Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

n00bz

DraculaVigorous

Öne çıkan mesajlar

beyler... önümüze gelen herkeze clan attikda ben mi görmedim.. mauhaa... adama bak ya.. hata bizim levle 40 filan atıoruz aslında hepimiz 10 uz LOL.... siz daha toplaşırken biz cz de kasıoduk gelip laf ediolar... ve bizde türküz (heo boyle kalacaz demek degil ama) ve önüne gelenide lamıoruz... oyle yapsak zaten, dün gece cz yi daıtamazdık..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 16 Temmuz 2005 14:17 tarihinde demiş ki:
beyler bu arada ka da upg. success rateleriyle ilgili bilgisi olan var mı? nusla +2 yaparken fp patlattım. cus=nus galiba bu versiyonda. birde compound mudur nedir o olay nedir? nasıl yapılır?

xydonis ten thiefshaman la nemomagic e mail attım nası yapalım diye upgrade i... ( acelesi de yok heralde? +6 yapılmayı bekleyen shardlarımız miragelarımız yok di mi?) :)

[Bu mesaj thorin tarafından 17 Temmuz 2005 03:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BioHazarD, 17 Temmuz 2005 03:45 tarihinde demiş ki:
knight online'ı bıraktım, account'ıda buzkirpisi'ne verdim.size iyi oyunlar :)

neden ? neden biraktin ? bana söylüyordun abi birakma diye simdi sen mi gittin ?[signature][hline]"Our evil is inherited from our innocence"

Name:TyraeL
Class:Sorcerer
Level:3x
Clan:n00bz
Sosyal ağlarda paylaş

Deimos un en sevdiğim yanı ne biliyomusunuz.Abyss kırarken abuk sabuk kek ler vermiyor.Şimdiye kadar 30 tane felam patlattım en düşüt Soul pot verdi.En yüksekte BUS :D:D:D[signature][hline]Name : Yuuzhan_Vong
Nation : Karus
LeveL : 3x
Clan : nOObz
Server : Myko / Deimos
X X X İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu X X X
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raistin, 16 Temmuz 2005 14:16 tarihinde demiş ki:
beyler... önümüze gelen herkeze clan attikda ben mi görmedim.. mauhaa... adama bak ya.. hata bizim levle 40 filan atıoruz aslında hepimiz 10 uz LOL.... siz daha toplaşırken biz cz de kasıoduk gelip laf ediolar... ve bizde türküz (heo boyle kalacaz demek degil ama) ve önüne gelenide lamıoruz... oyle yapsak zaten, dün gece cz yi daıtamazdık..

daha geçen gün abbyste nobbz clanından bi çocukla konuştum konuşma aynen şöle
ben:cz nasıl gidio
çocuk:valla pek iyi değil üstümüzde donla czye gidioz
ben:biz goblin set yaptık
çocuk:ohaa abi murtazayala bi konuşta bizimde olsun
çocuk:buraya sırf armor kasmak için geldim
dedi(armorsuz cz :D )[signature][hline]bunu yazan tosun expniz bol olsun
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternalus, 17 Temmuz 2005 16:43 tarihinde demiş ki:
yeni gelen biridir abi, hem levelı yüksek olanlara goblini klan yapıp veriyo zaten.

ayrıca ister inan ister inanma lvl 40tı bana dediği
ben:40görevini neden yapmadın
o:zaman kaybı
bana lvlini sorduğumda lvl 40olduğunu ve 41 göevinin zaman kaybı olduğunu düşünüyoruzz dedi.(muhahaha lvl 40 donla cz)[signature][hline]bunu yazan tosun expniz bol olsun
Sosyal ağlarda paylaş

valla gob yapma hadisesi bireylere kalmış herkese gob yapmadık lvl kasma olayı yüzünden genelde warriorlara fp set hazırladık gob yaptıklarımızda oldu tabii orası ayrı. 22 kişi var clanda 5x5x22=550 part demek. bunu 2-3 kişinin toplaması zaman kaybı olur.[signature][hline]unholy ownz u

kalgeldi vs. _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

bol bol görüşücez zaten merak etme. bu arada class a göre goba bakar mage+roguelara yarar. bana yaklaşık 10 kişi daldı 1 dk boyunca 360 potla tank yaptım o 10 kişiye yerimden hiç kımıldamadan. 25 dd helmet ,32 arrow defense shield, 20 spear defense boot var. sen oraya goblarla git bakalım noluyor ozaman.[signature][hline]unholy ownz u

kalgeldi vs. _all_eyez_on_me_

[Bu mesaj HasMez tarafından 17 Temmuz 2005 17:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

şu an oyundayım... Lag var biraz ama çok büyük bi sorun yok server da[signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
murtaza has a combomacro and doesnt have to wait 2 sec to use a pots so im happy he got hacked with the program he was using. i know because i fought him in cz we got him away from his party and a lvl 63 warrior with raptor +8 started atking him lvl 60 rouge assasin with two shards +6 and me a lvl 61 fire/ice mage i iced him and rouge and warrior were just sliding him with me using nova and ice and ingnition well with all that he looked like a blue blob with all the pots he was using and his hp never went below 50% so we all towned since he was using some program to use pots over and over without cooldown time
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...