Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ve Tanrı Alex'i yarattı...

Eternal

Öne çıkan mesajlar

hagi>alex diyosunuzda cok sacma konusuyosunuz..alex kac yasında hagi turkiyeye geldiginde kac yasında..alex in su anki haliyle bile hagi den bence - si yok + si var(bu + centilmenligi kalitesi) alex 30 yasına ne olacak kimse soyleyemez..hagi i de izledim alex i de izliyorum..hagi nin + sı neydi ki? hakemlere her fırsatta itiraz etmek hakemlere tukururdu..oskar a aday oyuncuydu(kendini yere atması)sonucta cirkef herifin tekiydi..futbol bu degil ki?futbol centilmenliktir kalitedir..bu 2 si de hagi de yoktu..sırf iyi adam calımlıyor iyi serbest vurus kullanıyo diye bu adam iyi futbolcu olmaz..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Way, 03 Ekim 2005 01:46 tarihinde demiş ki:
hagi>alex diyosunuzda cok sacma konusuyosunuz..alex kac yasında hagi turkiyeye geldiginde kac yasında..alex in su anki haliyle bile hagi den bence - si yok + si var(bu + centilmenligi kalitesi) alex 30 yasına ne olacak kimse soyleyemez..hagi i de izledim alex i de izliyorum..hagi nin + sı neydi ki? hakemlere her fırsatta itiraz etmek hakemlere tukururdu..oskar a aday oyuncuydu(kendini yere atması)sonucta cirkef herifin tekiydi..futbol bu degil ki?futbol centilmenliktir kalitedir..bu 2 si de hagi de yoktu..sırf iyi adam calımlıyor iyi serbest vurus kullanıyo diye bu adam iyi futbolcu olmaz..

haginin +si neydi demisinde, hagideki futbol zekasinin 10da 1i yok alexde. hagi sadece anadolu takimlarina karsi parlayan bi oyuncu degildi, avrupada yaptiklari ortada. kisilik olarak alex daha efendi eyvallah ama oyunculuk olarak karsilastiripda, esit goruyorsan bu adamlari, futboldan zerre anlamiyorsun diyebilirim sadece.
ayrica hagi'yi buyuk futbolcu yapan en onemli seylerden biri hirsiydi. bu hirs yuzunden hakemlere karsi agresif davranmistir hep. ama kendini yere attigini hic hatirlamiyorum. ha futbol centilmenlik ve kaliteyse anelka futbolcu degildir o zaman dunku olaydan sonra.[signature][hline]fol lol the doh fol the day

[Bu mesaj enema tarafından 03 Ekim 2005 02:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hagi türk futbolundaki ve tribünlerdeki rezilliğin baş sorumlusudur. saygıyı hiçe sayan bu basit anlayış türkiyedeki çoğu kesim için bir din, hagi de bunun peygamberi olmuştur. bu kesim yine kendine zarar vermiştir. Sonuçları da şu anda ortada... kimisi küme düşme potasında kimisi "annesinin ligi"nde kulübünün kapısına kilit vurulmak üzere.[signature][hline]Anelka futbolu bıraksın; yoksa biz insanlığı bırakıcaz..
Sosyal ağlarda paylaş

hagi'yi tribunlerdeki rezillik icin suclamak cok sacma. ingilterede hagiden daha beter oyuncular vardi(keane, cantona) ama maclarini izlerken imreniyoruz adamlara. demekki sucu futbolcularda degilde baska birseyde aramak lazim[signature][hline]fol lol the doh fol the day
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elektrot, 03 Ekim 2005 00:46 tarihinde demiş ki:
Hakkaten yav, yeni bi modumuz olmuş. Sesimiz bir yerlere ulaşmış demekki.
Hayırlı uğurlu olsun.

iğnelemelerimiz diyecektin sanırım
hayır talep olduğu için değil Mavi teklif ettiği için uygun görüldü, oldu[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternal, 03 Ekim 2005 07:53 tarihinde demiş ki:
said:
thug_life, 03 Ekim 2005 00:34 tarihinde demiş ki:
sergen yalcın alex den 10 gömlek üstün değilse bende futbolu bilmiyorum

Futbolu bilmiyosun.

sergen yetenek olarak bıle Alex kadar yeteneklı degıl ayrıca sadece yetenek ıle karsılastıramayız.Sergen kendı kendını bıtırmıs kendı ısıgını sondurmus bır oyuncudur.Alex karakter olarak da sergenden cok ustundur...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackRose, 03 Ekim 2005 07:39 tarihinde demiş ki:
said:
elektrot, 03 Ekim 2005 00:46 tarihinde demiş ki:
Hakkaten yav, yeni bi modumuz olmuş. Sesimiz bir yerlere ulaşmış demekki.
Hayırlı uğurlu olsun.

iğnelemelerimiz diyecektin sanırım
hayır talep olduğu için değil Mavi teklif ettiği için uygun görüldü, oldu

İğneleme ha, peki siz ona öyle deyin.
Zamanında basit bir benzetmeme de hakaret demiştiniz. Alıştım artık.
Teklifle olacağını bilseydik biz de bulurduk aramızdan teklif edecek birilerini. Ama yanlış anlaşılmasın, Mavi'ye de güvenimiz sonsuz.[signature][hline]" We're not a threat. We're salvation.
The world will have to deal with us. "
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Odim, 03 Ekim 2005 11:46 tarihinde demiş ki:

sergen yetenek olarak bıle Alex kadar yeteneklı degıl ayrıca sadece yetenek ıle karsılastıramayız.Sergen kendı kendını bıtırmıs kendı ısıgını sondurmus bır oyuncudur.Alex karakter olarak da sergenden cok ustundur...

