Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hunter x hunter

fotosentez

Öne çıkan mesajlar

Jaegerjaquez said:

ben olsam pituyu öldürmezdim, severdim hardcorerape sadfsadgsadgfsa 20 yıl falan birden büyüdü zaten o kadar yılın abazalığı birikmiştir

pitou erkek ama :P

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/945505_463513163725487_1255920070_n.jpg
trap değil merak etmeyin adsfgh
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

ben olsam pituyu öldürmezdim, severdim hardcorerape sadfsadgsadgfsa 20 yıl falan birden büyüdü zaten o kadar yılın abazalığı birikmiştir

ya catgirl olduğu için benim de bi sempatim var. ölümüne dövüşmeyi bırak, el kalkmaz şuna...

ama sonra kendime onun catgirl değil böcek olduğunu hatırlatıyorum, geçiyo.

gerçi yine de kıyılmaz ya, bayağı da potansiyeli vardı redemption route için. sevdiğim villainların hepsi redemption route'a girsin mutlu mutlu yaşasın protagonistle kanka olsunlar istiyorum, sonra ağızları kırılınca üzülüyorum ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

yok lan neresi erkek

http://i.imgur.com/lT01XbV.jpg

manga'da erkek. zaten queen dışındaki tüm karıncalar erkek normalde queen'deki doğurma yetisi hiç birinde yok. ama anime'de belirsiz vermişler, "she/he" vs denildiği bir an yok anime'de ama göğüsleri büyüttükleri için kız diyebiliriz ehehe.

kalluto da erkek mesela :P
Sosyal ağlarda paylaş

Ya aslında karınca olduklarından normal karıncaların tamamının dişi olması lazım ^^
Queen haricindeki bütün dişiler gender neutral takılıyorlar ama.

Tabi chimera ant larda farklı olabilir. Queen yumurtlayıp durdu mesela ama çiftleştiği bi partner filan görmedik. Ayrıca tam hatırlamıyorum ama chimera olayını açıkladıkları kısımlar, annenin yumurtlamadan önce yediği yaratıklardan topladığı parçalarla doğurduğu şeklinde filan da yorumlanabilir sanırım (çiftleşmeden, direkt olarak parça toplayıp yumurtlama şeklinde).
Doğru parçayı alıp doğru yere monte ettiyse karıncalar cinsiyetlerini oradan alıyor da olabilirler yani :p
Sosyal ağlarda paylaş

bende neutral olduklarını düşünüyordum da arcta bi yerde şey diyordu işte kral eğer doğmazsa, diğer karıncalar başka türlerin femaleleriyle çiftleşir, kral olmak için. böyle bir yetilerinin olduğu vurgulanmış. bi zazan vardı ama o da zombi ordusu kurup, queen'i imite ediyor sadece. dediğin gibi eski formlarının şeklini alıyorlar, toplanan parçalarla aslında olay o.

karıncaların ayrı sınıf bi gender'ı da olabilir. ama çiftleşme olayı da farklı zaten. kral için başka tür female gerekiyor ama queen partnerini yiyerek doğuruyor ehehe
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

Jaegerjaquez said:

yok lan neresi erkek

http://i.imgur.com/lT01XbV.jpg

manga'da erkek. zaten queen dışındaki tüm karıncalar erkek normalde queen'deki doğurma yetisi hiç birinde yok. ama anime'de belirsiz vermişler, "she/he" vs denildiği bir an yok anime'de ama göğüsleri büyüttükleri için kız diyebiliriz ehehe.

kalluto da erkek mesela :P

şimdi RAW scan'e baktım "HE" mi diyor pitou için diye de orda da öyle değil.

"aitsu" diyor, bunun da herhangi bir cinsiyet yansıması yok , yine muallakta yani .
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

hah tamam official bookda yazıyorsa ok, ben o sayfadan çıkarım yaptın zannedince baktım.

e Hina ne peki? o da erkek olamaz artık

http://img1.wikia.nocookie.net/__cb20131106034647/hunterxhunter/images/9/99/103_-_Hina_the_exorcist.png

abi arka sayfada anlattım işte. karınca genderi diye bakınca sadece queen female. ama female human parçalarından oluştukları için genler de dişi oluyor haliyle. aslında sadece görünüşü etkiliyor bu karıncalar için. hani çok merak ediyorsanız, gereken parça var mı bilmiyorum. :p animede mangada tek ettikleri laf, kral doğmazsa, karıncalar öteki türlerin female'leriyle çiftleşir gibi birşeydi.

şu ss'te de bile exorcist yazıyor. chrollo'nun nen'ini sildireceği yılanlı elemanın farklı versiyonu. aslandaki A.P.R'ı siliyordu. siz aslan ne koymuş be falan diye izlemişsiniz lel
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...