Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni itemler

odium

Öne çıkan mesajlar

O belli olmaz... Ayrica yetenek degil de zerge bakiyor diyene de guldum. Takim PVP'sini iyi yapan alir 10 v 10 karsilasildiginda da. Bana sanki maglubiyetlere bahane olarak `PVPsi kotu zaten oyunun canim.` deniyormus gibi geldi. =][signature][hline]wi$h, the only gay eskimo
Wissy, Gnomest Warrior

Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 25 Kasım 2005 21:29 tarihinde demiş ki:
O belli olmaz... Ayrica yetenek degil de zerge bakiyor diyene de guldum. Takim PVP'sini iyi yapan alir 10 v 10 karsilasildiginda da. Bana sanki maglubiyetlere bahane olarak `PVPsi kotu zaten oyunun canim.` deniyormus gibi geldi. =]

orda alıyo dediğim şey oyun diil HK...
ayrıca hiç umrumda diil zaten orda kazanmak kaybetmek bi anlam ifade etmiyo bana rank peşinde koşan bi insan diilim zaten...
neyse bu konu böle uzarda gider[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 25 Kasım 2005 20:21 tarihinde demiş ki:
BG'leri neden sevmiyorsunuz?

Neden sevmedigimi dilimin dondugunce anlatayim.

War 3 oynamis biri olarak gercekden oyunu cok sevdim ama oyunu sevmemin nedeni cok iyi bir strateji oyunu olmasindan dolayi degil, oyunda arka planda cok iyi bir hikaye var arti cok guzel karakterler var herseyden once bir arthas drami var. Ben cok uzulmusdum arthas icin o zaman :). Ayrica her irk cok guzel yapilmis binalari, uniteleri ne bilim bir tauren war chief in for my ancestors diyip karsi tarafa dalmasi, butun bu ayrintilar warcraft evrenini benim icin cok buyuleyici bir hale getiriyor. Gercekden bir grunt gibi kucuk bir unitenin bile savasmasi orda bana cok gaz veriyor :) OYUNDA RUH VAR boyle anlatayim kisaca.

Wow dada gercekden bu atmosferi az cok olsada buldum pvp serverlarda, ama simdi BG ler bu yukarda bahsettigim herseye aykiri benim icin yani cok yapay ve zorlama birsey !!! Siraya gir bayragi al usse geri don !!! Nedir bu , tamamen oyuna cesit olsun diye konulmus bir sacmalik. Ben o meydan savaslari tadini bulamiyorum BG lerde halbuki raidlerde var bu tad. Pvp yi bitiriyor, raidleri bitiriyor BG ler. Cunku rank kasmak daha kolay orada. Halbuki BG ler olmasa rank kasmak icin surekli bir catisma olacak oyunda, omuz omuza verip savasabilecegiz hep beraber, surekli bir hareket olacak oyunda. PvE serverinde char acmamamin nedeni bunlardi ama simdi PvP nin ne farki kaldi PvE den ?

Oyun boyle ecis bucus bir hale geldi benim icin. Ne bilim koskocaman bir orc warrior yada asmis bir human mage siraya girmis bayragi kapmayi calisiyorlar !!! O bayrak blizzin ....

[Bu mesaj Law tarafından 25 Kasım 2005 22:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 25 Kasım 2005 21:55 tarihinde demiş ki:
Hocam oyle olunca lowbielere oluyordu olan. PVP mi oluyordu? AOE yagar kim daha az AOE'ye girerse rakip tarafa gider vb... Server gocmesini soylemiyorum bile.

