Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anime: One Piece (Mangadan spoiler vermek yasaktır) #1

Odune

Öne çıkan mesajlar

yaw baktim herkes en sevdigi anime hakkinda yazilar yazip soruyor bende yazayim dedim.
oncelikle aranizda benim gibi one piece manyagi varmi biliyorumki orada bir yerde benden daha hasta biri kesin vardir.su anda evde olmadigimdan sadece kaizoku-fansub (baskasina degismem) yayinlarini takip edip seyrediyorum. mangasi daha supermis ama ne yazikki firsat olmadi indirmeye.
siz nereden takip ediyorsunuz?
birde serideki favori karakteriniz kimdir?[signature][hline]Dünyasını Kaybedenler Yeni Bir Dünya Kurmak Zorundadır. (David Eddings)
Orewa Kaizoku o ni naru otoko da [Monkey D. Luffy/One Piece]
Sosyal ağlarda paylaş

Çok güzel bir anime .Çok da komik ben televizyondan seyrediyorum.Zaten bir sonunu getiremedim gitti.Karakterlerden benim favorim Roronoa Zoro(Amerikan versiyonunda ''Zolo'') Katana denen icada hastayım zaten...[signature][hline]Give me the drink of the fluid
That disintegrates
And lend me the sweet balm and blessing
Of forgetfulness, empty and strong
Lethe
Oh, lethe

[Bu mesaj Cyan_Bloodbane tarafından 14 Ağustos 2005 17:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

oyy oyyy oyyy süperdir yaa hele ki şahin göz le zoro nun karşılaşması hasta bi bölümdü :P star saolsun yarıda kesit /: pardon rtük lavuğu yarıda kestiii :([signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net
17.00, 19.00 Radyo yayınındayım beklerim hepinizi.

[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i][b]
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonball dan sonra hastasi oldugum animedir kisaca. benim en cok sevdigim karakter basta luffy sonra roronoa zoro. hehe hastasiyim.
bir kac haftadir cartoon networkte amerikan versiyornunu seyrediyorum. yalniz cok kotu bir adaptasyon (sanirim boyle aciklayabilirim) yapmislar amerika icin. neden diyeceksiniz luffy nin adi ruffy, zoronun adi zolo, sanjinin agzindaki sigara lolipop olmus.
birde soylemeden edemiycem her saganin sonundaki BOSS vs LUFFY karsilasmasi beni mest ediyor en cok (numarasini hatirlamiyorum) crocodile'i yumruk manyagi yaptiginda hayatimda bu kadar icimin eridigini hatirlamiyorum (hani hastasiyim dedimya) hehe neyse
siz hangi fun sub'i takip ediyorsunuz??[signature][hline]Dünyasını Kaybedenler Yeni Bir Dünya Kurmak Zorundadır. (David Eddings)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Enishi, 15 Ağustos 2005 04:51 tarihinde demiş ki:
Bir kaç bölümünü Star'da izlemiştim güzel bi animeye benziyordu hep indirmek istedim ama diğerlerinden bir türlü fırsat bulamadım toplam kaç bölüm hangi sub'ı önerirsiniz tek o ağzında sigarayla dolaşan takım elbiseli herif için indiricem...

iste o adam sanji zaten onun yuzunden :) yayindan kalkti. cocuklara sigara icme konusunda ornek oluyormus.
[spo=episode 153] deyinmeden gecemiycem yay bacak bellamy'i tek yumrukta indirmesi acaip hosume gitmisti crocodile dan sonra hic bu kadar keyif almamistim. yalniz kisa bir dovus oldu oda ayri bir konu.[/spo]
ben sana www.kaizoku-funsubs.com oneririm. hani daha fazla bilgi istersen o zaman www.arlongpark.com adresinden cesitli bilgilere ulasabilirsin. haydi kolay gelsin[signature][hline]Dünyasını Kaybedenler Yeni Bir Dünya Kurmak Zorundadır. (David Eddings)
Sosyal ağlarda paylaş

"kender" said:
biraz önce one piece 208. bölümü izledim.
anime mangaya birebir sadık kalınarak yapıldığı için çok hoşuma gitti.
hele izlediğim bölümlerdeki hayalgücü- karekterler. şimdiye kadar okuduğum bütün mangaları aşmış durumda..

kesinlikle izleyin muhteşem dövüş sahneleri-hikaye vb birçok şeyi bu seride bulabilirsiz...
[signature][hline]www.animeturk.net
www.kitap.perisi.com
www.kitaplarin.efendisi.com

türkçe mangalar için
http://www.flameriders.com

2000 cdlik ve 100 dvdlik anime listemi görmek için mail atınız
mailim:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KenshinHimura, 15 Ağustos 2005 12:20 tarihinde demiş ki:
Bende Cok Seviorum Züper...Favori Tabiki Zorro Sonrada Snake Eye...
snake eye kim yaw? o hawk eye olmasin?? hani zorodan sonra favori gosterince.
seri hala devam ediyor simdilik manga 373. chapterda, kaizoku-fansubs 157. episode'u yayinladi. raw olarakda 237 yayinlanmis gozukuyor ama emin degilim.
Sosyal ağlarda paylaş

2 farklı grup ciddi olarak götürüyor şu anda seriyi...
Kaizoku sıfırdan başladı, 157'ye vardı.

