Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Yaprak Daha Düştü Ağaçtan...

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

*Bir yaprak daha düştü Ağaçtan...Nasıl başlayayım bilmiyorum,kafam karışık,karma karışık.
"Yaşamak lazım" tarzında bir karışıklık bu.Geçen Yıl 2001-2002 aralarında Kankardeşimle
Yanyana şimdiki kattan bir üst kattaki 10 Tm sınıfımızda otururken,mevsimden mevsime,
Aydan aya,ağaçlardaki değişimi gözlemiştik.İlk önce yeşildiler,yemyeşil..Sonra
Sarardılar,erdemli ve güçlü bir savaşcının yıllar sonra gücünden düşmesi gibi...
Tek tek düştü yapraklar,son yaprağa değin,döküldüler.Şu an kafamı sağa çevirip
Sınıfın camından dışarıdaki o kavak ağaçlarına bakıyorum.Bulunduğum sınıfın yeri
değişti,ben değiştim,çevrem değişti,bir çok şey değişti,belki ben istediğim için
belki olması gerektiği için...Ama öyle ama böyle değişti...
Ağaçlar bu yıl okul açıldığında yemyeşil,gür saçlıydılar.Şimdi ise yerdeki 30 Cm
Kar görüntüsüyle cıscıvlak kalmış bedenlerine bakıyorum..Bir tane bile yeşil yaprak
Kalmamış...

"-Mumi neden uyuyorsun?Mumi ne yazıyorsun?"Uyumak?...Kafamı sıraya dayayıp yazı yazmak
uyumak mı?..Uyuyorsun diyor yüzünü,ismini,soyadını bildiğim güya arkadaşım olan bu kişi..
Bir diğeri laf atıp sinirimi bozmaya çalışıyor..Başka biri,başka biri...Nafile,boşuna kasmayın.

2001 di...2002 oldu.Şimdi ise 2003 olacak.Saçlarım,dış görünüşüm,sokaklar değişti birbir..
Sevdiğim,konuştuğum 3 insan artık yok bu "yeni dünya" toprakları üzerinde..Onlarda değiştiler,
Bu dünyada olmasa bile...

Geçmiş günlerimi okuyorum günlüğümde kimisisüper
,kimisi neşeli,kimisi üzüntülü,kimisi sıkıntılı
geçmiş.."Nasıl olmasını istiyorsam öyle olmuş" dermiyim diyemezmiyim bilemem.Merak ettiğim bir şey var
Ağladığım yada rüya gördüğüm hiç olmamış..Gerçi sevdiğim kızı görmek bile rüyaydı ya benim için..
Gerçi ben zaten Rüya dünyasının kendisindeyim..

"Umutlarını kaybetme sakın" Demişti bir dostum,bir diğeride 18'e gireceğim geyiği geçtiği zaman;
07.01.2002 **********************
"ol bi skm mi olcanm 18 olunca"
demişti..Eski fikirler işte..Neresinden ne çıkarabildim bilmiyorum.

Savaşcı Planını yapar,Kılıcını kuşanır.Rakibini Asla küçümsemez!Korkusunu kalbinden söküp atması,
kendisiyle bir bütün olması gerekir!Kılıcıdır ve kalkanıdır onun en büyük dostu.Öyle ya..

Başarının yolu acıdan geçer der bir Tayland Atasözü..

--------------Yazılış:---28.12.2002 ----Cuma-----School----------------------------

Bu yazıyı yazarken Çok fazla yapacağım çok ayarlıycağım vs vs.. diye düşünmedim..."Yazayım"
dedim yazdım..

********************************2003 te**************************************

Mutluluk,Güç,Para,Şahsi isteklerin,en mutlu anlar,Ruhsal Güç,Hoşgörü,Sevgi,eğlence,Kısaca;
Bütün diledikleriniz Sizinle Olsun!

*Kavgalar Bitsin
*Tartışmalara Son gelsin!
*Tüm Dünyayı,iyilik ve Barış Hüküm alsın!
*Bitmeyen Dostluklar
*Niceleri...

