Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anime: One Piece (Mangadan spoiler vermek yasaktır) #1

Odune

Öne çıkan mesajlar

selam beyler bi şey soracağım, bu animeyi izliyorumda paket olarak indirdim 450 küsür bölüm var ben şu an 183 deyim. bölümlerin yanısıra ovalarıda var. boyle animeyi tamamen bitirdikten sonra filmlerine başlamayı planlıyorum ama dedim acaba belli bi bölümden sonra izlesem sonra ilerdeki gördüklerim spoiler olur falan anlamı kalmaz filmlerin dedim ve düşünmeye başladım. kaçla kaç arası izlemeye başlamalıyım bunları? (10 tane var)
Sosyal ağlarda paylaş

One Piece zaten diğer shounenlere göre 10 level filan yukarıdaydı, şimdi şu timeskip sonrası level farkı 100 e filan çıktı resmen. Son 2 haftadır pazar gelse de yeni bölüm izlesem diye bekliyorum işgenceye döndü.

Luffy bayağı imba olmuş. Bullet dodge+conqueror's haki ile karizmanın dibine vurdu. Bi de bayağı olgunlaşmış, eski Luffy olsa mal mal konuşur sırıtır olay ciddiye binince de dalardı bütün adayı karıştırırdı heralde. Low profile kalmak için çaba gösterdi ya, Zoro nun yolunu bulmasından daha uç noktada bi değişim.
Zoro demişken o da coşmuş bayağı, ciddi ciddi gemiyi ikiye böldü adam.

Yalnız şu fake tayfa bayağı tırt gözüküyo ya, pek bi olayları yok gibi. Gerçi Grand Line ın yarısını geçip Sabaody ye gidebildilerse elbet o kadar ezik değillerdir de bi kavga durumunda filan asıl partinin yanında kum torbası gibi kalıcaklar gibi geliyo.

Sosyal ağlarda paylaş

gecikmişsin. ben başladım bile :D

ABİ USOPP'UN YENİ HALİNİ SEVMEDİM AMA BEN YA!

yani seed atıp yaratık mı çıkarıcak bu devamlı? bu ne lan? skill nerde?

beklerdim ki ne bileyim zayıf noktasını tespit etsin rakibin oraya sıksın yamultsun falan.

kocaman insan yiyen bitki çıkarmak ne lan? seed ver ben de atam onu.

enies lobby'de köprüdeki marineleri indirişi kadar epic bir sahne daha gelmeyecek sanırım usopp için

http://www.youtube.com/watch?v=F3RL4OKOTWo
Sosyal ağlarda paylaş

Eski havasına kavuşması iyi de çok yavaş ilerliyo ya. Yeni arcta biraz hızlanır diye umuyodum ama en basit bi olaya bile dakikalar harcıyolar, One Piece için fazla durağan.

Bir de bu fake straw hat kısımları filan mangada da varmıydı yoksa fillerımsı bişeyler olarak mı sıkıştırdılar araya?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...