kastırırsınız artık mantıgıyla açıyosan boşuna açma. bizde öyle bi karakter açıp kastırıp koyarız clana o sorun degil. kendi başınada kasabiliyorsan kas. clan için lvl limiti koymadık ama artık 30-35-40 bunlardan birisi olabilir. murtaza daha iyi bilir tabii.[signature][hline]unholy ownz u

kalgeldi vs. _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

[signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
murtaza has a combomacro and doesnt have to wait 2 sec to use a pots so im happy he got hacked with the program he was using. i know because i fought him in cz we got him away from his party and a lvl 63 warrior with raptor +8 started atking him lvl 60 rouge assasin with two shards +6 and me a lvl 61 fire/ice mage i iced him and rouge and warrior were just sliding him with me using nova and ice and ingnition well with all that he looked like a blue blob with all the pots he was using and his hp never went below 50% so we all towned since he was using some program to use pots over and over without cooldown time
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...