Belki zor olabilir,belki yüreğine ağır gelebilir,belki kötü sözler alabilirsin
ama neden olsa küs biriyle dostluğunu yeniden gözden geçirmelisin...

*!Tenefüs zili çalar bir sessizlik yazarken satırları*

*::::::::::*:::::::::*:::::::::::Geçmiş:Zaman:Olur:Ki::::::::::::*::::::::::*::::::::::::*
Nukem_Verite
BlackRose
Disappear
Karakedi
Popeye
Faerdun
jacabo
Azmodai
Delanoresse
Fizban
BoenPatr
XaeroFarb
Berk
LeadeR
Bonecrusher
baaluo
WaNTeD
Caine
UrZa
Zed
Spyro
Sypro
Nefr
dom
Magic
EmalethTheAbla
arcane
Denth
ghaldszar
Volfied
nonos
invulon
Gunn
Prawler
Black
Wastiee
Athenax
Deamon
EagleEye
LiXaD
WhiteWolf
İce
Kaptan
Mirza_Reis
Ceday
Bishop
Cristian
WolfShade
Wanderer1985
Raider
oOfof
Jankis
Drake
Erling
Foxx
FiXxXeR
suican
The_Mumu
Malsahibi
Qui
hired_gun
Norak
Raistlinn
Sly-One
BabacumMortoss
Sam
Dralnu
BombaciMulayim
Mephisto_
Devil
Othranx
Goarth
Dresquin
Lasatemi_KantareZethBodur
Fallen
.... ;
-Listede mutlaka sende varsındır ama 1 sayfayı geçtiği için buradan kesmek zorundayım!Aklıma gelen
Yazdığım isimleri saydım tam 250 küsür tane....

Eskilere bakıp kimler var demek isterseniz,Sayfanın yukarısından tüm konuları göster deyip oradan biraz
"Nostalji" Yapabilirsiniz kendinizce..

Bir kız arkadaşım olsaydı Pepelek =o= kadar etki bırakmazdı..Ne bileyim,sevgi,hüzün,eğlence,dostluk,küskünlük
herşey var...Burası bir dünya.

*!UrZa, 11 Ağustos 2002 13:00 tarihinde demiş ki:
yok kıyamet bile kopsa pepelek açık kalır korkmayın online desteğimiz Cennet ve Cehennem sınırları içinde de vardır. *

Kırgın,üzgün siteye girip aşırı neşeli çıktığım da oldu,mutlu,sevinçli girip üzgün çıktığımda...
Geriye dönüp bakıyorum...
1 Yıl geçti...Hepimiz geçirdik...365 gün * 24 saat = 8760 saat ediyor...
Yaşam hızlı bir şelale,bizde içinde yüzüşen balıklarız...

What I've felt what I've known
Never shined through in what I've shown
Never be never see
Won't see what might have been
What I've felt what I've known
Never shined through in what I've shown
Sosyal ağlarda paylaş

hey gidi..

melankolimiz eksik olsaydı bir yılbaşı bari, gene kurtulamadık.. :)

liste için özellikle teşekkürler, çok güzel oldu..[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajli Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 31 Aralık 2002 00:55 tarihinde demiş ki:
dolu dolu yaşayın önemli olan bu...
carpe diem

now i'd like you to step forward over here. they're not that different from you, are they? same haircuts. full of hormones, just like you. invincible, just like you feel. the world is their oyster. they believe they're destined for great things, just like many of you, their eyes are full of hope, just like you. did they wait until it was too late to make from their lives even one iota of what they were capable? because, you see gentlemen, these boys are now fertilizing daffodils. but if you listen real close, you can hear them whisper their legacy to you. go on, lean in. listen, you hear it? --- carpe --- hear it? --- carpe, carpe diem, seize the day boys, make your lives extraordinary.

[hline]I am the Fallen
You are what my sins enclose

I seek deer
Sazanlar Kulübü müracat formu
[hline]HeadShot..!

