Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hunter x hunter

fotosentez

Öne çıkan mesajlar

bu krala saldırı combatları basladığından beri baya downhill gidiyo zaten, bocek arcı boyuncada sorunluydu zaten.
bundan sonra kolay kolay toparlanmaz kanımca.

konuyu settıng ten işte boel bir dunyada hunterların rolu vsvs gibi mevzulardan power lvl'a getirdi onuda hiçbir şekilde tatmin etmiyecek bir şekilde bitirdi.

basta bişiler yapmsı ama sonra hunterxhunterla ne yapıcağını bilememiş, bi oraya cekmiş bi buraya cekmiş, allak bullak odağı olmayan derdi, teması olmayan bir mangaya donumus.

her yönüyle cok zayıf bir anime oldu
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni OP&ED çıkmış, en az 1 cour daha devam edeceği kesin yani.

Hisokanın kenarda durup millete puan vermesini izlerken bi gerildim sonunda doğru düzgün action görücekmiyiz diye de, bişey yapmadı. meh.

Karıncalarla dövüşme fırsatını da haberleri izlemediği için kaçırmış zaten ahahahahahah. Biraz daha fazla şoka girmesini bekliyordum ama, sadece Gon ve Killua ya tepki verdi. Dedenin ve karıncaların powerlevelını görse bayağı gaza gelirdi herhalde.
Yine de yazık oldu, tam Hisokalık arctı.

OP&ED

OP de Leorio var, ED de hem Kurapika hem Leorio var.

Ayrıca birkaç saniyeliğine figüran olarak olsa da diğer karakterleri de gösterdiler arada. Ayrıca OPde Gon çok az gözüktü, cidden bütün arc boyunca komada bırakıcaklar herhalde ahahahah yazık.

Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

Yeni OP&ED çıkmış, en az 1 cour daha devam edeceği kesin yani.

Hisokanın kenarda durup millete puan vermesini izlerken bi gerildim sonunda doğru düzgün action görücekmiyiz diye de, bişey yapmadı. meh.

Karıncalarla dövüşme fırsatını da haberleri izlemediği için kaçırmış zaten ahahahahahah. Biraz daha fazla şoka girmesini bekliyordum ama, sadece Gon ve Killua ya tepki verdi. Dedenin ve karıncaların powerlevelını görse bayağı gaza gelirdi herhalde.
Yine de yazık oldu, tam Hisokalık arctı.

OP&ED

OP de Leorio var, ED de hem Kurapika hem Leorio var.

Ayrıca birkaç saniyeliğine figüran olarak olsa da diğer karakterleri de gösterdiler arada. Ayrıca OPde Gon çok az gözüktü, cidden bütün arc boyunca komada bırakıcaklar herhalde ahahahah yazık.

Bu arc zaten filler olacak. Yani ben animeden spoyu aldım da gidişat öyle olmadı. Toplantı sonrası fillera bağladılar.

Gon ve Yeni Arc

Gon arcta olmayacak evet, Killua tabanlı bir filler dönecek. Normaldir anime - manga yetişti birbirine asdf

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...