Lowbieler eger sikayet ederse gitsinler pve de oynasinlar, alternatifi var, peki benim gibi BG leri istemeyenler icin alternatif yok.Aslinda var oyunu birakmak ama buda blizzin isine gelmez, altin yumurtlayan tavuklari kesemez.
Sosyal ağlarda paylaş

Adam oldurmek icin surekli BG lere girmek zorundasin. Minimum 15 kisiye karsi oynuyosun. Belki ben 2li takilip adam ganklemek istiyorum? Surekli EPL veya WPL de adammi aranacam? Cok oyun denedim su zamana kadar dedigim gibi aralarinda en iyi PvP olani DAOC'tur (oynayanlar bilir mutlaka) ustunede daha gelmedi. Onunda developerlar icine etti..[signature][hline]Proud employee of;
Swissotel Sydney-Retired
Hilton Sydney-Bar Team

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Afterdeep, 26 Kasım 2005 07:02 tarihinde demiş ki:
Adam oldurmek icin surekli BG lere girmek zorundasin. Minimum 15 kisiye karsi oynuyosun. Belki ben 2li takilip adam ganklemek istiyorum? Surekli EPL veya WPL de adammi aranacam? Cok oyun denedim su zamana kadar dedigim gibi aralarinda en iyi PvP olani DAOC'tur (oynayanlar bilir mutlaka) ustunede daha gelmedi. Onunda developerlar icine etti..

Dogru 2 kisi birlesip de Mob ustundeki adamlari kesip egonu tatmin etmene yardim etmeli Blizz. Pardon..[signature][hline]wi$h, the only gay eskimo
Wissy, Gnomest Warrior

Sosyal ağlarda paylaş

ya anlamıyorum bg ler pvp yi oldurdu denıyorda,yok oyle bişi ya.Al yanına 2-3 adam bas bi yeri.Doğra lowbieleri,sonra onların alternatifleri ya da guıldelerınden adamlar gelıcektır kesınlıkle.
Benım bugun 2.7k kıllım fln var [cok az tabıkı] bunun 1.5k sı dışarda olanlardır.Ki kasmadım,Stromgarde,STV,tarren mill gibi yerler doğal raid yerleri sizi serverlar olu herhalde.
Heryerde goruyorum ben,kombata girmemek için sakınmak zorundayım [ki genelde el sallar geçeriz] ki buda aşırı zevkli bişeydir.[signature][hline]By blood and honor we serve
dogu, 11 Kasım 2005 23:12 tarihinde demiş ki:
şehit olmak heralde kutsaldırda.allah demiş şehitlerin yeri farklı(öyle duydum).o zaman hepimiz şehit olalım.hem onurlu ölüosun hemde bi işe yarıyosun tabi önce MİLLİ olmak lazım.(alay etmiyorum ciddiyim ama gencecikken ölmekte koyuyo insana)
Sosyal ağlarda paylaş

aylardır raid to undercity raid to bilmemne yazısı gormedim desem? neden sevmedigimiz anlasilirmi bg yi?

"hergün" istisnasız hergün olan raidler bgler ciktigindan beri yok

2 kisi toplanip gank yapiim olayı degil bu oyunun ruhunu öldürüyor anlamadıgnız sey bu bglerin olmaması gerekirdi ama

$ pwn
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Suark, 28 Kasım 2005 00:32 tarihinde demiş ki:
ya anlamıyorum bg ler pvp yi oldurdu denıyorda,yok oyle bişi ya.Al yanına 2-3 adam bas bi yeri.Doğra lowbieleri,sonra onların alternatifleri ya da guıldelerınden adamlar gelıcektır kesınlıkle.

suark sanırım sen bg çıkmadan önce oynamıyordun yada bglerin gelmesinden kısa bir süre önce oyuna başladın. en az 70 kişiyle hiç tarren millde savunma yapmadıysan, hiç astranaarı basmadıysan bunu söyleme bence.[signature][hline]msn : [email protected] / Rogues Do It from Behind..
[PS]Lightning Vortex Tutorialı
[PS]Twirling Vortex Tutoriali
Sosyal ağlarda paylaş

doru haklısın aslında.[signature][hline]By blood and honor we serve
dogu, 11 Kasım 2005 23:12 tarihinde demiş ki:
şehit olmak heralde kutsaldırda.allah demiş şehitlerin yeri farklı(öyle duydum).o zaman hepimiz şehit olalım.hem onurlu ölüosun hemde bi işe yarıyosun tabi önce MİLLİ olmak lazım.(alay etmiyorum ciddiyim ama gencecikken ölmekte koyuyo insana)
Sosyal ağlarda paylaş

• 14 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...