[Bu mesaj Dralnu tarafından 31 Aralık 2002 00:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Gercekten baya Guzel yazmissin Halfmumi
burada gercekten cogu kisi ile diyaloğa gecilmese bile o kisini bir katkisi var bu konuda azmodai ye katiliyorum birde burada belirli bir seviye var belki bunun olusmasinda site yoneticilerinden cok kullanicilarinda etkisi var
Boyle devam etmesi dilegiyle.....[hline]L.E.Q.U.I.E.R.A.: Lifelike Electronic Quadruplet Used for Intensive Exploration and Rational Assassination
Sosyal ağlarda paylaş

hatırlatayım dedim ufakca :
http://www.ultimatr.com/news/yazilar/syf20011016_3812.php

Ema Ablamın o olayı

Bonepatr ımızn o sözleri

Ve Hdd mdeki upload etmeye üşendiğim 500+ SS ...

:hüzün:[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining
Findovz?Yeah!it Sux!Linux Rule...
Sosyal ağlarda paylaş

Gün gelirde buradan,aramızdan biri ayrılırsa, asla ama asla unutulmayacak...
Kalacak benim Hddde sslerde
Kalacak bir print edilmiş Pepelek forum sayfasında..
Kalacak geyiqlerde...
Kalacak Yüreklerde![hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Findovz?Yeah!it Sux!Linux Rule...
Sosyal ağlarda paylaş

Ciddiyim tekrar tekrar okuyorum.Benim gibi katilimi minimum düzeyde birini bile unutmayip ekledigini görünce bogazima bir tikanma hissettim aglayacak gibi oldum.Salakca gelebilir ama cidden harika bir sey yapmissin.

Sana da mutlu yillar.Hey gidi günler be :)

Bir de gönderdigin su linke bakip ic cekiyorum.Nasil da gecti koca bir sene...

http://maceracicavit.kolayweb.com

28.04.2002 tarihinde bir gazla baslamistik.Unutulup gitmistir diye düsünürken sayfada hala adimi görünce daha da sasirdim ve duygulandim.

Hatta gecenin birinde 2002 nin 4. ayinda icq ya ekleyip oyun isine ara verildikten sonra bir daha asla konusmadigim adamin bana gelip iyi yillar dilemesi ve simdi su gördüklerim...Ne desem ki arkadas :)

Bu mudur?
Evet budur!

Tesekkürler Halfmumi[hline]Yok lem imza fln...De get!
Sosyal ağlarda paylaş

ss'ler süper valla mumi, bir kitap çıkarsan 11000 satar kesin.. :)

ekleme: babacum nereden hatırlattın o muhteşem şarkıyı birden, helal olsun sana..[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajli Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!

[Bu mesaj Sam tarafından 31 Aralık 2002 02:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Guzel yazmissin halfmumi, bende kimi zaman bende gecmis gunlerin ozlemini ceksemde hep gelecege bakmak gerekir. Gecmisi dusunmek birsey kazandirmiyor insana ama bu gunler guzel anilardir yaslaninca belki akliniza gelir bir tebessum edersiniz, belki seneler sonra pepelek hala burda olur kimbilir ama gun gelicek butun bildikleriniz, sevdikleriniz hayata atilacak ve eskisi gibi aramizda olamayacaklar tipki bugun Karakedi, Athenax, Dominus, Osmosis, Popeye, Broderin, Kumadam ve adini saymadigim bircok dostum gibi. Her ne kadar 40 yilda bir girselerde gercek hayat agir basiyor, cunku zaman gectikce insanin sorumluluklari artiyor ve zamanini daha verimli kullanmalari gerekiyor. Yani demek istiyorum ki birbirinizi kirmamaya calisin ki aklinizda guzel anilar kalsin sadece. Ben cok insan kirdim bugune kadar benim gibi olmayin.[hline]I am here in town to kick ass and chew bubblegum and i am all out of gum.
Sosyal ağlarda paylaş

Cok guzel bir yazi mumi , alip goturdu beni ; butun hayatimi , yasadiklarimi , sevdiklerimi , sizleri , deger verdigim herseyi gozumun onunden gecirdi.

Tesekkur ediyorum hersey icin , ne diyebilirim ki daha.. :)[hline]Black Wind always follows
Where my black horse rides.
Fire's in my soul
Steel is on my side!

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...