Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anime: One Piece (Mangadan spoiler vermek yasaktır) #1

Odune

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
evet abicim sıkıcı bölümler başladı :/ bi 5-10 bölüm böyle gidecek. ya çok kötü olmuş yani... ekip 2 yıl sonra yeniden birleşmişken uzuun bölümler sonunda biz "heh len" demişken böyle bir flashback olayının olması... arc tüm hızıyla devam etmeliydi bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlış anlaşılmasın, trollemek gibi bir niyetim yok ama çooook uzun zamandır anime izliyorum ve izlemediğim anime parmakla sayılır. One piece de bunlardan birisiydi, arkadaşlarımın övmesiyle daha önce 4 kere başladım ama 100. episode'a gelemeden izlemeyi bırakıyordum. Geçen hafta oturup 500küsürüncü bölüme kadar izledim (whitebeard vs marines) ama küfür ede ede. Karakterler muhteşem, seslendirme süper, hikaye ve yaratıcılık da tavan yapmış ama neden bukadar kötü animasyonlar ve saçma sapan hatalarla dolu bir anime bukadar tutulmuş anlayamadım.Neyini sevdiniz bu animenin ? Mangasını okusam heralde çok daha begenirdim ama her bölüm en az 10dk flashback koymuşlar, ömrüm tükendi valla :)
Sosyal ağlarda paylaş

flashbacki fillera tercih ederim açıkçası. one piece bu konuda çok iyi. hiç filler yok gibi bir şey. yani belirli bir rota üstünde bekleme yapmadan devam ediyorlar. arada fun bölümler çıkıyor ama onlara bile filler denemez.

bilmiyorum one piece'i one piece yapan kavgalardaki canlılık veya çizimlerin süperliği değil. başlarken luffye ayar oluyorsun böyle hani izleyip de luffy kral adam diye başlayan yok animeye. zamanla en sevdiğin adam oluyor sonra ardına 1 favori seçip aç gibi izliyorsun :D
Sosyal ağlarda paylaş

Abi flashback değil zaten şuan. Geçmişte yaşanan fakat bizim bilmediğimiz bir tarih anlatılıyor. Balıkadamların geçmişlerini öğreniyoruz. Fisher Tiger'ı mı biliyorduk ki? Mesela Robin'in çocukluğunu da anlattılar, bence dünya düzeni hakkında epey bi fikrimiz oldu o arc sayesinde.
Sosyal ağlarda paylaş

Masakari said:

hacilitler seri ne zaman bitecek belli mi ? En son grand line a açıldıkları vakit seyretmeyi bıraktım 100lü bölümlerin başları olsa gerek. stream falan demeyin dl edip seyredecem kimin release e dadanayım.

sanırım serinin 7 8 senesi daha var yanlış hatırlamıyorsam oda seriyi 20 sene götürmeyi düşünüyordu
Sosyal ağlarda paylaş

Letsgetthesunshine said:

Krology said:

sanırım serinin 7 8 senesi daha var yanlış hatırlamıyorsam oda seriyi 20 sene götürmeyi düşünüyordu

Oda o kadar yaşar mı, hayır serinin ortasında adama bir şey olursa bildiğin millet kendini keser.

Kolay değil 10 sene.

yok zaten yanlış hatırlamıyorsam adam kendisi de demişti gözlerim görmeye yeterse 20 sene diye
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...