Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kaslı Olduğunuzumu Sanıyorsunuz?

Xaero

Öne çıkan mesajlar

blackchaos tamam bu da bi vücudu yorma yolu diğer spor dalları gibi
ama kusura bakma, sürekli ilaç alıp sınırlarını zorlayıp vücudunu insan denemeyecek hale getirmeye benm spor diyemiyorum tam olarak...[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ben tanıyorum bu arkadaşı...

Bunun arı sokmasına alerjisi vardı geçenlerde de bi kovan dolusu arı musallat olmuştu ondan bunların hepsi kanmayın buna :)

-------------------------------------

Çok estetik vücutlu body builderlar da var ama bu gerçekten gördüğüm en kötüsü... bicep ve tricepler özellikle kas değilde gerçekten şişmiş veya iltahaplıda ondan öyleymiş gibi duruyor...

Ayrıca şu adama hasta olucak pek fazla kız tanımadım şu zamana kadarda...[hline] I'm not a man of too many faces...
The mask I wear is one...
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bizim ''biology concepts'' kitabında bu adamdan 10 katı kadar daha fazla kası olan bi herifin resmi ehe bu hiç bişey yani daha hasta ruhlularıda var[hline]''Daha fazla gururla yaşama imkanı kalmayan bir savaşçı gururuyla ölmelidir'' - Friedrich Nietzsche
Bu savaşın tek galipleri kudretli insanlar olmalıdır. Kara Taht İmparatorluğu ve Lordu ElNor Daermon
Sosyal ağlarda paylaş

walla ne kıztavlamak olmalı amaç nede başka bişi amaç sadece spor yapmak ve vücudu zinde ve saglıklı tutmak olmalı ben bunun için vücud çalışıyorum ve doğal besinlerle bir beslenme tablom var asla ilaç kullanmadım hatta vitamin hapı bile kullananmamda ihtiyacanız olan herşey doğada mevcut çok ağırda çalışmam kimisi kollarının boyutlarını vermiş önemli olan o boyut içindeki yağ ve vücutla oransıtısıdır.Mesela kollarım 35 cm çok kalın olmasalarda vücut ile orantılı ve yağ dokusu epii az vs vs[hline]Thief of pepelek
Sosyal ağlarda paylaş

Bu resimdeki adam basit anlamda bodybuilding yapmamış ki. Bisepslerini geliştirmiş. Hatta abartmış.

ps: Aklıma geldi lisede gittiğim salondaki hoca masasından yere düşen kalemi almak için iki saat uğraşıyordu yoksa aniden alırsa kramp giriyormuş. Hey allahım.[hline]In God I Trust
For Rest I Just Test

Sosyal ağlarda paylaş

• 10 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...