Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kaslı Olduğunuzumu Sanıyorsunuz?

Xaero

Öne çıkan mesajlar

sole diim cidd anlamda bateri caliscaksan bişiler düsünerek koldan calan ve ole kas yapan ki ciddi yapilir adamdan bi bok olmaz bateri bilekten calinir a4 ü duwarda tutma da o olay bilek guresinde yenilmezsin..ama asmis baterisler kolay sarkilarda davulu ciddi DÖVER sov olsun die o ayrı..bakmanızı rica ediim one da lars bridge koldan mı bilekten mi wurur..[hline]you can't kill me 'cause im already InsiDe you!
my potentIaL is nothing but zero..
come and free your hate !!
.--.-..- .--..-.. .--.-..- .--.--.. ....--.- ....-.-.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Popeye, 02 Şubat 2003 11:43 tarihinde demiş ki:
lol double dragondaki abobo`ya benziyo[hline]Prince"Kazuyama" Cratty
Nick "KuLee" Miyashiro
Brainnn

[Bu mesaj Popeye tarafından 02 Şubat 2003 11:49 tarihinde değiştirilmiştir]
eheue evet bende ona benzettim[hline]Kings Of Chaos - Tıklayın, dünyayı birlikte yönetelim!
Sosyal ağlarda paylaş

Deamon zaten kası yapan şey o tripler değil mi :)
Biliyorum kamçı hareketi, baterist dediğin istediği kadar sert görünsün, karıncayı zkip belini incitmeyecek tiptir. Ama mesela Duman konserinde (BG konseri diicem, admna adamı görememiştim orda) baterist şov tribine girdiği için kolları da hareket ediyo. Yoksa bateristlerin omuz kasları (biseps ve triseps di galiba bilmiyorum) o kadar da gelişmez, asıl gelişen masa tenisi oynayanlarda da olduğu gibi dirsek altındaki kaslar oluyo :)[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'
Sosyal ağlarda paylaş

Kızlar kaslı erkeklere bakar.
Ama üstteki gibi havyani tipleri kastetmiyorum.

Mesela Calvin Klein mi ne son zamanlarda sarışın bir erkek çıkarmıştı. Hatta Hürriyet'te Ayşe adlı yazar onu konu mankeni yapmıştı bir yazısında. Bu adam şöyle süper böyle süper demişti. Özgür çocuk diyip şımartmıştı.

O tip kişileri kastediyorum ben. Bizim eleman gibi havyani kaslıları değil.

Kasa bakan kız morondur demişsiniz. O zaman şimdiye kadar tüm kızlar moron. Çünkü kası önemsemeyen, göbeği önemsemeyen, akıllı fazla kız görmedim ben.[hline]I am QAOSbringer!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 02 Şubat 2003 12:55 tarihinde demiş ki:
sen kendi resimlerini de koy.

hmmm şimdi herkes 50 santimlik pazulara sahip olduğunu söylüycek.
Benim gibi göbekli bir allahın kulu daha yok mu peki, herkes kaslı mı?[hline]I am QAOSbringer!

Bende bira göbeği var. Eritmeye kasıoz işte zaten askere gittimi istesemde istemesemde eritecekler ya :)[hline]Her oyun bittiğinde $ah ve Piyon hep aynı kutuya koyulur...
XÆ®ø ƒâ®ß®Ìgh™[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de de göbek var, 70 kilo nerden geliyo sanıyosunuz, biskrem + süt denen şu vazgeçileemz ikiliden... bi de biradan var, ama fazla değil o

Yaşasın çikolata! Vücudum orantısız benim işte, kollar geri kalana göre fazla gelişmiş[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...