Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

n00bz

DraculaVigorous

Öne çıkan mesajlar

said:
Caogia, 22 Temmuz 2005 01:47 tarihinde demiş ki:
Jonyblack oyunda breth de merchnat acmıs we.
''bu serveride USKO ya cevirdiniz ... '' :) yazmıs

mhmm bi pm atsana bana paticiktn bi PM atsin uygun anda msn adresi lazim bana[signature][hline]"Our evil is inherited from our innocence"

Name:TyraeL
Class:Sorcerer
Level:4x
Clan:n00bz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raistin, 22 Temmuz 2005 02:25 tarihinde demiş ki:
Ben ve jonyblack *beeep* bi parti yüzünden kavga ettik ikimizde clandan cıktık....

ben senle kavga etmedim sen ettin durduk yere beeeep ve gerizakalı laflarını söyledin bende küfür etmemek için clandan çıktım yoksa kimse tutamazdı beni ama küfür etmek bana yakışmaz ..........
Sosyal ağlarda paylaş

Yuuz valla ben de senin patiden olduğunu öğrenince (Yani pyro ların gruba girince) lan dedim acaba hatırlıyo mudur. asfasffsafsasfa :P[signature][hline]DraculaVigorous, 11 Temmuz 2005 00:25 tarihinde cyper açıldı forumunda demiş ki:
boşverin usko'yu bence de.
usko öldü.
devir orcların devri. devir myko devri - Biraz LoR den alıntı oldu ama olsun. :)
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

eger jony siz bir şey istediginizde ben hem işime bakıp hemde sizi bekliyorsam cparti kurmaya calısırkende en azından sevdigim saygı duydugum bi membersa hele en azından 5 dakikadan daha uzun sabretmesini hakettigimi düşünüyorum... tabi yanılıosam soyle...[signature][hline][D]emokratik [P]ati [Ö]rgütü
Haksızlığın Karşisinda Huzurlu bir Paticik için Sonun Kadar Savaşacağız.
Sosyal ağlarda paylaş

Bakalım bugün aradığım oyunlara ulaşabilirsem bende yolcuyum gibi.Bıktım artık senelerdir online oyun oyna oyna nereye kadar.Lan ultima ömrümü yedin.

Beyler aradığım oyunlar biraz zor ama elinde olanlar varsa yardımcı olurlarsa çok memnun olurum.

Star Wars : Racer
Homeworld 2
Oddworld
Gunmen Chronicles

Bunlardan tekine bile ulaşırsam bugün bende bırakıcam KO yu.[signature][hline]Name : Yuuzhan_Vong
Nation : Karus
LeveL : 3x
Clan : nOObz
Server : Myko / Deimos
X X X İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu X X X

[Bu mesaj NeroWarden tarafından 22 Temmuz 2005 15:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raistin, 22 Temmuz 2005 07:20 tarihinde demiş ki:
eger jony siz bir şey istediginizde ben hem işime bakıp hemde sizi bekliyorsam cparti kurmaya calısırkende en azından sevdigim saygı duydugum bi membersa hele en azından 5 dakikadan daha uzun sabretmesini hakettigimi düşünüyorum... tabi yanılıosam soyle...

sevgi Ve SAYGIDAN bahsediyorsan ve si..erim ve gerizekalı laflarını ulu orta clanda söyliyebiliyorsun ama !!! sonrada sevgi saygı diyorsun ...[signature][hline]Nick : JoNyBLaCk
Server : Deimos
Irk : Karus
Class : Paper Mage Flame Rulazz :D
Level : 4X
Np : 5XX
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NeroWarden, 22 Temmuz 2005 15:07 tarihinde demiş ki:
Bakalım bugün aradığım oyunlara ulaşabilirsem bende yolcuyum gibi.Bıktım artık senelerdir online oyun oyna oyna nereye kadar.Lan ultima ömrümü yedin.

Beyler aradığım oyunlar biraz zor ama elinde olanlar varsa yardımcı olurlarsa çok memnun olurum.

Star Wars : Racer
Homeworld 2
Oddworld
Gunmen Chronicles

Bunlardan tekine bile ulaşırsam bugün bende bırakıcam KO yu.

Oddworld Abe's exoddus ve star wars racers bende var.
Karşıdan ödemeli dvd ye çekip yollarım istiosan.
Kabul ediosan yollayacağım adresi özel mesajla bana bildir. Pazartesi yada en geç salı günü veririm kargoya.

Edit : Şimdi bi baktım Star Wars Races değilmiş bendeki oyun.Star Wars: Rogue Squadron'muş...İstiosan dvd ye bunuda çekip yollarım. [signature][hline]Nick : Lively
Level : 61 %8x
Class : Paladin
Clan : UknighteĞ
Np : 26xxx
Nuisance : CooLTanG
Server : Ares

[Bu mesaj Lonely tarafından 22 Temmuz 2005 21:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BioHazarD, 22 Temmuz 2005 21:23 tarihinde demiş ki:
:lol:
Öööle pis pis sırıtma. Sınır olmaz dediysek, vardır elbet bi sınırı. Olmak zorunda yoksa noolur bu modların hali :lol: :-p[signature][hline]Nick : Lively
Level : 61 %8x
Class : Paladin
Clan : UknighteĞ
Np : 26xxx
Nuisance : CooLTanG
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternalus, 22 Temmuz 2005 17:57 tarihinde demiş ki:
star wars racer bende var muhahaha. ayrıca hep dolaştığım bi dl sitesinde de adresi vardı dl için, ama söylemicem işte :D:D:D

Ne yapayım mal varlığımı mı istiyon :D
O oyun için cd kolleksiyonumumdan seç beğen al :D
Walla elimde acaip bir oyun kolleksiyonu war.Ama hepsi eski oyunlar.Aklına gelmicek kadar eski oyunlar war.Tabi salak arkadaşıma verdim star wars racer i.Gitmiş takas yapmış abuk bi oyunla.Yamultuyodum yüzünü burnunu.Star wars oyunları serisinde bi tek o eksik kaldı yaaa...(En sevdiğim parçasıydı)

Ya harbi biliyosanız homeworld la star wars racer in download yerini.Bi zahmet.Yalvartmayın yaf ühühüh.[signature][hline]Name : Yuuzhan_Vong
Sosyal ağlarda paylaş

www.turkforum.net
bu adreste milyonlarca full oyun war.En eskisinden en yenisine kadar.Orda aşşada full oyunlar bölümü var.Oraya gir zaten topiclerden anlarsın.Herşey var ama benimkileri bulamadım.Belki sen aradığını bulursun orda.[signature][hline]Name : Yuuzhan_Vong
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...