Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hunter x hunter

fotosentez

Öne çıkan mesajlar

Mortis said:

bu bölüm iyidi ya gayet

şimdi eski mesajlara baktım da geçen sene nisan ayında falan başlamış böcüklü arc. şaka gibi 1 seneyi geçti hehe ne uzatmışlar.

Eskiden hadi HxH ne kadar süper, 1 haftadır bahsetmemişiz ayıp olmuş diye konuşuyorduk, topiğe girmeden önce düğmelerimizi ilikliyorduk ya.
Şimdi son bölüm ne kadar tırt laan dan başka bir şey yok resmen -son bölümü izlemedim daha-

Gerçi arcın başları çok iyiydi. Karıncaların yayılması, karakter gelişimleri, olayların gelişmesi filan. Ondan sonraki hardcore kısımlarda filan da nutkum tutulmuştu. Ama kral uyandıktan sonraki kısımlar filan bayağı kötü.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen eski mesajlara bakıyordum ben de. Seninle sürekli "abi hadi biraz hxh ın ne kadar güzel olduğundan bahsedelim" muhabbeti yapıyorduk. hatta o bi kızın yenmesi, koala karakteri vs. kite'ın gg olması falna muhabbetlerinde de hala mükemmel modunda takılmışız da , King'in doğumundan sonra enerji düşmüş.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya tamam sonunda önemli bişeyler oldu da bu kadar uzatmaya ne gerek vardı? Hele o flashbacklerle filan iyice Narutoya bağladı sinirlerim bozuldu.

Preview a göre önümüzdeki bölüm düzgün combat görme ihtimalimiz var gibi gözüküyor, ama yine de çok büyük beklenti duyamıyorum açıkçası. Onu da ellerinden geldiğince sıkıcı ve bayık bi şekilde geçerler herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...