Sergen bence "yetenek" olarak (Tanrı vergisi dedikleri, doğuştan gelen yatkınlık) Alex'in çok üstünde bir oyuncu
ve bu konuda kendimden çok eminim. Ama takıma Alex'i mi alalım Sergen'i mi deseler Alex derim. Çünkü Alex'in vereceği şey çok daha fazla ve güvenilir..[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternal, 03 Ekim 2005 07:53 tarihinde demiş ki:
said:
thug_life, 03 Ekim 2005 00:34 tarihinde demiş ki:
sergen yalcın alex den 10 gömlek üstün değilse bende futbolu bilmiyorum

Futbolu bilmiyosun.

:D :D :D[signature][hline]Şerefliyiz çünkü futbolu ayakla oynuyoruz...
(Daum Konya maçından sonra dedi ki :Anelkanın attıgı gol normaldi )
Sosyal ağlarda paylaş

Teknik oyuncular sahada yavaş görünür. Oysa ki futbolda bir tabir vardır " bel kırmak " karşısına gelebilecek her rakibin belini kırarlar. Bkz : Alex, Sergen, Hagi.
Alex her an skoru değiştirebilecek bir yıldızdır. Bunun aksini idda edenin futbol anlayışından şüphe ederim. Başlarda herkes gibi bende Alex'i tanımıyordum ve " Küçük maçların büyük adamı" lakabını bende sıklıkla kullanıyordum.
Fakat attığı rövaşata, psv maçında Anelka'ya bakmadan attığı o pas, dünkü maçta Nobre'nin "bademciğine" misali attığı orta... Bunlar yeteneği baz alırsak üst seviye işler.
Sergen'e baktığımızda gerçekten büyük bir yıldız. Aynı şekilde yaşına rağmen hala büyük işler yapmakta.
Attığı frikik golleri, çalımlar, paslar gerçekten insanın ağzını açıkta bırakıyor.
Haa Alex mi? Sergen mi? Derseniz tabii ki Alex derim. Ama Sergen 5-6 yaş daha genç olsa ki bu yeteneğiyle demiyecem o zamanda aynı yeteneğe sahipti, O zaman Sergen derim.

Alex'i şuan günümüz Türkiyesinde ve bazı Avrupa ülkelerinde çoğu takım oynatmak ister. Umarım Fenerbahçe Alex'i olumlu yönde kullanır ve iyi para kazanır.[signature][hline]Birgün Ressamlar Türk'ün Simasını Yitirirseler Yıldırımı Alıp Resmetsinler.. M.Kemal
| Mail | : [email protected]
| Radio | : Wj ErgenekoN
| Forum | : Insight

Insight'ı Kalbimde Ya$atıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

tanrı alex i yarattıda brezilya milli takıma bi türlü sokamadı. niye acaba? küçük maçların adamı tipinde meymanet olmayan saçlarından nefret ettğim bu kişi nasıl oluyoda ilah oluyor anlamıyorum. ne iğrenç bi ligimiz varki böyle şaklabanlar kral oluyo.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elektrot, 03 Ekim 2005 12:13 tarihinde demiş ki:
...
İğneleme ha, peki siz ona öyle deyin.
Zamanında basit bir benzetmeme de hakaret demiştiniz. Alıştım artık.
Teklifle olacağını bilseydik biz de bulurduk aramızdan teklif edecek birilerini. Ama yanlış anlaşılmasın, Mavi'ye de güvenimiz sonsuz.

ben öyle demiyorum, öyle
orda burda diyecek söz bulamayıp sürekli laf attığın aşikar, hoş ben bunları da ciddiye almamıştım ama burda da gelip demek ki sesimiz bir yerlere gitmiş dediğin için yazdım

basit benzetmeni biz hakaret olarak almadık şikayet eden şahıs aldı ve şikayet etti, biz gereğini yaptık, laf ebeliğine gerek yok şimdi[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nvda, 03 Ekim 2005 13:05 tarihinde demiş ki:
tanrı alex i yarattıda brezilya milli takıma bi türlü sokamadı. niye acaba? küçük maçların adamı tipinde meymanet olmayan saçlarından nefret ettğim bu kişi nasıl oluyoda ilah oluyor anlamıyorum. ne iğrenç bi ligimiz varki böyle şaklabanlar kral oluyo.

lol koca mı arıyorsun yoksa manken mi tipinden sanane sen oynadıgı futbola bak.[signature][hline]Absolut, 22 Eylül 2005 14:11 tarihinde demiş ki:
Belki yenildik ama dana gibi bağırdık diye hava atan bir biz varız herhalde
Sosyal ağlarda paylaş

Kaka'yı kesip Alex'i oynatmalıydı haklısınız.
Allahım bu nasıl bir görüştür.
Alex iyi futbolcudur tamam ama Kaka'dan iyi değildir veya Brezilya orta sahasında oynayacak kadar iyi değildir.

Bunuda aklınızın bir kenarına yazın ELİNİZLE :)[signature][hline]Birgün Ressamlar Türk'ün Simasını Yitirirseler Yıldırımı Alıp Resmetsinler.. M.Kemal
| Mail | : [email protected]
| Radio | : Wj ErgenekoN
| Forum | : Insight

Insight'ı Kalbimde Ya$atıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...