Gerusama ise 238'de ama açıkçası ben altyazılarını beğenmiyorum.

Gerusama 220'de başladı, yukarıya doğru devam ediyor.
Benim tavsiyem Kaizoku'dan başlayıp devam etmenizdir.[signature][hline]Türkiye'nin en geniş anime arşivi için;

Mail: [email protected]
MSN: [email protected]

Takaslık ve satılık...
Sosyal ağlarda paylaş

bi ısınamadım ya şu seriye zorla izlecem boş bir zamanımda ama karakterler ne bileyim sevenleride çok... tadilat bi bitse...[signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying
I saw a version of myself I didn't even recognize
On this guitar I'm playing the melody of someone who's passed on
A star falls in the grief of someone who'll never be seen again
Sosyal ağlarda paylaş

Bende pek beyenmedim.Birde şimdi sıfırdan başlayıp 200 küsür bölüm indirmek bayar ya.Birisini hepsini indirdiğinde takas filan yaparız :)[signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

Mirekis lvl60 Orc Shaman -Frostwhisper
Sosyal ağlarda paylaş

yaw kender ve birkac kisi 200 kusur bolumden bahsediyor? hangi fansub grubu yapiyor bu cevirileri? kalitelimi? hani kaizoku-fansub grubuna ihanet etmekte istemiyorum ama yeni baslayan arc garip basladi. devamini merak ediyorum. biliyorum merak kediyi oldurur de iste hastasi olunca bekleyemiyorsun fazla[signature][hline]Dünyasını Kaybedenler Yeni Bir Dünya Kurmak Zorundadır. (David Eddings)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SenariouS, 15 Ağustos 2005 17:02 tarihinde demiş ki:
bi ısınamadım ya şu seriye zorla izlecem boş bir zamanımda ama karakterler ne bileyim sevenleride çok... tadilat bi bitse...
hahaha One Piece sana cok aksiyon gelir sen gir KGNE seyret :P :)[signature][hline]Dünyasını Kaybedenler Yeni Bir Dünya Kurmak Zorundadır. (David Eddings)
Sosyal ağlarda paylaş

kaizoku fansub dan bende kesinlikle vazgeçmem..ama çok yavaş çeviri yaptıkları için devam bölümlerini xeno hk diye bir gruptan indirdim..k-f ye göre iğrenç bir çevirileri-görüntü kalitesi var..
zaten bende merak ettiğim için indirdim..[signature][hline]www.animeturk.net
www.kitap.perisi.com

türkçe mangalar için

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Odune, 18 Ağustos 2005 03:01 tarihinde demiş ki:
said:
SenariouS, 15 Ağustos 2005 17:02 tarihinde demiş ki:
bi ısınamadım ya şu seriye zorla izlecem boş bir zamanımda ama karakterler ne bileyim sevenleride çok... tadilat bi bitse...
hahaha One Piece sana cok aksiyon gelir sen gir KGNE seyret :P :)

senin oralarda dilin uzamış gelde buraları bir kaynaşalım senle :-p[signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying
I saw a version of myself I didn't even recognize
On this guitar I'm playing the melody of someone who's passed on
A star falls in the grief of someone who'll never be seen again
Sosyal ağlarda paylaş

One Piece'i eski heyecanla izlemiyorum artik ne yalan soyliym. konu Naruto gibi civitmamasina ragmen coooook uzadi. Japonya'da 240 kusuruncu bolumu yayinlandi. fansub hala 156'larda.. ama cok uzadi ya, ben sag kalirmiyim bilmiyorum sonuna bunun.

ama sunu da soylemeden edemiycem Zoro dehset orjinal bi herif. harika bi adam yaa..yon bulma duyusu resmen benden beter :D adama kuzeye git dediler, sehirdeki en uzun minarenin tepesine cikti :D kopmustum
Sosyal ağlarda paylaş

Eiichiro Oda, «One Piece Color Walk 1» ArtBook
Jump Comics Deluxe | ISBN 4088592174 | 2001 Year | JPG 2500 x 3900 | 600 dpi | 173 Mb | 108 Pages

indirmek için

http://www.animeturk.net/index.php
[signature][hline]www.animeturk.net
www.kitap.perisi.com

türkçe mangalar için

[Bu mesaj kender tarafından 23 Ağustos 2005 17:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bir kac haftadir cartoon network'de one piece seyrediyorum insan bu kadarmi kotu yapabilir animeyi yaw aklim ermiyor. adamlar cok kotu. gomu gomu noooo .......... seklindeki luffynin saldirilarini goom goom ... seklinde cevirmisler. oylesine goom goom .. seklinde seslendiriyorlarki kizgin oldugu yada ne bileyim ofkeden kopurdugu zaman (orjinaldeki gibi) kizgin oldugu duygusunu vermiyor bana. neden boyle guzel bir yapiti bu kadar siradan yada boktan bir sekle sokarlar anlamiyorum. seyrederken cok kiziyorum ama seyretmedende edemiyorum. simdilik arlong park sagasini yayinliyorlar. arlongla olan dovus guzeldi saganin sonunu bekliyorum aha

Miguvara no Luffy will kick all the pirates asses !! hehehe neyse !!!![signature][hline]Dünyasını Kaybedenler Yeni Bir Dünya Kurmak Zorundadır. (David Eddings)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...