Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

n00bz

DraculaVigorous

Öne çıkan mesajlar

anladım ya gırgırına söyledim zaten. beyler bu arada birşeyi belirtmek istiyorum yoksa sonradan kıl bi tip gibi görünüyorum. ben genelde smiley veya "ahahah" tipinde sempatik ifadeler kullanmadıgım için çogu zaman ters anlamlar çıkıyor yazılarımdan. yani mimiksiz konuşan bi adam gibi oluyoruz aslında monitör başında gülüyorum flnda yazıya dökmüyorum çogu zaman. onun için bazı yanlış anlamalardan kaçının.[signature][hline]unholy ownz u

kalgeldi vs. _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

Gel sana lol u öretelim önce
açılımı lots of laugh yada laughing on floor du.

lol :P[signature][hline]DraculaVigorous, 11 Temmuz 2005 00:25 tarihinde cyper açıldı forumunda demiş ki:
boşverin usko'yu bence de.
usko öldü.
devir orcların devri. devir myko devri - Biraz LoR den alıntı oldu ama olsun. :)
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

eeheue bak bu daa da iyiydi :P
biz o zaman kirpiyle çifte nonoş oluyoz zuhuhu[signature][hline]DraculaVigorous, 11 Temmuz 2005 00:25 tarihinde cyper açıldı forumunda demiş ki:
usko öldü.
devir orcların devri. devir myko devri - Biraz LoR den alıntı oldu ama olsun. :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Baelithilie, 18 Temmuz 2005 20:29 tarihinde demiş ki:
Rune beni bul abi artık :)) vakit geldi :D

yokum abi saat 22:15 de giricem oyuna =) o zaman görüsürüz . Durma kasmaya devam git 30 questini yap ilerle :D[signature][hline]"Our evil is inherited from our innocence"

Name:TyraeL
Class:Sorcerer
Level:4x
Clan:n00bz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 18 Temmuz 2005 18:39 tarihinde demiş ki:
ilk boss droplarımızı dün gece aldık. hayırlı ugurlu olsun beyler.

Bu gün 2. drop u yaptım 1 priest ve ben barrk kestik tooth düştü disband etmei unuttum lootlarken
yoksa şu an elinde tooth olacaktı maradon da merc de görebilirsiniz. :([signature][hline]Server : Deimos
Clan : n00bz
Nick : NecrozaN
Lvl : 3x
NP : pOq gibi :)
Sosyal ağlarda paylaş

eleman xp de vermemiş np de lol
heralde np si bitmiş. kek gibi de baskına gelmiş bizimkiler exp. kasarkene :P[signature][hline]DraculaVigorous, 11 Temmuz 2005 00:25 tarihinde cyper açıldı forumunda demiş ki:
usko öldü.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternalus, 18 Temmuz 2005 21:12 tarihinde demiş ki:
benim kalpte üfürüm diye bişi vardı, son 2 gündür de olmadık yerde çarpıntılar, göğüs ağrısı ve sol kolumda ürperti hissediyorum yarın doktora gidecem çok huzursuzum beni mazur görün bu iki gün. Hafiften de tırstım

Gecmis olsun dostum aman dikkat et ... Herseyden once saglik .. gerisi yalan sen toparlan gel her zaman aramizda yerin var kafani takma burayi[signature][hline]"Our evil is inherited from our innocence"

Name:TyraeL
Class:Sorcerer
Level:4x
Clan:n00bz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternalus, 18 Temmuz 2005 21:12 tarihinde demiş ki:
benim kalpte üfürüm diye bişi vardı, son 2 gündür de olmadık yerde çarpıntılar, göğüs ağrısı ve sol kolumda ürperti hissediyorum yarın doktora gidecem çok huzursuzum beni mazur görün bu iki gün. Hafiften de tırstım

Kardeşimde de var.Ama maalesef çaresi yok.O kadar sorun olmuyo.Doktor sadece aşırı heyecandan kaçınsın diyor.[signature][hline]Name : Yuuzhan_Vong
Nation : Karus
LeveL : 3x
Clan : nOObz
Server : Myko / Deimos
X X X İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu X X X
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...