Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

n00bz

DraculaVigorous

Öne çıkan mesajlar

said:
Buzkirpisi, 18 Temmuz 2005 00:21 tarihinde demiş ki:
Server düzelecek merak etmeyin.Güzel günler bizi beklıyor.Murtazada gral olacak.Bizi edilitcek falan.iyi yani.

Murtaza kral olunca bana Breth bölgesini vericek yönetmem icin Sir Tyrael olucam :D[signature][hline]"Our evil is inherited from our innocence"

Name:TyraeL
Class:Sorcerer
Level:4x
Clan:n00bz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzkirpisi, 18 Temmuz 2005 00:21 tarihinde demiş ki:
Server düzelecek merak etmeyin.Güzel günler bizi beklıyor.Murtazada gral olacak.Bizi edilitcek falan.iyi yani.

Ahhh ahhh be kardesım
Bu konulara hiç gırmeyelım
olay bitmiştir buyutmeyelım
Eskı gunlerın hatrına
ıkı yabancıya donusmeyelım (rakıpler war sus fsf LoL)[signature][hline]Self control;
Breaks down..!!
Hemesus (noobz)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RuneLaFey, 18 Temmuz 2005 00:23 tarihinde demiş ki:
Murtaza kral olunca bana Breth bölgesini vericek yönetmem icin Sir Tyrael olucam :D

zaten 3 bölge var ama sadece orclara ayrılan ve bizim şuan kullanabildigimiz tek bir bölge var oda breth (luferson). orayı alırsan zaten teknik olark kral oluyosun :)[signature][hline]unholy ownz u

kalgeldi vs. _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten düşen buraya geliyo :P
kötü yol misali asfyasfugıfgsaa[signature][hline]DraculaVigorous, 11 Temmuz 2005 00:25 tarihinde cyper açıldı forumunda demiş ki:
boşverin usko'yu bence de.
usko öldü.
devir orcların devri. devir myko devri - Biraz LoR den alıntı oldu ama olsun. :)
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 18 Temmuz 2005 00:27 tarihinde demiş ki:
said:
RuneLaFey, 18 Temmuz 2005 00:23 tarihinde demiş ki:
Murtaza kral olunca bana Breth bölgesini vericek yönetmem icin Sir Tyrael olucam :D

zaten 3 bölge var ama sadece orclara ayrılan ve bizim şuan kullanabildigimiz tek bir bölge var oda breth (luferson). orayı alırsan zaten teknik olark kral oluyosun :)

mhm iyice okumamistim demek ki okumak lazimmis demek ben Sir olamicam :([signature][hline]"Our evil is inherited from our innocence"

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Baelithilie, 18 Temmuz 2005 10:26 tarihinde demiş ki:
Selamlar arkadaslar bende sonunda hem patiye hemde MYKO ya gelebildim...Azimle kasıyorum...lvl yetişince klan işini bi görüşelim :Pp Selam Rune :)

vay bael'im mage'im hosgelmissin =)[signature][hline]"Our evil is inherited from our innocence"

Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 18 Temmuz 2005 18:39 tarihinde demiş ki:
ilk boss droplarımızı dün gece aldık. hayırlı ugurlu olsun beyler.

bu gecede DTS olayina devam ederken biraz ara verip yine 2-3 boss keseriz .. Umarim bisiler cikar :D acilen DF keselim AGATE veriyor ben agate ile lobo istiyorum :D[signature][hline]"Our evil is inherited from our innocence"

Sosyal ağlarda paylaş

DF yi biraz yavaş keselim diicem 120k hpsi var. dün lobo ve lycaon pendant çıkarttık. bugünde birşeyler çıkartırız inşallah.hea bide bishop kestik ama drop vermedi.[signature][hline]unholy ownz u

kalgeldi vs. _all_eyez_on_me_

[Bu mesaj HasMez tarafından 18 Temmuz 2005 19:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...