Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Episode III: Revenge of the Sith

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

daha eski bölümlerini izlemeye çalışıp en fazla 5 dk dayandığım bir seri...
yeni filmine dün gittim..darth vader yeni oluştu felan şaşırdım kaldım daha önce yokmuydu felan diyodum arkadaş meğer bu son 3 filim aslında ilk 3 filimmiş...adam son 3lüyü ilk başta yapmış ama baktıki tutuyo bunlarıda çekmiş...para hırsı yane :)

hiç alakam yoktu filim ve konusuyla ama Yoda ya bayıldım güzel filimmiş te ilk yarıda gerçekten uyku bastırdı 2. yarı güzeldi...

birşey daha film serinin takipçilerine hitap ediyor...mesela benim gibi hiç alakasız biri gitse başlarda çok zorlanıyor...tek kötü yanı buydu yani...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

ya koskoca sıth lorda knightla mı gıtcek adam =)[signature][hline]Mandooo, 13 Şubat 2005 15:49 tarihinde demiş ki:
bi bilimsel olay daha var...erkekler anneleri gibi kokan , kadınlar ise babaları gibi kokanlara karşı hassaslar...artık ne kadar iğrenç kokuyosak kimsenin ilgisini çekemiyoruz...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mandooo, 28 Mayıs 2005 10:41 tarihinde demiş ki:
yeni filmine dün gittim..darth vader yeni oluştu felan şaşırdım kaldım daha önce yokmuydu felan diyodum arkadaş meğer bu son 3 filim aslında ilk 3 filimmiş...adam son 3lüyü ilk başta yapmış ama baktıki tutuyo bunlarıda çekmiş...para hırsı yane :)

hiç alakam yoktu filim ve konusuyla ama Yoda ya bayıldım güzel filimmiş te ilk yarıda gerçekten uyku bastırdı 2. yarı güzeldi...

birşey daha film serinin takipçilerine hitap ediyor...mesela benim gibi hiç alakasız biri gitse başlarda çok zorlanıyor...tek kötü yanı buydu yani...

Zaten alakasız biri zart diye filme ortasından dalmasın ama di mi :)[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...

[Bu mesaj Rewendor tarafından 28 Mayıs 2005 11:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eldar, 28 Mayıs 2005 11:47 tarihinde demiş ki:
nası ki kavgaya gidilirken kahvede kim varsa 3-5 toplayıp gidersin,bu da aynı şekilde o anda temple da kimler takılıosa hadi demiştir mace windu yürümüşütür,koskoca jedi master bi sith ten tırstı deddirttirmez bence..Delikanlılığa sığmaz.

yok abi bu jedilarda iş yok..hayal kırıklığı yaşadım sith elemanlar daha piskopat...bi de anlamadığım o zenci eleman o sith i kıstırmıştı kılıç tam boğazının dibinde duruyor...bi baktım kılıcı havaya kaldırdı kafayı uçurcak güya...e tabi sen kolunu kaldırırsan o kolu keserler...

it kılıcı girsin adamın gırtlağına ne kasıyosun havaya kaldır felan..yok abi bu jedilarda iş yok kof bunlar kof...şov peşinde bunlar...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi sen söyleyince dikkatimi çekti gerçekten, Long Sword kullanmıyosun ki daha sert vurman gereksin, lightsaber kullanıyosun, değdirsen kesecek zaten =)

Ama olsun, Dark Side'a da yatkın birinin orda hıncını almak için lightsaberla kafasına kafasına vurmak istemesi doğal karşılanabilir..

Ayrıca Windu ne yapsa kabulümüzdür =)[signature][hline]Sadece internetten arama yaparak ayda 24$ dolar kazanmak için tıklayın..
John_Petrucci, 23 Ocak 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
Neil Armstrong muson du zaten.Beklenir ondan
Sosyal ağlarda paylaş

saçma abi bazı kısımlar yani...elinde ışın kılıcı var sopa tutmuyonki itikle yeter...
değiştirme:yani tamam film hayal ürünü ama hayalde olsa biraz mantık arıyor insan :)[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj Mandooo tarafından 28 Mayıs 2005 12:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

laflarınızdan daha önce kimseyi öldürmemiş olduğunuz rahatça fark ediliyor..Şimdi Mace windu orda öldürüverse ne zevki var işin, herif sithlik yapmış bunca sene zınk diye öldüğünü bile anlamadan ölücek.Oysa ki kılıcı havaya kaldırdğında gözlerindeki korku,saniyler sonra yaşamının sona ereceğinin bilincinde olması... işte bunlar için öldürmeye değer.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eldar, 28 Mayıs 2005 12:13 tarihinde demiş ki:
laflarınızdan daha önce kimseyi öldürmemiş olduğunuz rahatça fark ediliyor..Şimdi Mace windu orda öldürüverse ne zevki var işin, herif sithlik yapmış bunca sene zınk diye öldüğünü bile anlamadan ölücek.Oysa ki kılıcı havaya kaldırdğında gözlerindeki korku,saniyler sonra yaşamının sona ereceğinin bilincinde olması... işte bunlar için öldürmeye değer.

