Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount & Blade

Nosfe

Öne çıkan mesajlar

Xenocide said:
couch lance nasıl yapılıyor bi anlatır mısınız?

Mızrağı al, atın üstüne çık.
Atla koşmaya başla.
At bir miktar hızlanınca adamın mızrağını koltuğunun altına alacak otomatikman. Bu noktadan sonra saldırı için mouse'un tuşuna fln basmayacaksın. Sadece hedefin, mızrağın ucuna gelecek şekilde nişanla ve sür atı. Mızrağın ucu hedefi bulunca, atın ivmesi sonucu oluşan hedefte oluşan etkileri keyifle gözlemle.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:
couch lance nasıl yapılıyor bi anlatır mısınız?

elinde at üzerinde kullanılabilen bir mızrak varken ve at üstündeyken charge ediyorsun rakibe. hızlanınca adam otomatik olarak mızrağı ucu ileri bakacak şekilde indiriyor. sonra mızrağın ucunu mouse click falan hiçbirşey yapmadan adamın üstüne yada atına denk getiriyorsun (nereye vurmak istersen). o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

yeni char açtım, nord oldum. bu sefer lvl 5'te köy yağmaladım 15 dakkamı aldı giderek hızlanıyorum:) sonraki köyde herkesi biçtim ama köyü yakarken lord bastı tepeme>:D< bi de karavana daldım lvl 7 falanken, yarısını anca kesebildim adamların. zaten bi kez bile bir ata çarpıp durdunmu iş bitiyor
Sosyal ağlarda paylaş

450 vs 150 savundum az önce.

huscarl/marx/tactics ftw :)

üzgünüm ama swadian knight halt etmiş, huscarl karşısında sıfırlar (0). kaleden kaleye savaşıyorum sadece, ve oyunun ilerleyen zamanlarında sadece kuşatma oynuyosun nerdeyse.

ortada bulsalar bile knightlar, çekilirim köşeye. ooh bug abuse ile hepsi yerde 2 saniyede :p

knightlar yürüyene kadar iki tane geçiriyorum. lvl 30 zaten adam, bütün melee skillerine 8-9 koydum.

ama keşke ordu max lvl olduktan sonra da yavaş yavaş lvl atlasa.
Sosyal ağlarda paylaş

o huscarl'ları açık alanda bulunca yokederim ki knight'larla, kale savunuyorsam zaten dediğim gibi isterse militia savunsun dert değil.

ayrıca ne onursuz insanlarmışsınız, köy yağmalama filan. onların da çoluğu çocuğu var ayıp ayıp! utanın!
Sosyal ağlarda paylaş

companionlar dışında kendi adamlarına item veremiyosun ama level atladıkça onlara hazır item geliyo zaten.
ayrıca bi arkadaş demiş ordu max seviyeden sonra da level atlasa keşke diye, atlıyolar zaten.
atlıyolar zaten, 28 level olan huskarl 29 olabiliyo savaşlar sırasında.statlarını falan sen veriyosun o durumda ve ondan sonraki bütün huskarllar 29 level olarak katılıyo orduna.

ayrıca para kasmak süper kolaymış sdf
30-40 denardan iron alıyorum vaegirs şehirlerinden, gidip sargothta falan 160-200 arası satıyorum sdf
tabi köy yağmalamak daha eğlenceli.
Sosyal ağlarda paylaş

Eleman giydirme olayı yok galiba.Bende merak ediyorum seviye atladıkça değişiyor kıyafetleri.

Bu arada oyunun türkçe yaması harika hazırlanmış ufak tefek eksiklikler olsada çok iyi.Gönül isterdiki direk türkçe dil seçeneği olsaydı oyunda.

Ben oyunu türkçe yaptım.İngilizce oynamaya devam etmek istiyorum ama napıcam?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...