Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Yaprak Daha Düştü Ağaçtan...

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

Ben uzun süredir Paticik üyesi olmasam da, paticik'in içinde çok sıkı bağlar olduğunu çok iyi görebiliyorum.Yazında herkesten bişeyler var dostum ,okuduktan sonra insan burda olmaktan mutluluk duyuyor.[hline]
karpuz, 02 December 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
You hödö you hödö my self controoool
hödödö hödö Dırırırı DIIIII dırırıııı DIII
Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak...
Sosyal ağlarda paylaş

evet bi sene daha geçti aradan, bazılarımız hala atamadı geçen seneki sıkıntısını, bazıları hala mutlu...[hline]La ultima noche que pas contigo,
La llevo guardada como fiel testigo
De aquellos momento en que fuiste ma
Y hoy quiero borrarla de mi ser

The number you have dialed is walking with his girlfriend please, try again later.
Sosyal ağlarda paylaş

• 11 ay sonra ...
mumi ayrıldı sanırım paticikten ama bunu yine şiir yazarak yaptığı için pek anlaşılır olmadı (ha birde karalama defterine koyduğu için)

isterseniz sözlüğede bakabilirsiniz[signature][hline]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

ne gitti ki adam, neden gitti? başlığı okudum da (baştan sona dersem pek doğru olmayabilir :-) ) birşey anlamadım doğrusu, nedendir öğrenelim de geri döndürelim adamı.. ben de geçen gün "nerede bu adam" diye merak etmiştim..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

benim de gözüme batan bir mesaj vardı ilk sayfada, onu hatırlatmak istedim özellikle son günlerde daha bir anlam kazandı gibi ^_-

buyrun

said:
Azmodai, 31 Aralık 2002 01:19 tarihinde demiş ki:
ciddi diyorum belirli bir duzey var, cyber amelelerden arinmis bir sekilde ortaya cikan bir duzey bu.

baya iyi yani. Insallah bozmaz :) nazardan korusun

*!etrafa tukurur, pepelek bahcesindeki kaleye muska asar*

[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 30 Aralık 2004 23:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

mumi süpper yazmışsın eline sağlık diyicektim ama gitmişsin
:( !!! vallahi ben de duygulandım bayaa. ultima sayesinde bu kadar insanla tanışıp, böyle güzel bi ortamda bulunacağımı bilsem heralde uo'ya daha önce başlardım.
(mumiye not: olur da bi ara burda yazılanlara bakarsan falan söyliyim dedim; eskiciden bisiklet aldım, şimdi modifiye edicem zamanım olduğunda, fotolarını da yollarım hatta)[signature][hline]
Tekel rakısı bu be!
Tam kırkbeş derece.
İki tek attın mı
Doksan oldun demektir,
Yani dik açı,
Biz akşamları dostlarım
Böyle dönüyoruz işte köşeyi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...