Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW - Pandaren

Raquin

Öne çıkan mesajlar

• 6 yıl sonra ...
Azshara, Kil'jaeden ve Sargeras dururken wowa daha expansion gelmez ki demek yanlış olur.

Metzen sürekli olarak draenei lore ve burning legion yarım kalmayacak planladığımız şeyler var dedi. TBC benzeri bir expansion yaratma isteklerinin olduğunu düşünüyorum nihayetinde hala gelmiş geçmiş en başarılı expansion olarak anılıyor. Bu temaya uygun şekilde ellerinde de Argus gibi gayet merak uyandıracak ve güzel şekilde yaratılırsa oldukça beğeni toplayacak bir dünya var.

Bana kalırsa Mists of Pandaria sonrası Argus üzerinde geçen KJ & Sargeras temalı bir expansion gelecek. Bir de Tigole Titan ile işini bitirip bu işe bir el atarsa tadından yenmeyecek bir expansion bizi bekliyor olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Önümüzdeki hafta Mop çıkacak, ben aylardır doğru düzgün oynamadım, benim sınıfın yeni rotasyonu/gameplayi hakkında en ufak bir fikrim yok, bu elitist jerksde niye hala açılmadı thread compendiumlar falan.

http://1.bp.blogspot.com/-PP4ms8Lq5M0/T3B-OjrTquI/AAAAAAAABdc/1cNrTCCXBFw/s1600/Confused-face-e1268404997164-266x300.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
kiymaliborek said:

Kestiğimiz moblar demon olur, hikaye Legion olur ancak. oyun dinamikleri olarak (raidler, zorluk, gear&loot) TBC olacağını bekleyecek kadar saf değilsindir heralde.

Oyunun mevcut yapısı zaten kalitesiz oyuncu kitlesini geçtiğimiz 4 yılda tepe noktaya çıkardı bu saatten sonra o sistem değişmez. End game bile daha ilk günden nerfe açık sistemle geliyor artık ne tbcsi ;) Ghostcrawler ile o iş zor herifin ilk major patch ile yaptığı şey gelmiş geçmiş en büyük nerf olmuştu (bkz patch 3.0.2 echoes of doom) haliyle öyle bir beklentim de yok.

O ekibin başına tekrar Tigole geçecek ki o eski zorluk seviyesini görebilelim. O da bu saatten sonra olmayacağına göre titan fail olur da wow2 karşımıza gelirse ancak o zaman aradığımızı buluruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...