Ha sen öldürdün yani ?[signature][hline]Sadece internetten arama yaparak ayda 24$ dolar kazanmak için tıklayın..
Sosyal ağlarda paylaş

abi geçiceksin bunları...en büyük düşmanları o anladığım kadarıyla ben hiç düşünmem o diğer genç elemanada hiç laf etmeden önce onu öldürürüm öyle öbür elemana laf anlatırım...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

bi de abi bu jedi academy oyunlarında felan kılıç fırlatma vardı...filmde hiç görmedim başka filmlerde yapıyorlar mı?[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Yoda filmin bir yerinde, sanırım Jedi Temple'a girdikleri sırada, yapıyor, hatta sonra clonetrooperın üstüne çıkıp lightsaberı gövdesinden çıkarıyor..[signature][hline]Sadece internetten arama yaparak ayda 24$ dolar kazanmak için tıklayın..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zamo, 28 Mayıs 2005 13:09 tarihinde demiş ki:
Darth Vader da ya 5de ya da 6da Luke'a kılıcını fırlatıyordu.

6da atıyordu, bütün bi platform yıkılıyordu. oha fln oluyordunuz :P
herkese merhabalar bu sırada[signature][hline]the sky above...was the color of television, tuned to a dead channel
Sosyal ağlarda paylaş

said:

benim gibi star wars fanatiği bile olmayan biri biliyor asıl trilogy'nin öncesini anlattığı.
ayrıca para hırsı değil. diyenlere de asla katılmıyorum.
adamlar mis gibi film çekmişler.
eski star wars trilogy'i tekrar izledim. orda anlatılan birçok şey bana çok daha anlamlı göründü. "aa bak bu episode 2'da geçiyordu" felan diyebildim. eğer asıl üçlemeyi böyle anlamlandırabilecek bir seri varsa, para hırsı diyemeyiz. fanlara hediye diyebiliriz en fazla fazla

said:
birşey daha film serinin takipçilerine hitap ediyor...mesela benim gibi hiç alakasız biri gitse başlarda çok zorlanıyor...tek kötü yanı buydu yani...
said:
Bivrip, 28 Mayıs 2005 11:22 tarihinde demiş ki:
bi serinin 3. filmi yani hem öncesi hem devamı war normal böle olması
kimse matrix 3 e gitse annamazdı..

e yani boşuna episode III dememişler.[signature][hline]Beş Hececiler

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 28 Mayıs 2005 15:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:

bizim 3 arkadaş hiç bilmeden etmeden gittiler ve acaip eglendiler. george lucasa tapma belirtileri baş gosterdi vs. may the force be with you demeye başladılar. 4,5,6 . filmleri istediler...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

para hırsı değil yalnız bugunlerı dusunerek olsa gerek cok ıyı bır pazarlama taktıgı olmus dıye dusunuyorum[signature][hline]Savaşacak gücün yoksa,silahını düşmanına ;
Yönetebilecek kudretin yoksa,beynini sana boyun eğdirene ;
Uğrunda ölebilecek bir amacın yoksa,aşkını nefretine sat...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mandooo, 28 Mayıs 2005 12:00 tarihinde demiş ki:
saçma abi bazı kısımlar yani...elinde ışın kılıcı var sopa tutmuyonki itikle yeter...
değiştirme:yani tamam film hayal ürünü ama hayalde olsa biraz mantık arıyor insan :)

bazı şeyleri biraz daha anlamlı kılmak gerekseydi zaten 6 filmi de baştan çekmemiş gerekecekti. darth vader olmuycaktı, daha farklı şeyler gelişecekti, belki sithler tamamen yokolacaktı, luke jedi olmuycaktı, kyle katarn belki hiç varolmuyacaktı...
vs vs.
yani episode 4'e bağlıyabilmek için bazı şeyler olması gerekliydi "yaw windu kes işte şu sidious ile anakin'i neden salak salak duruyorsun" gibi yorumlar biraz gereksiz kalacak. sabit bir senaryoya bağlamak zorundasın. anakin ve sidious'u öldürerek yapamassın bunu.

ha tabii buna rağmen sidious'un windu'nun yanındaki jedileri katır kutur kesmesini açıklamıyor bu. en dandik jedi olsa bile bir iki saniye fazla dayansın heyecanlı olsun ama...[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...