Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni itemler

odium

Öne çıkan mesajlar

said:
zaidral, 24 Kasım 2005 20:12 tarihinde demiş ki:
benimki daha icten

ayrica casual player konusunda afterdeepe katilmamak elde degil. gunde 2 saat oynayabilen insanlar icin haksizlik bu. herkesin harcayabilecegi saatler yok.
epicler boyleyse artifactler nasil olacak diyorum. yuh ya. o mace nedir blizz sana sesleniyorum Oo

zul'gurub u casual playerlar için koydu işte gidip günde 2 saatle epicleri almak mümkün, veya mc yapan guilde girip bir casual olarak epic donanıma sahip olmak mümkün

bence tam tersi günde 2 saat oynayan adam bu itemlara sahip olsa günde 6-7 saat oynayan adama haksızlık olurdu, sonuçta insanlar emeğinin karşılığını alıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

of karnımda bi açlık hissettim yine daha bugün TUF+donjulio aldım hemen ellerimi o dark edge of instanity e koyasım geldi amma güzel axe miş ya off onu bi paladin hunter yada şaman alsın varya bilemiyorum naparım ama cesedi bile ortalıkta kalmaz okadar bi vahşilik yaparım... bu arada odium teşekkürler bu resimler için gerçekten :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
neverhood, 24 Kasım 2005 22:02 tarihinde demiş ki:
said:
zaidral, 24 Kasım 2005 20:12 tarihinde demiş ki:
benimki daha icten

ayrica casual player konusunda afterdeepe katilmamak elde degil. gunde 2 saat oynayabilen insanlar icin haksizlik bu. herkesin harcayabilecegi saatler yok.
epicler boyleyse artifactler nasil olacak diyorum. yuh ya. o mace nedir blizz sana sesleniyorum Oo

zul'gurub u casual playerlar için koydu işte gidip günde 2 saatle epicleri almak mümkün, veya mc yapan guilde girip bir casual olarak epic donanıma sahip olmak mümkün

bence tam tersi günde 2 saat oynayan adam bu itemlara sahip olsa günde 6-7 saat oynayan adama haksızlık olurdu, sonuçta insanlar emeğinin karşılığını alıyor.

iyi diyosunda bi dolu küçük guild bi dolu insan var oralara hiç gidemiyecek gidip büyük guildler farm yapıcak 1 ay sonra sen orda bi şeyler yapmaya çalışırken çat çut aha öldü /spit yapıcaklar sen iyice beziceksin oyundan... giderek uçuyo zaten itemler...
sonuçta kaç kişi kaç guild var bunları alabilecek olan belli şimdi o adamlar bu imba itemleri alınca ben napim? zaten saçma bi PvP sistemi var bin kişi arasına gir ona vur buna vur ölme HK al zaten saçma BG'ler dışında PvP yapmaya çalışsan adamın senden tek farkı tier 1 set var üstünde sen istediğin kadar kabiliyetli yeteknekli ol naapsan ölmüyo sonra da aman ne kadar süperim pvp de yok rank 14 oldum falan filan... iyice cılkı çıkıyo bu işin

[Bu mesaj carignano tarafından 25 Kasım 2005 01:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya zaten o mace`i bir rogue`ya vermezler. cunku rogue o mace`i alirsa oyunda kesemiyecegi hic bi kimse olmaz cok ciddiyim.
dalrend ile instancelarda ortalama 700-850 arasi sinister vurur bir rogue. dalrend`in damage range 81-151. bu mace in ise 236-313 damage range`i var. sinister`imin kac vuracagini dusunemiyorum bile. yaklasik 1600-1800 sinister vurabilir bir rogue ve bu mace i alip eger mace rogue olursa...
neyse bilemiyorum iste :D[signature][hline]Server: Burning Legion

LvL 60 Nightelf Rogue
Guild: Invadoria

http://wow.allakhazam.com/profile.html?162005

[Bu mesaj Greandisthas tarafından 25 Kasım 2005 04:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

evet paladinlere bir kere daha kazık atmışlar, tebrik ediyorum..

yeni yamaad tier 1 ve 2 epic setlerimiz sadece +healing vermiyor, +spell dmg de vermeye başlıyor lakin bu yeni AQ platelerinde sadece +healing var gene eskisi gibi. lakin şaman mailleri her zamanki gibi +spell effects. sanırım druid leatherları da paladininki gibi. iyi iş becermişler..[signature][hline]Field Marshal Safir of Vita Nova - 60 Human Paladin - Emerald Dream
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...