Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shaman King

kymophobia

Öne çıkan mesajlar

çizim açısından en kötü şöyle olabilir en fazla keserler amerikadaki televizyonların yaptığı gibi. çocuklara şiddet unsuru göstermemek amacıyla yapılan animeyi katletme üzerine bi uygulama. yada şöyle olma ihtimali var boxtorrentte olduğu gibi güzel riplememişlerdir. bu aslında ripleme sorunu oluyor haha neyse. başka türlü bir çizim sorunu olmaz diye biliyorum.

ama benimde bulabildiğim tek yer boxtorrent sitesi oldu shaman king için. o bakımdan çokda fazla alternatif çıkmıyor bize p2p olayında.
Sosyal ağlarda paylaş

ana çok ilginç, yazıyı yazdıım sırada bağlantı 0dı. arada bleach'in son çıkan bölümünü indirdim; şimdi shaman king'i tekrar başlattım ve bağlanabildim. 22'yle iniyo, 9-10 civarı da upload var.
bleach'i indirdiim kadar hızlı diil ama zaten %19 falan kaldı bitmesine.

[ Mesaj 15 Şubat 2006, Çarşamba - 21:42 tarihinde, Kojiroh tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bok atmayın jetixime süper yayınlıyolar.bilmeyenler için haftanın her günü saat 18 de veriliyo.ardarda 2 bölüm veriyo.bu pazar yine ilk bölümden başladı.64 bölüm veriyomu bilmiyorum ama sırayı takip ediyor.özellikle digiturk ve ingilizceniz varsa oldukça ingilizce izleyin türkçede gerçekten içine etmişler.bunun 2. sezonu falan varmı?
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
yahu yeni farkettim box torrentteki shaman king torrentinde 17-26 arasındaki bölümleri ricebox yapmış ve soldat'a göre kalite acayip kötü. yokmudur bunun soldat yapılmışı?

hani büyük bi ihtimalle 64 bölümü indirdikten sonra 17-26 arası bölümleri arıyacağım bulursamda soldatlısını indireceğim. önerilere açığım hatta direk olarak 17-26 bölümlerini indirebilirim soldat versiyonunun :D (sırayla gidiyorum indirirken, şimdilik 23deyim)
Sosyal ağlarda paylaş

soldat lisans olayına çok dikkat ediyordu bildiğim kadarıyla. onların encode'unu biraz zor bulursun, eğer downloadanime.org, tokyotoshokan (doğru muydu bu?) sitelerinde bulamazsan işin zor

[ Mesaj 30 Mart 2006, Perşembe - 00:58 tarihinde, tanoren tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ya işin ilgiçn tarafı 26dan sornaki bölümlerin hepsini yine soldats yapmış bu aradakini neden yapmamışlar yada neden eklenmemiş anlamadım. neyse torrent sitelerine baktım ama farklı birşey bulamadım. şimdi dediklerine bakacağım belki birşeyler çıkar

sonradan ekleme: downloadorg bulamadım ama tokyotoshokan dan almanca versiyonu çıktı. hmm sanırım hiç şans yok. :( sodalts forumlarını okudumda onlarda registerlı olduğundan yayın olayına girmek istemiyorlar belki bir ara birileri çıkıp bütünüyle soldats yayını shaman king yayınlar dragonball da olduğu gibi. :D

[ Mesaj 30 Mart 2006, Perşembe - 11:53 tarihinde, Odune tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

geçen arkadaştayken seyredebildim jetixteki shaman kingi. ilk bölümler değil sanırsam yayınlanan ileriki bölümler olması lazım. hoş indirebildiğim kadarıyla ilk 13 bölümü ancak seyredebildim. ve konuya ancak giriş yaptı diyebilirim. 13den sonra dövüşler ve hikayenin gidişatı direk değişiyor . çok daha güzel oluyor. seyredilesi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Jetix te problemsiz bi şekilde izledim ben... Ama şu ana kadar 20 küsür kere başladı, ancak 2 kez bitirdi=)

(En başlarda sırf belirli bi kısmı yayınlıyolardı turnuva için gidecekleri çölde kalıyolardı orda bitirip baştan alıyolardı ama sonradan yeni bölümleri de eklediler sonuna kadar geldi)

Arada kaçırdığım bölümler oldu ama o kadar kopukluk olmadı

18:00-19:00 arasında ard arda 2 bölüm olarak yayınlanıyo

Ama sonuna kadar götürdüğü oldu yani sonunu gördüm, devam etmeye açık bi kapı bıraktılar serinin geri kalanı varmı bilmiyorum ama fan sitelerinden anladığım kadarıyla bitmiş ve bayağıdır ses çıkmamış...

Jetix te izlemek sinirleriniz açısından biraz zararlı olabilir paso başa sarıyo ama yinede izleyebilirsiniz
(Mesela 2-3 hafta önce baştan başlamıştı, bikaç defa geriye attı tekrar başlattı, bi kere daha 3. bölümden sonra tekrar başlattı filan ama şimdi iyi gidiyo yani=)

[ Mesaj 07 Nisan 2006, Cuma - 15:26 tarihinde, ShadowFury tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

bu tarz kafad aolan kanalları hiç ama hiç sevmiyorum. adam gibi verin işte seriyi neden bi baştan bi sondan veriyorsunuz. yok tabi adamlar hala kocaman adamın ne işi olur çizgi filimle şeklinde yaklaştıkları için olaya bu böyle gider.

birde şöyle birşey var bu küçük çocuklarda salak deilki seyrettikleri bölümü unutsunlar sonra hiç seyretmemiş gibi tekrardan seyretsinler. hani adamların mantığını ve amaçlarını çözmek için düşünüyorum ama bulamadım bi sonuç. haha o yüzden netten serielri indirmeye devam :D

en güzeli en azından istediğin bölümü seyredebiliyorsun. birde reklam yok hahaha.
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...