Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bi kız var

Misafir Guest

Öne çıkan mesajlar

said:
Famy, 10 Kasım 2005 21:37 tarihinde demiş ki:
kıza kanma cok ya umut werıp bısey yokmus gıbı dawranabılır.
sen yaptn ordan biliosn galiba?? şaka bi yana başıma gelmişti daha önce biliyorum ama gözler herşeyi söyler derler ya bu kızın gözlerine bakınca öyle bşy yapabilcek birini görmüyorum...[signature][hline]Ex Malruthion.

[Bu mesaj bizsiziarariz tarafından 10 Kasım 2005 22:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 12 yıl sonra ...
TAŞINDI said:

Uzatmıcam..bi kız var 2-3 yaş büyük benden+sevgilisi var bugün yanıma oturdu okulda(aynı sınıftayız) baya bi konuştuk yakın davrandı çok sürekli soru sordu adın ne nerde oturuosn hangi okuldan mezunsu vs. ders programımı aldı inceledi çoğu dersimiz aynı saat aynı sınıf ne güzel dedi..umutlanmamak için kasıyorum ama bilmiyorum..[signature][hline]Ex Malruthion.
Of bu olayın sonu ne facia olmuştu ya asfasdf
NECROMANCY, BITCH.
Sosyal ağlarda paylaş

abi kız nişanlıydı.

2 sene falan sürdü bu olay

ben 50 kere görüşmek istemiyorum falan dedim. kız kardeşi ailesi falan öğrendi, rezillik çıktı.

sonra evlenmeden önce geldi bir şey söyle evlenmeyeyim demişti, mutluluklar demiştim (öküz gibi aşıktım hala) sonra o ettiğim lafın ağırlıyla baya bir dağılmıştım.

şuan evli çocukları falan var.

2-3 sene önce yolda gördüm gülümsedi sdf.

sonuç olarak, iyi yapmışım sdf
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

abi kız nişanlıydı.

2 sene falan sürdü bu olay

ben 50 kere görüşmek istemiyorum falan dedim. kız kardeşi ailesi falan öğrendi, rezillik çıktı.

sonra evlenmeden önce geldi bir şey söyle evlenmeyeyim demişti, mutluluklar demiştim (öküz gibi aşıktım hala) sonra o ettiğim lafın ağırlıyla baya bir dağılmıştım.

şuan evli çocukları falan var.

2-3 sene önce yolda gördüm gülümsedi sdf.

sonuç olarak, iyi yapmışım sdf

abi iyi yapmışsın da dramayı atlama işte, rezilliği falan bi ballandır :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...